Identifikohen dy nga grabitësit e miliona eurove në aeroportin e Rinasit
999 rezultate për

banori

U ekzekutua në Theth, viktima ishte vëllai i ish-banorit të Big Brother Ditën e sotme është vrarë në fshatin Grudë, biznesmeni Ferdinand Polia. Informacionet paraprake tregojnë se viktima n
Ish-banori BB7 bëhet baba për herë të pare (FOTO LAJM) Enkelejd Mezini mbahet mend nga publiku në BB7 për flokët e tij bjod dhe sytë blu duke e krahasuar me Bred Pitt-in, shkr
Banori sulmon Ramën dhe Veliajn: Dilni nga shtëpia, jua paguaj unë qeranë për 10 vite Për banorët e Astirit, gjendja është kthyer në të padurueshme. Ata nuk ndalen së protestuari, dhe kanë thënë fjalën e
Banori i Astirit: Më kërkuan 30 mijë euro për të bërë legalizimin Mbrëmjen e sotme, disa nga banorët e Astirit kanë folur për News 24. Një nga këta banorë është shprehur se i kërkuan
I ngectë mishi i kecit në fyt! Dibranët mallkojnë Ramën pasi i mashtroi (VIDEO) Ka ndodhur disa herë që kryeministrit Rama, të bëjë premtime ndaj qytetarëve dhe më pas ti harrojë ato. Pikërisht kj
Detaje të reja, si u ekzekutua ish-kryeplaku nga Lushnja (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lushnje. Ish-kryeplaku i fshatit Shegas, Qemal Alla u ekzekutua
Ish-banorin e njohur të BB do ta shohim si spiker lajmesh Me siguri të gjithë e mbani mend protagonistin e edicionit të 3 të "Big Brother Albania", Erion Zeqiraj, i cili asokohe
Ishte 126 kilogram, ish-banori i Big Brother bën ndryshimin drastik Padyshim që Erion Zeqiraj ishte një nga personazhet më të dikutuar të reality shoë shqiptar, BB. Ai u lidh me Bertinë
Banori i kujton Ramës fëmijërinë: Të kam njohur që të vogël Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotmë në Himarë, ku si cdo herë, ka bërë edhe një dëgjesë me banorët. Ama ka b
Pas ndarje, Erjona Sulejmani shihet në shoqërinë e ish-banorit të BB (FOTO LAJM) Pas dovorcit Erjona po e shijon në maksimum “lirinë” e saj dhe tashmë është duke kaluar disa ditë pushimesh në Mykonos.
Makina superluksoze dhe maska të bardha, policia ndalon ish-banorin e "Big Brother" (VIDEO) Kanë mjaftuar dhjetra makina superluksoze dhe maska që "Shqiponja" të ndalojë disa të rinj. Mes tyre ra në sy ish-ba
Ish banori i BB9 tregon jetën e re në SHBA Ervin Zyfi sapo festoi 30-vjetorin në tokën e ëndërruar dhe thotë se ndihet shumë i lumtur që është në vendin e duhur, n
Rozana Radi qenka kushërirë me ish-banorin e BBA (FOTO LAJM) E mbani mend Polin? Me siguri që tani që dëgjuat emrin e tij, do të kujtoni thënien që e bëri të famshëm në edicionin e
Banori i BB9 kërcënon ata që i prekën familjen Duket se ish-banori i “BB9” Olsi Klosi është nxehur shumë me dikë që e ka prekur në pikën e tij të dobët. Nuk dihet e
Ju kujtohet Marieli i Big Brother? Shikoni çfarë ka ndodhur me të Do të gënjenim nëse do thonim se nuk e mbajmë mend shprehjen e famshme ''Nxirre luanin Mariel''. Kjo shprehje është përd
Më të pasurit e BE jetojnë në Londër, po më të varfërit? Banorët e Londrës Perëndimore janë gjashtë herë më të pasur se banorët mesatar të Evropës, ndërsa banorët e rajoneve ver
Banori me lot në sy: U shkatërruam, hera e pestë që më përmbytet shtëpia Reshjet e shiut që kanë pushtuar vendin kanë rikthyer ndjeshëm problemin e përmbytjes në vend. Pas rrebesheve të shi
Ish banori i ‘Big Brother’ nuk njihet pas daljes nga burgu Ishte Dhjetori i vitit 2016 kur në portale bëri xhiro lajmi se ish banori i Big Brother Albania 2 ishte dënuar nga Gjyka
Vrasja e Aleksandër Ndokës, flet banori: "Jam i tronditur, dëgjova krisma" Aleksandër Ndoka vëllai i ish-deputetit socialist në qarkun e Lezhës Arben Ndoka, është ekzekutuar në mënyrë mafioze mbr
Thethi i izoluar nga dëbora, banori thirrje për ndihmë (VIDEO) Deputeti i PD-se, Bardh Spahia, ka bërë një denoncim ne faqen e tij ne FB, teksa shkruar se po ndjek nga terrreni situat