999 rezultate për

bankare

Sarri nis negociatat me Chelsean Sipas Gazzetta dello Sport, agjenti i Sarrit, Alessandro Pellegrini, është takuar me ndërmjetës të Chelseat për të vlerë
Iu ndalua të futej në SHBA, kjo është pasuria marramendëse e "boss-it" Dom Doshi Ditën e djeshme, SHBA bëri publike emrin e politikanit shumë të njohur dhe të pushtetshëm shqiptar i cili iu ndalua të f
22 llogari bankare, vila e dhjetra miliona euro, pasuria e "çmendur" e Tom Doshit Tom Doshi arriti të futej në Kuvendin e Shqipërisë në zgjedhjet e 25 qershorit ku me rezultat të thellë fitoi në Shkodër
Dy apartamente, dy makina luksoze dhe llogari bankare, zbulohet pasuria e Grida Dumës Grida Duma u zgjodh deputete për herë të parë në korrik të vitit të shkuar duke bërë kështu që të deklarojë pasurinë e s
Gruevski me 35 llogari bankare, nuk dihet saktësisht pasuria e tij Ish-kryeministri i Maqedonisë dhe ish-lider i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski ka 35 llogari bankare. Kjo e dhënë ka dalu
PASURIA/ "Peshkaqeni" Beqja, depozita pa fund, 10 llogari bankare dhe një super shtëpi në mes të Tiranës Ilir Beqjes iu tha "suksese në jetë!" pa shumë zhurmë nga kryeministri Rama pas lumit të akuzave në lidhje me koncension
7 llogari bankare e makinë superluksoze, zbulohet pasuria e Salianjit Ervin Salianji është një ndër fytyrat më të rinj brenda partisë Demokratike, dhe për çudinë e të gjithëve ai i ngjiti sh
Zbardhet llogaria e mësuesit turk të rrëmbyer, sa para kishte në bankë (FOTO LAJM) Avokati i mësuesit turk të rrëmbyer nga Kosova, Mustafa Erdem ka zbardhur sot xhirollogarinë e tij pas disa informacione
Skandal: Kontabilistja vodhi 75 mijë euro nga klientët Një kontabiliste dyshohet nga policia maqedonase për vjedhje të rreth 75 mijë eurove nga nga klientët e saj, njofton MPB
400 mijë euro në bankë, prokuroria i bllokon llogarinë biznesmenit shqiptar Një biznesmeni i është bllokuar llogaria bankare nga Prokuroria në Tetovë. Prokuroria ka bllokuar llogarinë bankare t
Nga Gjermania dërgon 400 mijë euro në Shqipëri, por e pëson Prokuroria ka bllokuar llogarinë bankare të një shqiptari nga Tetova, e cila ishte hapur në një bankë të nivelit të dytë
Duma, Pampuri, Spiropali, zbardhen pasuritë e deputeteve të reja Zbardhen pasuritë e deputeteve të reja të Kuvendit. Deputetet janë kryesisht të pasura, vijnë nga një e shkuar që, sipas
U vjedh pagat, pastrueset i nxjerrin bojën kryebashkiakut të Pogradecit Në Pogradec punonjëset e pastrimit të qytetit kanë denoncuar publikisht shkeljet dhe padrejtësitë që u janë bërë nga kom
Pse gratë e martuara mbajnë llogari sekrete bankare “Fond për t’u arratisur” është termi i përdorur për këto llogari sekrete bankare, të cilat vijnë në ndihmë në momentin e
Prokuroria Speciale nis hetimin e llogarive bankare të ish zyrtarëve të VMRO Prokuroria Speciale kontrollon llogaritë bankare të shumicës së ish zyrtarëve të VMRO-DPMNE-së. Hetohet se sa llogari po
Çmendet 53 vjeçari në Bathore, shkon të kontrollojë llogarinë bankare por e gjen bosh Një 53-vjeçar nga Bathorja ka mbetur i shokuar pas një kontrolli që ka bërë në llogarinë e tij. Mësohet se në vitin
Tatimet bllokojnë llogaritë bankare e kompanisë IRTC në rafinerinë e Ballshit Ministrata Tatimore do të verifikojë të gjitha transaksionet bankare të shoqërisë IRTC, e cila shfrytëzoi për më shumë s
Agjencive doganore iu 5-fishohet garancia bankare në 50 milionë lekë Qeveria ka vendosur të pesëfishojë garancinë bankare që duhet të depozitojnë të gjithë ata që funksionojnë si agjenci do
E FUNDIT/ Sot është në Tiranë, yllit të muzikës i vjedhin 300 mijë paund Sonte Tirana do të festojë Natën e Bardhë me këngëtaret e famshme Emeli Sande. Por po sot ajo ka marrë një lajm të k
PSP zbulon 35 llogari bankare të Nikolla Gruevskit Ish-kryeministri i Maqedonisë, lider i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski ka 35 llogari bankare kurse ish-zëvendëskryeminis