999 rezultate për

bank

Aksione në banka, kompani nafte e diamantesh: Njihuni me gruan më të pasur në Afrikë (FOTO LAJM) Isabel dos Santos është gruaja më e pasur në Afrikë. Ajo ka arritur të sigurojë një seri kontratash fitimprurëse ku përf
Seanca e 130, cilat pika do të diskutohen sot në Kuvend? Kuvendi sot do ta mbajë seancën e 130-të në rend dite të së cilës janë Propozim-ligji për investime strategjike në Repub
Babai i Zogut të Tiranës: Jeton në një dhomë e ka 200 mijë lekë të vjetra në bankë Babai i Hermes Nikajt, njohur ndryshe si "Zogu i Tiranës" mohon se djali i tij ka shfrytëzuar vajza për prostitucion dhe
Nuk u lejua në varrimin e vëllait, autori i grabitjes së bankës në Rinas ka një tjetër kërkesë Ditën e sotme ka ndërruar jetë babai i Admir Murataj i cili mbeti i vrarë në grabitjen që u bë në Rinas para disa muajsh
RCC-ja është e angazhuar tërësisht për bashkëpunimin rajonal Ditët e fundit ka pasur shumë paqartësi dhe mungesë informacioni të saktë për rolin e RCC-së në takimet e të ashtuquajtu
"Babagjyshi" grabit bankën dhe i shpërndan paratë në rrugë, si vepruan kalimtarët Një person i veshur si Babagjyshi i Vitit të Ri hyri në një bankë në Kolorado duke grabitur aty mijëra dollar. Pasi d
Iu sekuestrua makina dhe llogaria bankare, Kejvina sqaron çfarë ndodhi (VIDEO) Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisionin “ThumbOn”, ku foli për jetën luksoze që është përfolur si dhe sekuestrimin
E FUNDIT/ Malaj shkarkohet me 72 vota nga posti në Bankën e Shqipërisë Kuvendi ka miratuar këtë të mërkurë dhe shkarkimin e Arben Malajt nga posti i anëtarit të Këshillit Mbikqyrës në Bankën
"M'u kërcënua familja", Malaj: Rama i nisi SMS Braçes për të më shkarkuar Malaj në fjalën e tij në Komisionin e Ekonomisë tha se shkarkimi i tij është politik dhe se në kohën kur është kërkuar e
Harrojini problemet shëndetësore, Merkel sërish gruaja me e fuqishme në botë Edhe pse së fundmi ka ngjallur shumë dyshime për shkak të gjendjes së saj shëndetësore, revista "Forbes" ka vënë në krye
Grabitje e madhe mes Burrelit, qytetarit i vidhen 15 mijë euro sa doli nga banka Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Burrelit. Burime për albeu.com bëjnë me dije se një person është grabit
Llogari bankare dhe pasuri të paluajtshme, policia bën “kërdinë” në Vlorë Policia e Vlorës ka sekuestruar disa pasuri të paluajtshme dhe llogari bankare prej 500 mijë eurosh pasi dyshohet se jan
Rama e pezulloi nga puna, Arben Malaj gati ta "luftojë" qeverinë Në Tiranë, profesori i njohur i ekonomisë, Arben Malaj, tha se ka pritur prej 7 muajsh që të thirret sipas ligjit për t’
Tentoi të kalonte kufirin me 14 zogj të fshehur në pantallona, në pranga një person Një person është arrestuar nga autoritetet palestineze pasi tentoi të transportonte 14 zogj të rrallë duke i fshehur bre
Lacio u vjenë në ndihmë familjeve shqiptare, hap llogari bankare për të prekurit nga tragjedia Gjendja e keqe nga tërmetet në Shqipëri ka tërhequr edhe vëmendjen e klubeve të mëdha të futbollit, siç janë edhe italia
Makina luksoze dhe kartat e bankës ende peng, reagon ashpër Kejvina Modelja e njohur Kejvina Kthella së fundmi ka hyrë në telashe. E gjitha erdhi pasi ish-velina dyshohet të ketë lidhje me
Lidhje me Redjan Rrajën, gjykata vendos për kërkesat e Kejvinës Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur që t’i kthejë telefonin Kejvina Kthjellës, i cili ishte bllokuar bashkë me makinë
Thaçi: Banka Qendrore e Kosovës është model për rajonin Banka Qendrore e Kosovës sot po shënon 20 vjetorin e themelimit të saj. Në këtë përvjetor Presidenti i vendit Hashim
Atentati ndaj Ndojës, Kejvina Kthella i kërkon Gjykatës makinën dhe llogaritë bankare E përfolur si e dashura e Redjan Rrajes, Kejvina Kthjella, ka bërë kërkesë për të hequr sekuestron e vënë mbi makinën, c
Banka e Shqipërisë jep lajmin e mirë: Do rriten pagat Pagat në ekonomi pritet të rriten me ritme më të përshpejtuara vitet në vijim për shkak të ndryshimeve strukturore në tr