27 rezultate për

banjo

Banjo me ujė tė ngrohtė nė temperatura -40 gradė (FOTO LAJM) Ky ėshtė njė veprim qė kėta tė rinj kanadez kanė zgjedhur pėr tė bėrė, ato janė zhutur nė ujė tė ngrohtė me temperaturė
Banjo publike tė transformuar nė shtėpi luksoze (FOTO-LAJM) Tė marrėsh WC tė vjeter publike tė ndėrtuar nė vitin 1929 dhe ta shnderrosh nė njė shtėpi luksoze. Ideja ėshtė realizuar
Gjyshja vret me thikė nipin nė SHBA Njė krim i tmerrshėm brenda familjes ka ndodhur nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės. Njė gjyshe, pasi ka mbyllur nipin
Simon Cowell me djalin 4 muajsh Anėtari i jurisė sė “Britain’s Got Talent”, ka postuar nė Twitter njė foto tė djalit 4-muajsh duke e lare nė vaskė.
Italia, sallė lojėrash dhe banjo dyshe (FOTO LAJM) Quhet Portobello Safari Resort dhe gjendet nė Mangaratiba, nė shtetin e Rio De Janeiros. Njė vend pėrrallor me apartamen
Kunis dhe Kutcher blejnė 10 mln $ shtėpinė Marrėdhėnia e tyre po fuqizohet dita-ditės, e ndėrsa ardhja nė jetė e fėmijės sė tyre tė parė, e ka bėrė ēiftin Kunis dh
"Duhet tė shkoj nė banjo", Klopp braktis konferencėn (VIDEO) Jurgen Klopp u largua nė mes tė konferencės pėr shtyp qė po jepte sė bashku me Dieter Hecking pas takimit Borussia Dortm
Sa do kushtojnė dhomat e gjumit tė ministrave tė qeverisė “Rama” nė Vlorė 1300 euro do tė kushtojė sė paku mbledhja e sotme e qeverisė Rama nė Vlorė. Kryeministri Edi Rama ka preferuar qė tė pė
Shtėpi ėndrrash pėr DJ Avicci (FOTO LAJM) DJ Avicii, ėshtė bėrė ditėt e fundit pronar i njė shtėpie tė re. I bėrė i famshėm me hitet "Wake me up" dhe "Levels", DJ
Njė kopertinė e nxehtė pėr 50 vjetor (FOTO-LAJM) Nė 50 vjetorin e revistės, ballina e Sports Illustrated 2014 ėshtė e mbuluar me tri fytyra tė famshme. Ujėrat e kaltra t
Angli, treni kthehet nė shtėpi pushimi (FOTO-LAJM) Njė alternativė e re nė krahasim me akomodimet e tjera. Stacioni i Vjetėr nė Allerston, North Yorkshire i cili kohė mė p
Mercedes prezanton "Sprinter Caravan" pėr kampingje (FOTO-LAJM) Nė Dusseldorf u prezantua pak ditė mė parė “Mercedes Benz Sprinter”, njė version “i shkurtuar” i makinave klasike pėr ka
Sa do tė kushtonte Shtėpia e Bardhė nėse do tė ishte nė shitje? (FOTO-LAJM) Sa mendoni se ėshtė vlera e Shtėpisė sė Bardhė? Zillow, faqja online mė popullore nė Amerikė pėr shitjen dhe blerjen e s
Kinė, njė xhiro nė fshatin e Ufo-ve (FOTO-LAJM) Nė Kinė ka plasur Ufomania. Nė zonėn e Rizhao-s janė ndėrtuar 37 shtėpi tė stilit "jashtėtokėsor". Shtepitė nė formė tė
Nė aeroporte tani banjo edhe pėr kafshėt (FOTO-LAJM) Para se tė hipni nė avion mund tė ndodh qė tė keni nevojė pėr tė sjkuar nė tualet. Nga kjo gjė nuk shpėtojnė as kafshėt
Nėse mendoni se kjo ėshtė banjo publike gaboheni (VIDEO) Pronarėt e njė dyqani nė Pennsylvania, nė SHBA tė lodhur nga pėrdorimi i cepit tė jashtėm si njė banjė publike gjetėn kė
Katy Perry blen dy shtėpi pėrrallore nė Los Angeles (FOTO-LAJM) Kėngėtarja britanike Katy Perry ka blerė dy shtėpi tė reja, tė cilat i kanė kushtuar 5,5 milionė dollarė (afro 4,4 milio
Dita e martesės, qeshni pak me kėtė fotografi (VIDEO) I pėrqėndruar tek ēifti, tė gėzuar pas i kanė thėnė po njėri-tjetrit, fotografi ecen pas duke shkrepur aparatin e tij di
“Avenue Peshkopėt”, njė shtėpi miliarderėsh (FOTO-LAJM) Shtėpia “Avenue Peshkopėt” e cila ndodhet nė veri tė Londrės ėshtė cilėsuar si njė ndėr shtėpitė mė tė mėdha dhe mė tė s
Qeni dhe pema e vitit te ri! Nje qen ishte duke kerkuar nje peme per nevojat personale, papritmas shikon pemen e vitit te ri dhe mendon: Yyy paska
 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.