999 rezultate për

banjĂ

Bosnje-Hercegovina i jep një goditje Behgjet Pacollit Lideri i serbëve të Bosnjës, Milorad Dodik, ka dënuar vizitën e paralajmëruar për këtë javë në Bosnjë të ministrit të ja
Bllokohet rruga për te Banja e Tetovës, alarmohen banorët (FOTO LAJM) Rruga për në Banjat e Tetovës vazhdon të jetë e lënë pas dore, edhe pas shumë ankesave të banorëve që lëvizin në këtë rr
Carovska premton rritje të pensioneve Qeveria do të respektojë kërkesat e pensionistëve dhe do të avancojë cilësinë e jetës pensionale, ka porositur ministrja
Pensionistët shqiptarë të diskriminuar nga qeveria Pensionistët shqiptarë ankohen se nuk bëhet përzgjedhja e tyre në projektin qeveritar për të shkuar gjashtë ditë në ndon
Tifozët e Banja Luka-s: Serbët e Kosovës pa bukë Serbët e Kosovës kanë mbetur pa bukë. Këtë mendojnë tifozët e Banja Luka-s. Tifogrupi "Lesinari", gjatë një sfidë hendbo
Serbia dhe Bosnja "nën pushtetin" e motit të lig Reshjet e mëdha të shiut kanë shkaktuar vërshime të mëdha në disa shtete të Ballkanit. Më të prekura rezultojnë të je
Sheryl Crow shet vilat e saj në Hollywood (FOTO-LAJM) Këngëtarja Sheryl Crow ka vendosur të shesë kompleksin e saj i cili ka tre shtëpi për 16 milionë dollarë. Shtëpia kryeso
Banjë ku mund të luash video lojë Pavarësisht se në Tiranë mungojnë banjat publike në Angli një kompani ka propozuar një ide brilante e cila mund të shërb
Shkaqet e rritjes së atakeve kardiake Studiuesit japonezë shqyrtuan të dhënat e atakeve kardiake të 11,000 njerëzve (brenda dy viteve) dhe raportuan se të bës