999 rezultate për

baneses

Tronditëse! Djali i vendos eksploziv banesës së babait në Vlorë Policia e Vlorës ka mundur të identifikoi autorin që vendosi një sasi eksplozivi në oborrin e një shtëpie në Vlorë.
I hodhën në erë makinën, çfarë dyshon policia për 43-vjeçarin nga Fushë-Kruja Detaje te reja nga shpërthimi i fuqishëm i tritolit në Fushë-Krujë. Objektivi ishte makina e një 43-vjeçari. Sipas Polic
Amanet fëmijët, gruaja telefonon policinë dhe pastaj vret veten Një 41-vjeçare nga fshati Molisht në rrethin e Beratit, i ka dhënë fund jetës mesditën e sotme, teksa ka varur veten me
Shpërtheu tritol në një banesë në Tiranë, identifikohet autori Policia e Tiranës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet ku shpërtheu dera e jashtme e banesës s
Ky është biznesmeni që i dogjën makinën në Elbasan (FOTO LAJM) Një makinë është djegur gjatë orëve të natës në qytetin e Elbasanit. Fuoristrada e biznesmenit Engjëll Zhidro është
Tragjedi në Belgjikë, dy shqiptarë digjen brenda banesës (FOTO LAJM) Dy shqiptarë ka humbur jetën në Belgjikë, si pasojë i një zjarri të madh të rënë në shtëpinë ku ata jetonin. Ngjarja
Shpërthen bombola e gazit brenda banesës në Elbasan Mesditën e sotme në lagjen “Haxhias” ka shpërthyer një bombol gazi në një banesë, por fatmirësisht nuk ka të lënduar.
Djali i vë flakën shtëpisë dhe mbyll nënën brenda në Fier Flakët e zjarrit kanë përfshirë një banesë në qytetin e Fierit gjatë natës që lamë pas, ndërsa fatmirësisht, në kohë jan
U vra 100 metra larg banesës, kush është 48 -vjeçari Një 48 vjecar është vrarë mbrëmjen e sotme vetëm 100 metra para se të mbërrinte në banesë. Akoma nuk ka pista për shk
E rëndë në Tiranë, vajza 3 vjeçare bie nga kati i dytë i banesës Një ngjarje e rëndë, që për pak sa nuk u kthye në tragjedi, ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Bëhet fjalë për një
Çfarë tha në polici oficerja që i vunë zjarrin te dera e banesës Në orët e para të mëngjesit të së premtes, persona ende të paidentifikuar i kanë vënë flakën me benzinë derës së banesës
Detaje nga shpërthimi në Vlorë, pronarit të banesës i kanë djegur edhe një makinë Detaje të reja dalin në dritë pas shpërthimit të tritolit në katin e katërt të një banese në Vlorë. Mësohet se pak k
Gjendet një i vdekur në Vlorë Në orët e para të mëngjesit të sotëm, policia e Vlorës gjeti një trup të pajetë të një burri. Siç bëjnë të ditur blut
Shkatërrohet banda shqiptare në Francë, kapen 1 milion euro drogë 1 milion euro drogë janë kapur në Francë në një dhomë sëbashku me një flamur kuqezi. Droga u gjet në një apartament n
Detajet, si u sulmua me 10 plumba shtëpia e gazetares Klodiana Lala Banesa e gazetares Klodiana Lala është sulmuar gjatë natës se kaluar. Persona të paidentifikuar ende kanë qëlluar gj
10 vjedhje në pak muaj, kapet "super hajduti" në Himarë Policia ka vënë në pranga një person në Himarë pasi akuzohet se ka kryer disa vjedhje banesash. Policia ka bërë arre
Hidhet nga ballkoni, ndërron jetë 58-vjeçari në Tiranë Një burrë në Tiranë ka humbur jetën pasi sipas policisë, është hedhur nga ballkoni i banesës në zonën e Yzberishtit këtë
Vidhnin në Itali, arrestohen dy shqiptarë Ata kishin kryer një vjedhje duke hyrë në një banesë në Faleria gjatë natës. Janë dy hajdutë me origjinë shqiptare dhe t
"Çmendet" 29-vjeçari në Gramsh, i vë flakën shtëpisë së kushëririt Një 29-vjeçar nga Gramshi ka rënë në pranga, pasi akuzohet se pas dhunës së ushtruar ndaj kushëririt të tij, i ka vënë f
Kosovari fiksohet keq pas shkodranes: I hyn në mesnatë në shtëpi me armë në dorë Policia ka vënë në pranga një të ri në Shkodër, pasi i fiksuar pas një gruaje e ka përndjekur atë. "Besnik Hyseni, 2