999 rezultate për

banesen

Premtimi i Braçes: Kush kërkon të ndërtojë banesën e dëmtuar nga tërmeti do marrë falas projektin dhe lejen Zv.kreministri Erion Braçe ka premtuar se duke nisur nga dita e mërkurë, qeveria do të miratojë një ligj ose një VKM e c
Tentoi të vjedhë banesën në kryeqytet, hajduti e pëson keq Një 32 vjeccar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi ka tentuar të vjedhë një banesë në Kamëz. G.D. kishte hyrë p
Korçë, të shtëna me armë zjarri në banesën e të dënuarit për drogë (VIDEO) Pas Vlorës, një tjetër atentat me armë zjarri është shënuar në në lagjen numër 3 të qytetit të Korçës. Ngjarja ka ndodhu
Kapet vajza që ishte kthyer në tmerrin e pushuesve në Durrës Policia e Durrësit ka arrestuar një 32 vjeçare në Durrës, e cila hynte në shtëpitë e pushuesve dhe vidhte sendet me vler
13 grabitje në Durrës, arrestohet 34 vjeçari Policia ka arrestuar në flagrancë një 34 vjeccar në Durrës i akuzuar për grabitjen e 13 banesave në Durrës. Shtetasi
Vrasja e 20-vjeçarit në Gjermani, autori dyshohet se është nga Vlora Pesë ditë pasi mbeti i vrarë në një sulm me armë në Gjermani, Keidi Pasha është përcjellë për në banesën e fundit. Ce
Tentuan të grabisnin kasafortën e biznesmenit në banesën e tij, arrestohet njëri prej autorëve Tre persona kanë tentuar të vjedhin kasafortën në banesën e një biznesmeni në Himarë, i cili ka një pikë supermarketi.
I dënuar me 15 vite burg, ky është i riu i arrestuar sot në banesën e tij Një 31 vjeçar, i dënuar me 15 vite burg, është arrestuar sot në banesën e tij ne fshatin Lapardha, në Vlorë. Forcat e
55 vjeçari përdhunon adoleshenten në Tiranë Vetëm ditën e sotme policia kë bërë të ditur një ngjarje të rëndë e cila ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë në zonë
Tentoi të vjedhë banesën, arrestohet 29 vjeçari Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Cërrik, arrestuan në flagrancë shtetasin: S.T., 29 vjeç,
Përcillet në banesën e fundit Festim Lato, nisin homazhet (VIDEO) Kanë nisur paraditen e sotme homazhet për presidentin e vetëshpallur të Çamërisë Festim Lato i cili u gjet i vrarë me ar
Gjendet i vdekur në banesën e tij në Prishtinë biznesmeni i njohur Është gjetur i pajetë në banesën e tij në Prishtinë biznesmeni i njohur Fehmi Gashi, pronar i shtëpisë së modës “Charlie
Gjendet i vdekur një 42 vjeçar në Prishtinë, dyshohet se është vetëvrarë Sot afër orës 11:00 një 42 vjeçar është gjetur i vdekur banesën e tij në Prishtinë. Sipas policisë ishin familjarët a
Erdhi në Kosovë për pushime, mërgimtari habitet kur e sheh një porosi në banesën e tij (VIDEO) Erdhi për pushime në Kosovë, por një mërgimtar u befasua me një porosi që gjeti në banesë. Atij i kërkonte falje Poli
Tenton të vjedhë banesën, arrestohet 65 vjeçari në Kavajë Një 65 vjeçar është vënë në pranga pak pasi tentoi të grabiste një banesë në Kavajë. Specialistët e Seksionit për Het
Mes lotëve dhe dhimbjes, Florijana përcillet për në banesën e fundit Ceremonia lamtumirëse e ndarjes nga Florijana Ismaili – futbollistes shqiptare së Kombëtares së Zvicrës, që humbi jetën
E rëndë në Korçë: Dje vrau kunatin, sot vret veten me armë zjarri Vetëm pak minuta më parë ka vrarë veten Sefedin Zenellari, 71-vjeç kunati i 57 vjeçarit Gramoz Nako të gjetur të vrarë
E RENDE/ Gruaja gjen pa jatë në shtëpi burrin 57-vjeçar Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë mbrëmje, ku një 57 vjeçar është gjendur i vdekur në banesë nga bashkëshortja
Zjarri shkrumboi banesën në Greqi, 30-vjeçari shqiptar bën heroin Zjarri që ra dy ditë më parë në qytetin Militel të Greqisë shkaktoi probleme të mëdha dhe zbuloi se sa nuk funksiononin
Tentoi të vidhte banesën, arrestohet 20 vjeçari në Divjakë Një shtetas ka rënë në pranga pasi tentoi të vidhte një banesë në Divjakë, nderkohë që është shpallur në kërkim bashkëpu