999 rezultate për

banese

Maskat grabisin banesën në Kavajë, dhunojnë pronarin e largohen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë. Sipas raportimeve të para mësohet se dy persona, të masku
Kush janë "të fortët" e Niklës që RENEA u mësyu në banesë, çfarë u sekuestrua Forca të shumta të RENEA-s kanë zbarkuar mbrëmjen e kaluar në fshatin Nikël të Fushë-Krujës. Mësohet se operacioni ë
Zjarr në banesë, humb jetën 42 vjeçari Një zjarr ka përfshirë mëngjesin e sotëm një banesë në fshatin Vërdovë, Pogradec, ku si pasojë e zjarrit ka humbur jetën
Strehonte sirianët në banesën e tij, lihet në burg 32 vjeçari Gjykata e Vlorës ka lënë në burg Qazim Ismajlajn me akuzën “dhënie ndihme të paligjshme për kalimin e kufirit”. 32-v
Gjenden të pajetë dy fëmijë në banesë, arrestohet e ëma Në një banesë në Gerlafingen, Kantoni i Solothurnit, policia ka gjetur të shtunën në mëngjes dy fëmijë të pajetë. Bes
Nipi i vuri zjarrin banesës pak pas sherrit, ndërron jetë 94 vjeçari Ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme Jashar Tafa, 94-vjeçari që u nxor nga banesa e cila ishte përfshirë nga flakët në Lu
Vetëvrasja e mistershme e biznesmenit Lazaj, Prokuroria kërkon pushimin e çështjes Vetëvrasja e biznesmenit Eugert Lazaj, Prokuroria ka kërkuar pushimin e çështjes. Në banesën e Lazaj u gjet një pisto
Strehohej në një banesë me qira, arrestohet një person me rrezikshmëri të lartë në Tiranë Eshtë arrestuar një shtetas i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet ligjzbatuese kosovare, për veprën penale “
Grabitet banesa e një kambisti në Korçë, plagoset pronari Mëngjesin e ditës së sotme, është grabitur një banesë në qytetin e Korçës. Mësohet se grabitja ka ndodhur në lagjen
Vetëvritet e armë gjahu në banesë 59-vjeçari Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Recan, Elbasan, mbrëmjen e sotme. Policia njofton se një 59
E RËNDË/ Babai vret me armë dy vajzat e mitura dhe më pas veten Një 32-vjeçar, i njohur për ushtrimin e dhunës në familje, vrau dy vajzat e tij të vogla dhe më pas i ka dhënë fund jetë
Detaje: Përparim Ademi përdori djalin e vajzës së tij për të hyrë në banesë Vrasja e Kristina Bardhit dhe Zhaneta Metanit në banesën e tyre në “Astir”, nga Përparim Ademi ndodhi përpara syve të nj
Të shtënat drejt banesës në Vlorë, policia përgënjeshtron kallëzuesin Mbrëmjen e djeshme, në sallën operative të DVP Vlorë, është njoftuar se në fshatin Llaktundë, Vlorë, një shtetas po kërc
Tronditet Vlora, qëllohet me armë zjarri drejt një banese Të shtëna me armë zjarri janë shënuar pak çaste më parë në fshatin Llakatund të Vlorës, ku është qëlluar me armë zjarri
Qëllohet në kokë politikani, ndërron jetë pranë banesës Një ngjarje e rëndë e tronditur zonën e Bergamos, ku është gjetur i vdekur një politikan përballë shtëpisë së tij. Po
Panik në Vlorë: I riu mbyllet në banesë dhe kërcënon familjen me thikë Një i ri në Vlorë po mban nën kërcënim (dyshohet me armëve të ftohta) familjen. Dyshohet se pas një sherri mes të rinjsh
DETAJET/ I riu mbetet i mbyllur në banesë, fqinji thërret policinë për ta ndihmuar por arrestohet Një i ri shqiptar mbeti i mbyllur në shtëpi dhe një fqinj u përpoq për ta ndihmuar për më kot. Duke parasysh vështirë
45 vjeçari në Elbasan nuk dorëzohet, në rrezik jeta e dy efektivëve Dhe pse është gati mesnatë, 45 vjeçari i armatosur me armë kallashnikovi në Elbasan, nuk është dorëzuar ende. Dhjetër
Policia zbardh ngjarjen: Pse elbasanlliu qëlloi me armë zjarri mbi efektivët? "Në momentin që shërbimet e Policisë kanë arritur në banesën e shtetasit J. K., ky shtetas, në tentativë për t’i shpëtua
Plagosi me armë çiftin gjatë vjedhjes së banesës, arrestohet më "i tmerrshmi" i Tiranës Policia ka vënë në pranga në Kosovë, Markelian Cungu, personazhi i përfshirë në shumë vjedhje në Shqipëri, ku ngjarja me