999 rezultate për

banesĂs

Moti i keq dhe era e fortë bën namin në Kosovë: Dëmtime banesash e shembje shtyllash Ditët e fundit moti ka qenë i luhatshëm në Kosovë, por pasditen e sotme dhe gjatë mbrëmjes ka pasur prishje të tij duke
Stuhia paralizon Britaninë e Madhe, shembet çatia e një blloku banesash Si pasojë e motit të keq, një sërë problemesh po hasin qytetarët në Britaninë e Madhe. Një copë e madhe e çatisë u r
Policia kap "tmerrin" e banorëve të Kavajës Policia ka arrestuar një hajdut profesionist në Kavajë, i cili prej disa kohësh ishte kthyer në një shqetësim të madh pë
Zjarr i frikshëm në Londër, shkrumbohet një bllok banesash Një zjarr i frikshëm ka përfshirë një bllok banesash në veriperëndim të Londrës. Rreth 100 zjarrfikës në Londër janë
11 vjedhje banesash, kapen "skifterët" e Durrësit Policia ka vënë në pranga dy persona pasi akuzohen për dhjetëra vjedhje në Durrës. Policia bën me dije se kanë qenë
Betonohet Tirana: Dy kulla 20-katëshe afër Bulevardit të ri, një bllok i madh banesash tek Ali Demi Ndërtimi është kthyer sektori kryesor që po tërheq fondet e lira në ekonomi. Punimet janë rizgjuar vrullshëm në kryeqyte
Çarje rrugësh e banesash, zbulohen dëmet e tërmetit që tronditi Shqipërinë Emergjencat Civile kanë raportuar mëngjesin e sotëm bilancin e dëmeve materiale që la pas tërmeti i një dite më parë me
26 grabitje banesash për 2 muaj, arrestohen 10 shqiptarë në Itali Policia italiane ka vënë në pranga 10 shtetas shqiptarë të cilët akuzohen se kanë kryer një valë grabitjesh në Piemonto,
“Arrest me burg” për 23-vjeçarin nga Berati, në kërkim për vjedhje banesash Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 32 vjeçar të identifikuar si Erges Pulin, banues në Berat. Mësohet se i arrest
Vidhnin gjatë ditës, ja si vepronte banda (VIDEO) Një bandë e cila ishte e specializuar për vjedhjen e banesave është shkatërruar nga ana e uniformave blu. Ata vepronin g
Grabitësit e rrethuar në Shkodër arratisen, kapet bashkëpunëtori Update-Në aksionin policor ku policia mendonte se kishte arrestuar katër persona mësohet se ato kanë arritur të l
Policia prangos tre shtetas, akuzohen për vjedhje banesash Tre persona janë arrestuar nga policia e Tiranës, pasi akuzohen për një sërë vjedhjesh në banesa. Bëhet fjalë për shteta
Të paktën 22 të vdekur në luftimet në Ukrainë Të paktën 22 civilë kanë mbetur të vrarë gjatë 24 orëve të fundit nga goditjet me mortajë në bastionin rebel të Lugansk
Vulin shpërndan çelësa banesash për serbët Mitrovicës veriore Ministri i qeverisë së Serbisë i ngarkuar për Kosovën Aleksandar Vulin sot në Mitrovicë do të shpërndajë çelësa banesash
Qeveria, fond banesash disa objekte shtetërore Kryeministri Berisha firmos vendimin e Këshillit te Ministrave për kalimin në fond banesash të një numri objektesh shtet