999 rezultate për

banesĂ

Grabitet banesa e Frank Ribery ShtĂ«pia e yllit francez tĂ« FiorentinĂ«s, Franck Ribery, Ă«shtĂ« grabitur nga disa hajdutĂ«. ‘La Repubblica’ shkruan se gj
Shkrumbohet banesa në Shkodër, mbeten në qiell të hapur dy familje (FOTO LAJM) Një banesë është shkrumbuar tërësisht në Juban të Shkodrës pak pasi u "përpi' nga flakët. Fatmirësisht nuk ka të lënd
Marrëveshja me Turqinë, gati ndërtimi i 522 banesave në Laç Tërmeti i 26-nëntorit la pasoja të rënda për vendin tonë dhe një ndër vendet e para që afroi ndihmë për rimëkëmbjen isht
Restorantet në Maqedoni: Dasmat janë shumë më sigurta te ne se sa nëpër oborre dhe banesa Restorantet të cilët kanë salla të mëdha për dasma presin vendimet e Komisionit për Sëmundje Ngjitëse për fillim të punë
Shpëton mrekullisht kryefamiljari, banesa në Kavajë përfshihet nga flakët Një banesë në Kavajë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme. Mësohet se bëhet fjalë për një apartament në katin
Djali i Enver Hoxhës i shkruan Ramës: Njësoj si Berisha, na nxorre në mes të rrugës "Qëllimi ishte që me cdo kusht të nxirrte në mes të katër rrugëve familjen e Enver Hoxhes, dhe ia arriti qellimit..."
Dyshek dopio e orendi, çfarë u nxorr nga banesa e Nexhmije Hoxhës (FOTO LAJM) Ditën e sotme IKMT ka shembur shtëpinë e Nexhmije Hoxhes, bashkëshortjes së Enver Hoxha. Nexhmija u nda nga jeta në 2
Shembet shtëpia e Nexhmije Hoxhës (VIDEO) IKMT ka shembur sot shtëpinë ku ka jetuar Nexhmije Hoxha. Punonjës të IKMT-së dhe të Bashkisë së Tiranës po nxjerrin sen
Përfshihet nga flakët banesa në Durrës, familjarët bllokohen brënda Një banesë në Durrës është përfshirë pak më parë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.5 të qytetit të Durrësit.
Sot rrëzohet me shpërthim të kontrolluar banesa 6-katëshe në Unazën e Tiranës Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit do të prishë me shpërthim të kontrolluar një banesë gjashtëkatëshe. IKM
Zjarr në një shtëpi në Përrenjas, familjarët bllokohen brenda nga flakët Një zjarr i madh ka përfshirë një banesë në një fshat të bashkisë Prrenjas gjatë mbrëmjes së sotme. Ngjarja ka ndodhu
Shembet pallati i VIP-ave në Durrës, dëmtohen banesat përreth IKMT ka shembur me shpërthim të kontrolluar sot në Durrës pallatin 6 katësh që njihet ndryshe edhe si pallati i VIP-ave
Vrau vëllain e të dashurës, digjet banesa e të afërmit të Manol Rrapajt Ngjarja e vetëm një viti më parë tronditi gjithë Shqipërinë, ku një djalë i ri vrau dy të tjerë për shkak të një konflik
Përfshihet nga flakët banesa, shkrumbohet makina dhe një magazinë Një banesë është përfshirë nga flakët në orën 3 :30 të mëngjesit të kësaj të djele në fshatin Kuqar të bashkisë Patos.
Gati të shembet pallati 6 katësh në Durrës, bashkia u bën thirrje banorëve përreth Një tjetër pallat në Durrës, i dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit po bëhet gati për tu shembur. Pallati 6 katësh nr.10
Banesat ua prishi tërmeti, banorët e Durrësit në protestë Me zbutjen e masave kundër Covid 19, banorët e Durrësit i janë kthyer shqetësimit për banesat e tyre të dëmtuara nga tër
Sulmon me armĂ« policinĂ«, rrethohet banesa E PERDITESUAR - Policia e Shtetit ka konfirmuar ngjarjen e ndodhur nĂ« ÇorovodĂ«, ku njĂ« person pasi ka qĂ«lluar nĂ« ajĂ«r me
Banesa tek "Ali Demi" përfshihet nga flakët Një banesë ka shpërthyer në flakë ditën e sotme në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, zjarri ka rënë në një shtë
Bie nga banesa, humb jetën i moshuari në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë ku një 81 vjeçar ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga bsnesa e
MarrĂ«veshja korruptive qĂ« po shtrenjton banesat nĂ« TiranĂ«: Miliona euro pĂ«r koncensionarin nĂ« SharrĂ« duke mos bĂ«rĂ« asgjĂ« Çmimi i apartamenteve nĂ« TiranĂ« dhe qytete tĂ« tjera ka vijuar tĂ« rritet pĂ«r njĂ« mori shkaqesh, tĂ« cilat nisin nga vetĂ« k