999 rezultate për

bandite

Berisha: Ndal terrorit banditesk politik ndaj gazetarëve Ish-kryeministri Sali Berisha ka dënuar ashpër ndërhyrjen e Policisë në televizionin Ora Neës. Berisha shkruan se sul
Sali Berisha: Një socialist tha, mu thaftë dora që votova Edi Ramën I pranishëm në protestën kundër prishjes së Teatrit Kombëtar është edhe ish kryeministri Sali Berisha. Në fjalën e t
Nuk është më anëtare, SHMFSH akuzon rëndë FSHF-në: Veprim banditesk Një nga vendimet e marra ditën e djeshme në Asamblenë e Përgjithshme të FSHF-së ishte përjashtimi i Shoqatës Sportive të
Fevziu fton ministrin e Brendshëm në Bllok: Hajde shih banditët e rrugëve Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur edhe për krimin e organizuar teksa ishte i ftuar në emisionin “Opinion”.
Protestoi kundër Bochard, ndalohet 70 vjeçarja Policia ka ndaluar një grua e xila ka protestuar kundër ambasadorit Bochardit. Lajmin e ka bërë të ditur ish kryemini
Patrulla e policisë godet makinën në lëvizje dhe largohet Një makinë e patrullës së policisë ka përplasur një automjet në qytetin e Kavajës duke kërcënuar drejtuesin e saj dhe më
Basha: Tu vëmë prangat gjithë hajdutëve dhe banditëve Ndërkohë që në Shkodër simpatizantët e Partisë Dekokratike protestojnë, kreu i selisë blu tregon ka ndarë në Facebok një
Tensione në Devoll, Basha: Nesër do të kenë fatin që meritojnë hajdutët dhe banditët Ditën e sotme kreu i ri i bashkisë Devoll Eduard Duro, ka marrë detyrën dhe është pozicionuar në zyrë që prej orës 06:30
Berisha reagon pas përplasjeve te Teatri: Qytetarët përballë narkobanditëve të Ramës (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha reagon lidhur me ngjarjet e minutave të fundit para Teatrit Kombëtar, ku forcat e shumta t
"Mblodhi banditët e veriut", Bushati: Po shkojmë drejt një regjimi (VIDEO) Analisti Andi Bushati deklaroi për "News 24" se me këtë që ndodhi sot po shkojmë drejt një regjimi. Bushati theksoi s
Berisha: Këto janë pamjet ku Dako feston me Avdylajt dhe banditë të tjerë (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha, ka ndarë në Facebook një video ku sipas tij është Dako, Avdyli dhe banditë të tjerë duke
PËRGJIMET/ Xhaferaj: Dako ka përdorur gjithnjë banditët për vota, krimi ka kapur shtetin Publikimi i përgjimeve nga "Bild" përmes të cilave zbuloi se si vota blihej ose merrej përmes shantazhit nga grupe krimi
Demokrati biznesmen sulmon oligarkët që mbështesin Ramën, i quan banditë “Oligarkët pranë Ramës duhet të trajtohen si pjesëtarë të një bande kriminale”. Kështu deklaroi ish deputeti i PD-së
Pamje të rënda! Shqiptarë e nigerianë përleshen në Itali, Salvini: Largoni banditët Tre emigrantë në Itali janë përleshur mes tyre me sende të forta. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Ferrara, ku sipas mediav
Luftë mes Forcave Speciale dhe banditëve, vriten 11 persona (VIDEO) Forcat Speciale të policisë së Sao Paolos kanë arritur të shkatërrojnë një grup grabitësish të bankomateve në qytet duke
PD nxjerr fotot: Këta ishin mafiozët e Edi Ramës në protestë (FOTO LAJM) Pas çdo protestë, demokratët janë ankuar për përfshirjen e policëve civilë nga strukturat shtëtërore, të cilët sipas tyr
"Banditët e Lal Plehut kapën kriminelin" (VIDEO) Ish-Kryeministri Sali Berisha me anë të një video në Facebook ka reaguar ashpër kundë policisë bashkiake që u vendos gjo
Pse Rama bëhet hor për ca banditë nga Nikla? Edi Rama ka kaluar çdo pritshmëri negative për të. Madje, ai ndoshta ka tejkaluar edhe veten e tij gjatë këtyre muajve t
Banditët lidhin familjen duke i kërcënuar me ujë të nxehtë, vjedhin 3 makina e 15,000 paund (VIDEO) Pamjet e kamerave të sigurisë kanë kapur një moment dramatik kur grabitës të maskuar marrin "peng" një pronar, duke e li
Studenti anglez nxjerr emrat e banditëve shqiptarë: Më kërcënonin familjen Një student anglez i bugosur për pjesmarrje në një bandë droge, ka folur dhe ka nxjkerrë zbulues bandën shqiptare në Lon