999 rezultate për

banderas

Banderas dhe Griffith pranë vajzës Banderas dhe Griffith i dhanë fund vjet një martese 18 vjeçare, por ata janë bërë bashkë në një ditë teksa kanë festuar
Banderas: Origjina dhe theksi më kufizuan në Hollywood (FOTO LAJM) Aktori Antonio Banderas ka surprizuar me deklaratën e tij teksa ka thënë se origjina dhe theksi e kanë kufizuar në Holly
Banderas, romancë e re me Sharon Stone? Sipas thashethemeve më të fundit që qarkullojnë në mediat rozë, flitet se ndërmjet aktorëve Sharon Stone dhe Antonio Ban
Zihen për kujdestarinë e qenve, Banderas e Griffith nuk tolerojnë Pas 18 vitesh martesë së bashku, Banderas e Griffith tashmë po zihen edhe për kujdestarine e tre qenve të tyre. Çdo
Ndahen pas 18 vitesh martesë, mban ende tatuazhin “Antonio” Para pak ditësh u bë me dije se pas 18 vitesh bashkë, Melanie Griffith dhe Antonio Banderas u ndanë, ndonëse cilësohej s
Antonio Banderas, tenton të shpëtojë martesën Natalie Burn ka konfirmuar se ajo aktualisht nuk është e lidhur me Antonio Banderas. Ndonëse aktori ka qënë kryefjalë e
Banderas ndahet pas 18 vitesh martesë me Griffith Pas 18 vitesh martesë, çifti i famshëm i aktorëve Melanie Griffith dhe Antonio Banderas, kanë vendosur të ndahen. Nd
Antonio Banderas luan "Maçokun me çizme" Shpatat do të kryqëzohen dhe zemrat do të thyhen në aventurën e re që sheh si protagonist personazhin më të dashur të “
Banderas në premierë me shumë mace Një premierë macesh në Los Angelos për prezantimin e filmit “Maçoku me çizme”, një film i animuar ku maçoku me çizme kës
Antonio Banderas: “Rrëshkitjet” na lidhin më shumë I dashuruar me partneren e tij në filmin “Two Much”, Melanie Griff, që vitin 1995, ai tregon se martesa e tyre 15 vjeçar
Antonio Banderas: Kam pasur tumor Antonio Banderas ka habitur fansat e tij me anë të një rrëfimi shokues. Aktori ka deklaruar se ka pasur tumor, por këtë