E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet kreut, triumfon pastër ndaj Veronës (VIDEO)
999 rezultate për

bandave

I përfshirë në përplasjen e bandave në 2017 dhe me dy mbiemra, zbulohet e shkuara e errët e Taulantit Taulant Gjikaj ose ndryshe Taulant Beqiraj u ekzekuta mesditën e sotme në rrugën transballkanike në Vlorë. Gjikaj rez
Artan Hoxha flet për përplasjen mes dy bandave në Elbasan: 14 të vrarë për 50 kg kokainë Gazetari Artan Hoxha thotë se nga dy grupe të lidhura me aktivitetin kriminal në Elbasan, brenda dy vitesh rezultojnë 14
Elbasani nën kontrollin e bandave? Lleshaj ia lë topin organit të akuzës Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj tha se rendi publik në Shqipëri është në nivelet më të mira historike në 30 vitet e
Vjosa Osmani për Mustafën: Mashtrues, shërbëtor i bandave, humbës i shumëfishtë Kritikave të Vjosa Osmanit për Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Avdullah Hotin, sot u është kundërpërgjigjur Isa Musta
Masakër në Meksikë, bandat vrasin 11 persona Një masakër në një lokal la të vrarë 11 persona të dielën, thanë autoritetet meksikane, ndërsa vendi ndeshet me një norm
Lufta mes bandave në Elbasan, kush është i riu që u ekzekutua me breshëri plumbash Ditën e djeshme një 39-vjeçar u ekzekutua me breshëri plumbash në qytetin e Elbasanit. Dyshimet e deritanishme është
Artan Hoxha zbulon biznesin që nuk u ka ecur bandave shqiptare: Me prostitutat janë martuar Gazetari Artan Hoxha i cili vazhdmisht analizon ngjarjet kriminale që ndodhin në vend, së fundmi ka folur edhe për lloje
Konflikt për territore mes bandave, si e ekzekutoi Hekuran Billa 22-vjeçarin në Angli Hekuran Billa, i cili u ekzekutua mbrëmë në zonën e njohur si “Komuna e Parisit” në Tiranë është dënuar në Angli me dëni
Ëngjëjt e vdekjes, këto fytyra të bukura stërviten për të vrarë "tmerret" e bandave Ato njihen si “sicarias”, ose vrasëse me pagesë. Në jetën e përditëshme të gjithë e dinë që janë shtëpiake të zakonsh
Ëngjëjt e vdekjes, këto fytyra të bukura stërviten për të vrarë "tmerret" e bandave Ato njihen si “sicarias”, ose vrasëse me pagesë. Në jetën e përditëshme të gjithë e dinë që janë shtëpiake të zakonsh
Skema e njëjtë, si u liruan nga burgu kokat e bandave shqiptare Banda famëkeqe e Durrësit i ka tashmë jashtë qelisë të dy ‘kapot’ e saj. Sot gjyqtarja e Krujës, Enkelejda Hoxha, dha ve
Ndalimi i Redjan Rrajës, reagon Basha: Luftë e pastër mes bandave në pushtet Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar mesditën e sotme pas arrestimit të Redjan Rraja, në lidhje me atentatin ndaj prokur
Politikani e pranon publikisht: I njohim bandat, kemi frikë t’u përmendim emrat Mbrëmjen e sotme në studion e “Open” në Top Channel u diskutua për lidhjen e bandave me politikën. Ish-deputeti Agro
Kreshnik Spahiu: Durrësi, streha e mafies politike që kontrollon Portin përmes bandave Kreshnik Spahiu në një lidhje të drejtpërdrejtë për “Open” mbrëmjen e sotme deklaroi se asnjëra palë politike nuk përmen
Denoncimi: Plas mes bandave të PS-së në Durrës, qëllohet kreu i Këshillit bashkiak Kreu i PD-së së Durrësit, Ferdinand Xhaferri pretendon se është qëlluar me armë zjarri ndaj drejtorit të përgjithshëm të
"Vrasjet, zhdukjet e dhjetra të rinjve të përfshirë në luftën midis bandave të drogës" Ish Presidenti Bujar Nishani në një shënim në faqen e tij në Facebook, ka analizuar situatën aktuale në vendin tonë duke
Në shënjestër grupi i Aldo Bares: Lufta mes bandave që po kursen askënd në Lushnje (FOTO LAJM) Vrasja makabre e Besmir Hidës sot në mëngjes teksa ishte duke pirë kafesën është e fundit e serisë së përplasjes së ashp
BDI e shqetësuar nga lidhjet e bandave me partitë politike Bashkimi Demokratik për Integrim përkrah aksionet policore anti-drogë në Gostivar dhe Tetovë dhe inkurajon institucionet
Përleshje me shufra hekuri dhe armë mes bandave, shqiptarët trondisin provincën italiane Një përleshje me armë ndodhi mes një grupi shqiptarësh dhe disa italianëve mbrëmjen e së hënës. Mediat italiane shkruajn
Terrori në Kavajë, policia tregon çfarë ndodhi mes dy bandave Mesditën e sotme një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Kavajës. Si pasojë e përplasjes të dy bandave kriminale, ka