999 rezultate për

bandat

Masakër në Meksikë, bandat vrasin 11 persona Një masakër në një lokal la të vrarë 11 persona të dielën, thanë autoritetet meksikane, ndërsa vendi ndeshet me një norm
Zbulohet e shkuara e errët e Zhidrut, dalin në dritë lidhjet e forta me bandat Dita e djeshme ishte një ditë terrori për Elbasanin i cili mbeti nën kërcënimin e një 71-vjeçari për 5 orë rresht. A
Gazetari akuza të forta ndaj Ballës: Mori 3 milion euro nga bandat Elbasani tashmë prej kohësh është kthyer në një fole krimi ku ndodhin ekzekutime mafioze të cilat mbyllen pa u zbardhur.
Artan Hoxha: Bandat kanë marrë nën kontroll Elbasanin, po vriten të pafajshëm Gazetari investigativ Artan Hoxha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka shkruar për ngjarjet e rënda që nd
Nga veriu në jug: 15 bandat e '97 që terrorizuan shqiptarët me vrasje, plaçkitje e dhunë Shqipëria e muajve të trazirave luftarake të vitit 1997, nuk ishte vetëm një vend ku ra pushteti dhe qeveria, ku u dogjë
Ish-kryeministri: Bandat në Elbasan ushtrojnë terror me armë mbi banorët Ish-kryeministri Sali Berisha ka raportuar se policia ka fshehur sërish ngjarje kriminale. Qytetari digjital e njofto
Bandat shqiptare luftë të hapur në rrugët e Londrës, si e morën kontrollin e shpërndarjes së "mallit" Bandat shqiptare po zhvillojnë një luftë të hapur në rrugët e Londrës, paralajmërojnë ekspertët vendas, ndërsa ata përpi
Raporti i SHISH: Bandat shqiptare po fuqizohen, ku i pastrojnë paratë Një raport i SHISH, ngre alarmin se bandat shqiptare janë fuqizuar dhe i pastrojnë paratë në sektorë si ndërtimi dhe tur
PISTAT/ Ekzekutimi i vëllezërve, lidhja me grabitjen e Rinasit dhe roli në bandat e rrezikshme Vrasja e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës, vijon të ketë si pistë kryesore të hetimeve, atë të prishjes
"Koka" e rrjetit, kush është shqiptari që urdhëroi nga burgu i Ekuadorit tre bandat për rrëmbimin e Prengës Përvec zgjerimit të hartës së trupi për gjetjen e trupit të Jan Prengës, burime policore kanë njoftuar se janë zbuluar n
Politikani e pranon publikisht: I njohim bandat, kemi frikë t’u përmendim emrat Mbrëmjen e sotme në studion e “Open” në Top Channel u diskutua për lidhjen e bandave me politikën. Ish-deputeti Agro
I shpëtoi atentatit, kush është prokurori i akuzuar nga Rama për lidhje me bandat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës. Tek Ura e Shkozetit ka ndodhur një përplasje me armë ku
Televizoni gjerman dokumentar: "Mafia shqiptare organizata kriminale më e frikshme në botë" (FOTO LAJM) Televizoni gjerman “ZDF” si pjesë të dokumentareve për bandat kriminale në gjithë botën, ka realizuar një reportazh për
Përleshen bandat në burg, më shumë se 50 të vrarë Më shumë se 50 veta janë vrarë në Brazil, pas një përleshje mesa bandave në burg, e cila zgjati për pesë orë. Anëtarë
Policët holandezë po bashkëpunojnë me bandat kriminale Sindikatat e policisë holandeze kanë bërë thirrje për trajnime të veçanta për t’iu rezistuar qasjeve të bandave kriminal
QINDRA TË VRARË/ Emrat dhe qytetet, bandat kriminale më të rrezikshme në Shqipëri (FOTO LAJM) Mbi ta rëndojnë akuzat më të rënda, vrasje, grabitje, përdhunime, trafik droge, armësh e qenie njerëzore deri dhe terror
INVESTIGIMI/ Bandat e drogës në Angli rekrutojnë djem nga veriu i Shqipërisë Bandat shqiptare të krimit po dominojnë tregun e kokainës në Britani, duke u mbështetur tek emigrantë të paligjshëm nga
PËRGJIMI/ Si Gjiknuri nisi bandat në Dibër Ish-ministri i Energjetikes ka qenë pjesë e përgjimeve të publikuara sot nga BILD, ku flet me drejtorin e Ministrisë së
Nikoll Lesi: Edi Rama ik sot të shpëtosh veten, të shtunën është vonë! Nikoll Lesi ka kërkuar largimin e Ramës si kryeministër që sot, ndryshe, sipas tij, të shtunën do të jetë vonë. Sipas
Një tmerr i vërtetë, bandat e Vejushave të Zeza bëjnë kërdinë në këtë shtet (FOTO LAJM) Një dukuri e rrezikshme ka nisur të shfaqet në një prej vendeve më të dhunshme në botë. Disa grupe kriminale në El S