999 rezultate për

banda

Shkatërrohet banda e të "bardhës", ka disa shqiptarë të arrestuar Mëngjesin e sotëm 22 persona u arrestuan nga policia në një operacion mes Puglia, Molise, Abruzzo, Campania dhe gjithash
DYSHIMET/ Banda e rrezikshme donte të eliminonte Ndojn? SPAK kërkon ndihmë jashtë vendit Vazhdojnë hetimet për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj ndodhur pak muaj më parë ku humbi jetën shoferi i tij. Di
Shokët që u bënë armiq janë sot të lirë, si u përça banda famëkeqe e Durrësit Ka shkaktuar jo pak reagime lirimi nga burgu i Endrit Dokles, një ish-anëtar i bandës së Durrësit. Edhe pse pak ditë
Skema e njëjtë, si u liruan nga burgu kokat e bandave shqiptare Banda famëkeqe e Durrësit i ka tashmë jashtë qelisë të dy ‘kapot’ e saj. Sot gjyqtarja e Krujës, Enkelejda Hoxha, dha ve
100 milion euro “të pastër”, si e fshehu banda e shqiptarit mallin nëpër pllakat e granitit Një sasi e madhe prej 333 kilogram kokainë e pastër është sekuestruar sot nga Guardia di Finanza e La Spenzia në bashkëp
Letra e gruas që i vranë vëllain dhe nipin në Belgjikë: Nanë nuk po mundem ma..! Prej ditësh në media flitet në lidhje me "hasmëritë" e vjetra në Rreshën, të cilat sipas raportimeve në media dhe burime
"Los Suecos", banda famëkeqe që qëndron pas eliminimit të Flamurit (FOTO LAJM) Një bandë e njohur kriminale, që po terrorizon me vrasje zonën e ‘Costa del Sol’ në Spanjë mendohet se qëndron pas vrasj
Shkatërrohet banda shqiptare me rrezikshmëri të lartë në Spanjë Policia e Katalonjës ka shpërbërë një bandë famëkeqe shqiptarësh, që kryente vjedhje të shumta; informacion ky i bërë me
Bënin “kërdinë” me vjedhje në qytet, banda shqiptare bie në duart e policisë Një bandë prej tre anëtarësh janë arrestuar nga policia italiane dhe akuzohen për grabitje në apartamente. Dy burra,
Gjyqtari i Apelit: Më kërcënon banda kriminale e Fatmir Xhafajt Gjyqtari i Apelit të Tiranës, Alaudin Malaj, ndihet i kërcënuar personalisht dhe familjarisht nga ajo që ai e konsideron
Sot iu ekzekutua një anëtar, si "mbretëroi" Aldo Bare dhe banda e vrasësve të Lushnjës Atentati që ndodhi sot në Lushnje ku mbeti i vdekur Enver Boriçi ka rikthyer në vëmendje, bandën e Aldo Bares. Ky i f
Rikthehet banda e frikshme? Ekzekutimi mafioz i kujton lushnjarëve vitin e mbrapshtë Enver Boriçi është viktima e fundit e atentateve mafioze që kanë shoqëruar Lushnjen gjatë viteve të fundit. Më parë
U ekzekutua sot, kush ishte e shkuara e errët e Enver Boriçit Një atentat i ka marrë jetën Enver Boriçit, anëtar i bandës së tmerrshme të Lushnjës. Ai është qëlluar me armë teksa
Trafiku Shqipëri-Itali, kapet banda shqiptare e lidhur me “Ndraghetan” Prokuroria Antimafia e Firences kanë kryer një tjetër operacion të madh, për të zbatuar urdhërat e ndalimit të firmosur
Vidhnin Rolexa dhe diamante, shkatërrohet banda shqiptare në Itali Një grup kriminal shqiptarësh të cilët merreshin me grabitje është shkatërruar nga karabinierët në Itali. Sipas akt-a
Shkatërrohet banda e trafikantëve në Francë, si funksiononte klani shqiptar Policia franceze i ka dhënë fund një grupi shqiptarësh të cilët trafikonin lëndë narkotike në Francë. Kjo bandë, furn
Shkatërrohet banda e "skifterëve" shqiptarë, grabisnin makina luksoze (VIDEO) Një bandë e cila vidhte makina luksoze dhe apartamente është shkatërruar në Italinë fqinje. Në pranga kanë përfunduar
"Boshatisnin" vilat luksoze në Itali, shkatërrohet banda e shqiptarëve Një bandë shqiptare që ishte e specializuar në fushën e vjedhjeve dhe plaçkitjeve të vilave në Italinë qendrore dhe veri
Rrugët mbushen plot me prostituta, digjen me cigare dhe rrihen: Si funksionon banda e shqiptarëve në Paris Qytetetarët e Parisit i janë nënshtruar një peticioni përsa i përket goditjes së një bande shqiptare për prostitucion.
Shkatërrohet banda shqiptare e narkotikëve në Spanjë, 6 në pranga Realizohet operaconi i titulluar “Saksia” që ka sjellë arrestimin e gjashtë shtetasve shqiptarë të moshës 25 deri në 45