999 rezultate për

banda

Ëngjëjt e vdekjes, këto fytyra të bukura stërviten për të vrarë "tmerret" e bandave Ato njihen si “sicarias”, ose vrasëse me pagesë. Në jetën e përditëshme të gjithë e dinë që janë shtëpiake të zakonsh
Murrizi sulmon ashpër PS-PD: Banda, shqiptarët të dalin e t’i marrin zvarrë! Deputeti Myslim Murrizi ka shpërthyer ndaj PD-PS, për pazar me reformën zgjedhore. Në studion e lajmeve, Murrizi tho
Shkatërrohet banda e rrezikshme e Italisë, në pranga edhe shqiptarë Policia Italiane ka vënë në pranga 15 persona, mes të cilëve edhe shqiptarë, të cilët janë kapur gjatë një operacioni ku
PISTAT/ Ekzekutimi i vëllezërve, lidhja me grabitjen e Rinasit dhe roli në bandat e rrezikshme Vrasja e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës, vijon të ketë si pistë kryesore të hetimeve, atë të prishjes
Çfarë pritet të ndodhë në sezonin e pestë të "La Casa de Papel" Banda dhe Profesori u lanë në një pozitë të rrezikshme në fund të sezonit të katërt të “La Casa de Papel”. Këtu janë dis
Situatë alarmante, sportisti italian bëhet vullnetarisht shofer ambulance Lojtari i ragbit, Maxime Mbanda ka ‘ndërruar’ profesionin e tij për t’i shërbyer popullit italian në luftën kundër koron
Ëngjëjt e vdekjes, këto fytyra të bukura stërviten për të vrarë "tmerret" e bandave Ato njihen si “sicarias”, ose vrasëse me pagesë. Në jetën e përditëshme të gjithë e dinë që janë shtëpiake të zakonsh
Shkatërrohet banda e trafikut të drogës në Itali! 20 të arrestuar 20 persona u arrestuan, ndërsa janë lëshuar edhe disa fletë-arreste të tjera nga policia italiane, e cila arriti të çmon
Super operacion në 5 shtete të Europës, merr fund banda e shqiptarëve Gjatë një operacioni të sinkronizuar në Belgjikë, Spanjë, Holandë, Gjermani dhe Francë, të enjten u arrestuan 25 të dysh
DETAJET/ Shkatërrohet banda e drogës shqiptaro-kolumbiane Antimafia Italiane informon se në orët e para të mëngjesit të sotëm ka bashkëpunuar në ekzekutimin e fazës finale të meg
Merr fund banda e "të bardhës" në Spanjë, "koka" e grupit një shqiptar Policia spanjolle ka arritur t'i japë fund aktivitetit të jashtëligjshëm që ushtronin 11 persona. Gjatë operacionit,
Muhamed Veliu: Ravik Gurra është vrarë nga banda në Angli Vrasja e avokatit, Ravik Gurra është ende e pazbardhur ndërsa gazetari Muhamed Veliu ka dhënë një deklaratë të fortë mbr
"Koka" e rrjetit, kush është shqiptari që urdhëroi nga burgu i Ekuadorit tre bandat për rrëmbimin e Prengës Përvec zgjerimit të hartës së trupi për gjetjen e trupit të Jan Prengës, burime policore kanë njoftuar se janë zbuluar n
Rrëmbimi në Kamzë: I vëllai nuk dorëzoi 283 kg kokainë në Angli, banda hakmerret në Shqipëri Hetues anglezë janë duke bashkëpunuar me policinë shqiptare për zbardhjen e pengmarrjes së Jan Prengës, babait të 5 fëmi
Flet prokurori që çoi në burg "Bandën e Lushnjes": Grupimi kriminal më i organizuar Përparim Kulluri, i njohur si prokurori që çoi në burg bandën e Lushnjës, ka dhënë detaje të reja mbi mënyrën e funksion
Histori tronditëse, si u rrezikua Ismail Kadare nga Banda e Lushnjës Pas vrasjes së Taullaut, banda e Lushnjes, ishte e vendosur të hakmerrej deri në fund ndaj çdo punonjësi të shtetit që u
Deklarata e fortë: Banda e Lushnjes donte të eliminonte ish-ministrin në detyrë Në vitin 2000, policia ka disponuar informacione se ka pasur edhe plane konkrete për eleminimin e ministrit Spartak Poçi
Kush ishte e dashura e Aldo Bares dhe biznesmeni i njohur që kontrollonte trafikun (VIDEO) Vëmendia mediatike përenbdrohet edhe një herë te ish kreu i bandës së Lushnjës, Aldo Bare. Eliminimi i të tmerrshmit
Blindohen 4 qarqet e vendit, sekuestrohet drogë e shkatërrohet banda e rrezikshme Mbrëmjen e sotme Policia e Shtetit është hedhur në aksion për të goditur një grup kriminal që trafikon lëndë narkotike.
Shkatërrohet banda e "të bardhës", si nisi gjithçka pas ekzekutimit të "kokës" Policia e Shtetit ka finalizuar një tjetër operacion ndërkombëtar antidrogë, në bashkëpunim me atë italiane. Operacio