999 rezultate për

bandĂs

Përplasje mes bandash në Fier, i vihet flaka makinës pas sherrit me armë (VIDEO) Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me incidentin në Fier ku një makinë është gjetur e shkrumbuar plotësisht nga zjar
Alarmohet Bulqiza nga të shtënat e armëve, flitet për përplasje bandash Në fshatin Pelazhi në Bulqizë raportohet se ka pasur të shtëna me armë zjarri kundrejt një automjeti të tipit Land Rover
Luftë mes bandash në Athinë, plagoset rëndë shqiptari Një shqiptar dhe një grek janë plagosur rëndë në lagjen Pangrati të Athinës, kur u qëlluan me armë rreth orës 21:30, mbr
Luftë mes bandash në Frankfurt, shqiptari godet me thikë marokenin (FOTO LAJM) Një konflikt për zonat e influencës mes shqiptarëve dhe marokenëve në Frankfurt të Gjermanisë, ka çuar në një përleshje
"Pas Durrësit dhe Elbasanit, pritet luftë bandash edhe në Vlorë" Vrasjet e kohëve të fundit kanë rritur shqetësimin për nivelin e lartë të kriminalitetit në vend duke shkaktuar pasiguri
Doshi akuzon Metën: Je kryetar bandash kriminale, kërkon bashki me pasuri mineralesh Deputeti i qarkut të Shkodrës Tom Doshi ka akuzuar sot kreun e Kuvendit Ilir Meta se është kryetar i një partie kriminal
VV: Përplasje bandash për zgjedhjen e kryeprokurorit Lëvizja Vetëvendosje përmes një komunikate për medie thekson se me vëmendje po i përcjell zhvillimet e fundit për zgjedh
Luftë mes bandash në Itali, vritet një shqiptar, plagoset një tjetër (VIDEO-FOTO) Një 37-vjeçar shqiptar është ekzekutuar mbrëmë në Itali ndërkohë që një tjetër mbeti i plagosur. Sipas mediave italiane