999 rezultate për

bamiresie

FIFA do të organizojë ndeshje bamirësie për të mbledhur fonde për luftën ndaj koromavirusit FIFA Foundation do të organizojë një ndeshje nga e cila do të grumbullohen fonde për të luftuar koronavirusin. Mauric
KORONAVIRUSI/ Milani njofton se do të realizojë një koncert bamirësie me Jay-Z Një klub historik dhe një legjendë e rap do të bëhen bashkë. AC Milan njofton në faqen zyrtare se mbrëmjen e sotme së ba
Ajola Xoxa shkon në event bamirësie me këpucë 937 dollarë? Erjon Veliaj dhe bashkëshortja e tij janë gjendur shumë herë në vëmendje të mediave. Kësaj here, vëmendjen e mediave
Federer mposht Murray duke luajtur me fustan Tenisti i famshëm zviceran, Roger Federer, ka marrë pjesë në një ndeshje bamirësie në Gllasgou, e organizuar nga skocezi
Shqipëria e De Biazit “i ndihmon” të gjithë, kampione bamirësie! Sa vite ka që e dëgjojmë këtë muzikë: “Gabojmë në mbrojtje por do të përmirësohemi...”. Edhe pas ndeshjes miqësore me Bo
“Ushqim per te varferit” Ky është slogani që përdoret nga nisma e disa studentëve dhe imamit të xhamisë Rreth-Libofshë. Kjo nismë është ndër të p
Miley Cyrus me look të ri Jemi mësuar ta shohim me flokë të shkurtra, por tani Miley Cyrus ka ndryshuar look. 22-vjeçarja dukej ndryshe teksa ka p
Maradona agresiv në "Ndeshjen e Paqes" (VIDEO) Diego Maradona është sërish kryetitull në mediat botërore dhe sërish për arsye jo të mira. Legjenda e Argjentinës, siç t
Nëna e politikanit britanik del nudo për çështje bamirësie (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për një xhest bamirësie, nëna e një politikani britanik nuk e ka aspak problem që të zhvishet nudo, ndon
Clooney i marrosur pas të fejuarës, ja deklarata shokuese (FOTO LAJM) George Clooney ka qënë në fokusin e mediave, ndërsa publikisht ka pranuar se është shumë i dashuruar dhe se për një peri
Alicia Keys, një divë e vërtetë në skenë Nëpër klipe shfaqet përgjithësisht me veshje lëkure, ku nuk mungojnë pantallonat e saj të zeza. Por ndodh që 33-vjeçarja
Fondacioni Vodafone Albania, iniciativë bamirësie në ndihmë të personave të verbër “Të njohësh botën përmes zërit” është nisma e Fondacionit Vodafone Albania në bashkëpunim me komunitetin e personave me
Buzëqeshja e fundit para aksidentit fatal (FOTO-LAJM) Mediat e huaja kanë publikuar të tjera foto të cilat tregojnë aktorin Paul Walker në vendin e pasagjerit, në makinën e a
Noizy, koncert bamirësie për të shpëtuar jetën e një vajze (FOTO LAJM) Ka qëndruar disa ditë në Prishtinë pas pjesëmarrjes së tij, si dhe çmimit që fitoi në spektaklin "Zhurma Show Awards". N
Cash & Rocket, në mbledhje të fondeve për bamirësi (FOTO-LAJM) Shtatëdhjetë zonja te veshura me te kuqe kane ndermarre nje tur duke udhëtuar 2 mije km nëpërmjet Spanjës, Francës dhe I
KFOR organizon koncert bamirësie Nën kujdesin e presidentes së vendit, Atifete Jahjaga, KFOR organizon sonte koncertin bamirës cili ka për qëllim përkrah
Nju Jork, koncert bamirësie për të prekurit nga “Sandy” Bruce Springsteen, Jon Bon Jovi Rolling Stones iu bashkuan aktorëve dhe komedianëve në një koncert bamirësie për viktima
Irritohet Del Bosque: Spanja, jo qëndër bamirësie Fakti që trajneri Vicente Del Bosque ka lënë jashtë lojtarë të nivelit Juan Mata dhe të Fernando Llorentes, i ka irritua
Yjet e Hollywood-it, në edicionin e Variety’s Annual Power (FOTO-LAJM) Femrat e Hollywood-it janë bërë bashkë në edicionin e katërt të Variety’s Annual Power, një takim që nderon artistet më
Falcao-Messi, dyshja që "çmend" Capellon Fabio Capello, trajneri italian i kombëtares ruse të futbollit, ka deklaruar se Radamel Falcao, së bashku me Messin, ësh