999 rezultate për

bamiresi

Arrestohet "bamirësi" në Shkodër, zhvati mijëra euro nën emrin e një të sëmuri Një 19 vjeçar është vënë në pranga në Shkodër pasi ka zhvatur 25 mijë euro duke u shtirur si bamirës i cili kërkonte të
Kontroversi Adebayor: S'ma ndjen të bëj bamirësi, bëj e ha ç'të dua Si gjithmonë, kundër rrymës. Emmanuel Adebayor, futbollisti nga Togo, i cili ka qenë pjesë e skuadra të mëdha europiane
Babai i Klodian Rashës i dhuron të gjitha paratë për bamirësi: Çdo nënë të gëzojë! Babai i Klodian Rashës, Qazimi ka vendosur që ti dhurojë të gjitha parët e mbledhura për djalin e tij, për bamirësi.
Ndeshja e bamirësisë nga Tyson, legjendës së boksit po i "shpërthen" llogaria bankare U rithye në ring pas 15 vitesh për të zhvilluar një duel bamirësie ndaj Roy Jones Jr., por në fund u largua më një lloga
Njihuni me hakerat misteriozë, japin për bamirësi paratë që vjedhin Një grup piraterie po dhuron para të vjedhura për bamirësi. Hakerët e Darkside pretendojnë se kanë zhvatur miliona do
"Të krimbur" në para, por fëmijët e tyre nuk do të marrin asnjë qindarkë Fëmijët e njerëzve të famshëm, më shumë se për vetë famën i xhelozojmë për pasurinë dhe mirëqenien që trashëgojnë. P
Futbollistë të shkëlqyer, por edhe të zgjuar jashtë fushe, dy yjet e futbollit fitojnë 64 mijë euro Leon Goretzka dhe Joshua Kimmich, dy gjermanët e Bayern, nuk janë vetëm futbollistë të shkëlqyer, por edhe të zgjuar jas
Këta miliarderë do i lënë fëmijët pa asnjë qindarkë nga pasuria e tyre Fëmijët e njerëzve të famshëm, më shumë se për vetë famën i xhelozojmë për pasurinë dhe mirëqenien që trashëgojnë. P
Të famshmit miliarderë që nuk do t'ja lënë pasurinë fëmijëve të tyre (FOTO LAJM) Ka personazhe të famshëm që kanë miliona, madje disa janë me pasuri me vlerë miliarda dollarë, të cilët kanë marrë një v
Për bamirësi, Jennifer Aniston nxjerr në ankand fotot e saj nudo (FOTO LAJM) Jennifer Aniston është dakordësuar me fotografin Mark Seliger për të nxjerrë në shitje në një ankand në foto nudo të akt
FIFA do të organizojë ndeshje bamirësie për të mbledhur fonde për luftën ndaj koromavirusit FIFA Foundation do të organizojë një ndeshje nga e cila do të grumbullohen fonde për të luftuar koronavirusin. Mauric
Të famshmit miliarderë që nuk do t'ja lënë pasurinë fëmijëve të tyre (FOTO LAJM) Ka personazhe të famshëm që kanë miliona, madje disa janë me pasuri me vlerë miliarda dollarë, të cilët kanë marrë një v
KORONAVIRUSI/ Milani njofton se do të realizojë një koncert bamirësie me Jay-Z Një klub historik dhe një legjendë e rap do të bëhen bashkë. AC Milan njofton në faqen zyrtare se mbrëmjen e sotme së ba
Nuk i uli pagat lojtarëve, por Chelsea u kërkoi të bëjnë bamirësi Chelsea ka vendosur të mos u imponohet futbollistëve për uljen e pagës, siç rekomandohet nga Premier League, por u ka kë
Me maska dhe dorashka, Meghan dhe Harry fotografohen rrugëve të LA (FOTO LAJM) Prej disa javësh Meghan Markle dhe Princ Harry janë shpërngulur në Los Angelos për të kaluar në këtë shtet periudhën e p
Paolo Di Benedetto fiton Grande Fratello Vip, por 100 mijë eurot i dhuron për bamirësi (VIDEO) Paola Di Benedetto, ish nëna natyrë e programit televiz Ciao Darwin është fituesja e madhe e Grande Fratello Vip në Ital
Bleu dyshekë e kondicionerë për spitalin, zbulohet bamirësia e 43 vjeçarit nga Kavaja që vdiq nga Covid-19 Ditën e djeshme një burrë nga Kajava vetëm 43-vjeç humbi jetën nga koronavirusi. Ai sipas mjekëve të cilët e kishin n
61 milionë dollar për bamirësi, ikona e Hollywood nuk i lë asgjë të birit nga pasuria (FOTO LAJM) Douglas u nda nga jeta në fillim të këtij muaji në moshën 103-vjeçare. Dhe ai dëshironte që shumën prej 50 milionë do
TRANSPARENCË/ Zbulohet shuma e arkëtuar nga ndeshja e bamirësisë Sindikata e Futbollistëve Profesionistë Shqiptarë ka dalë me një deklaratë ku bën me dije shifrën e grumbulluar nga akti
Dyshimet për të ardhurat e ndeshjes së bamirësisë, Sindikata e Futbollistëve sqaron gjithçka Në datën 10 janar u zhvillua një event bamirësie në stadiumin “Air Albania”, ku morën pjesë disa nga legjendat e Italisë