999 rezultate për

bami

Puç brenda partisë?! Zbulohet shkaku i dorëheqjes së Bamir Topit Ditën e sotme Bamir Topi ka dhënë dorëheqjen nga drejtues i Frymës së Re Demokratike. Kjo lëvizje, vjen pikërisht nj
Bamir Topi jep dorëheqjen nga FRPD Bamir Topi ka dhënë dorëheqjen nga FRD një ditë pasi ka firmosur marrëveshjen për koalicionin opozitar “Aleanca për Ndry
Dorëzohet Bamir Topi, Basha arrin t'a bindë të rikthehet krah PD (FOTO LAJM) Opozita e Bashkuar ka nënshkruar sot marrëveshjen për koalicionin parazgjedhor me 14 parti të cilat i janë bashkuar Part
Surpriza e koalicionit të PD-së, Bamir Topi ftohet për t'ju bashkuar listës Ish-presidenti Bamir Topi është një nga emrat surprizë që është ftuar për të qenë pjesë e koalicionit me Partinë Demokra
Arrestohet "bamirësi" në Shkodër, zhvati mijëra euro nën emrin e një të sëmuri Një 19 vjeçar është vënë në pranga në Shkodër pasi ka zhvatur 25 mijë euro duke u shtirur si bamirës i cili kërkonte të
Kontroversi Adebayor: S'ma ndjen të bëj bamirësi, bëj e ha ç'të dua Si gjithmonë, kundër rrymës. Emmanuel Adebayor, futbollisti nga Togo, i cili ka qenë pjesë e skuadra të mëdha europiane
E quajti kota-biskota, Kleoniki përballet me Alesia Bamin: U konsultove me engjëjt? (FOTO LAJM) Kleoniki Delijorgji ishte e ftuar të shtunën e kaluar në emisionin “Shiko kush luan” dhe në sfidën “Ndaje ose haje” u pë
S'ka fund "sherri" mes moderatoreve, Xhensila Pere thumbon sërish Alesia Bamin (FOTO LAJM) Moderatorja dhe modelja Xhensila Pere ka dhënë këshilla për një nga vajzat e njohura të ekranit shqiptar, Alesia Bami.
Babai i Klodian Rashës i dhuron të gjitha paratë për bamirësi: Çdo nënë të gëzojë! Babai i Klodian Rashës, Qazimi ka vendosur që ti dhurojë të gjitha parët e mbledhura për djalin e tij, për bamirësi.
Ndeshja e bamirësisë nga Tyson, legjendës së boksit po i "shpërthen" llogaria bankare U rithye në ring pas 15 vitesh për të zhvilluar një duel bamirësie ndaj Roy Jones Jr., por në fund u largua më një lloga
Si rallëherë me veshje popullore, fansat fiksohen pas Alesia Bamit: Kryevepër (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Alesia Bami, ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një fotografi me të cilën ka marrë menj
Plagosja e kushëririt të Durim Bamit, kush ishte shënjestra e atentatit Makina e cila dyshohet se është përdorur nga autorët në plagosjen e Ervin Kodrës pasditen e djeshme në Tapizë, është gje
EMRI/ 47-vjeçarja shqiptare hiqej si bamirëse, por mashtronte emigrantët në Angli Kryetarja e një organizate bamirësie është arrestuar pasi u kap duke u marrë me kontrabandimin e emigrantëve të paligjsh
Njihuni me hakerat misteriozë, japin për bamirësi paratë që vjedhin Një grup piraterie po dhuron para të vjedhura për bamirësi. Hakerët e Darkside pretendojnë se kanë zhvatur miliona do
Alesia Bami rrëzohet në dhomën e hotelit, video që bëri "namin" (VIDEO) Balerina Alesia Bami është bërë pjesë e një episodi tepër qesharak Teksa ndodhej në një dhomë hoteli, duke xhiruar për p
Bamir Topi flet hapur: Ja pse zgjedhjet fitohen me tepsi dhe timon Ish-presidenti Bamir Topi, përmes një interviste të dhënë për emisionin “Aktualitet” në televizionin FaxNews, është shpr
"Të krimbur" në para, por fëmijët e tyre nuk do të marrin asnjë qindarkë Fëmijët e njerëzve të famshëm, më shumë se për vetë famën i xhelozojmë për pasurinë dhe mirëqenien që trashëgojnë. P
Futbollistë të shkëlqyer, por edhe të zgjuar jashtë fushe, dy yjet e futbollit fitojnë 64 mijë euro Leon Goretzka dhe Joshua Kimmich, dy gjermanët e Bayern, nuk janë vetëm futbollistë të shkëlqyer, por edhe të zgjuar jas
Beqare prej kohësh, Alesia Bami tregon kushtet për të qënë i dashuri i saj (FOTO LAJM) Alesia Bami është single për një kohë të gjatë dhe nëse plotësoni karakteristikat e saj, mund të jeni i dashuri. Mod
Njëra më joshëse se tjetra, Kejvina dhe Alesia Bami bejnë "xing" me bikinit (FOTO LAJM) Ka vetëm pak ditë që kemi lënë pas verën, por kjo nuk do të thotë se lam pas dhe fotot e nxehta me bikini në Instagram.