999 rezultate për

bambi

"Poza Bambi", trendi i fotove për këtë verë në Instagram (FOTO LAJM) Është akoma prill, por yjet e Instagramit tashmë po shfaqin atë që me siguri do të jetë poza e verës . E quajtur "Bam
Triumfi i radhës nga Rira Ora, rrëmben një “Bambi Awards” (FOTO LAJM) Kur përmendet emri i Rita Orës dhe kalimi i saj në tapetin e kuq, fansat dhe jo vetëm mbeten të mrekulluar, pasi këngëta
"Bambi Awards", në Berlin ndahen çmimet (FOTO LAJM) Victoria Beckham, ish Spice Girls dhe bashkëshortja e ish kapitenit të kombëtares angleze David, ka marrë pjesë në "Bamb
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së