999 rezultate për

balotelli

Balotelli te Brescia, Raffaella Fico hidhet përpjetë nga gëzimi (FOTO LAJM) Mario Balotelli ka nisur një përvojë të re me Brescia në Serinë A, lëvizje që ka entuziazmuar ish-të dashurën e tij, Raf
ZYRTARE/ Balotelli rikthehet në Seria A Mario Balotelli ka njoftuar zyrtarisht se ka nënshkruar “kontratë shumëvjeçare” me klubin e vendlindjes së tij Brescia s
Rikthim i bujshëm, Balotelli arrin marrëveshjen me skuadrën e Seria A Mario Balotelli është në kërkim të një skuadre të re. Kohët e fundit qarkullonte lajmi se italiani kishte arritur mar
Balotelli po mendon Brazilin Ngjyrat kuqezi nuk i ndahen Mario Balotellit. Pas eksperiencave me Milanin dhe Nice, Supermario mund të mbajë veshur për
E pabesueshme si ka përfunduar Balotelli, stërvitet i vetëm (VIDEO) Mario Balotelli vazhdon stërvitjen i vetëm, pasi e ardhmja e tij ende duhet të vendoset. Në llogarinë e tij personale
Balotelli rikthehet në Serinë A, pranë firmës me skuadrën e njohur Mario Balotelli është shumë pranë transferimit te Fiorentina. "Calciomercato" raporton se sulmuesi italian dëshiron
Balotelli rikthehet në Premier League? Klubi lodinez kërkon sulmuesin Mario Balotelli mund të rikthehet të luajë sërish në Premier League. Mirror bën të ditur se West Ham po kërkon përforcim
Vuri bast me motociklistin, zv/kryeministri italian kërkon të arrestojë Balotellin Zëvendëskryeministri i Italisë, Mateo Salvini, ka bërë thirrje që Mario Balotelli të arrestohet për shkak se i kishte of
Çmenduria e Balotellit, detyron pronarin e lokalit të hidhet në det me motor (VIDEO) Mario Balotelli është gjithmonë në qendër të vëmendjes. SuperMario ka paguar një pronar lokali për tu hedhur në det m
Balotelli pa skuadër, por vjen në stërvitje me bishën e frikshme Mario Balotelli dëshiron të rikthehet në fushë sa më parë pas përvojës me Marsejën, shkruan Albeu.com. Italiani ës
Federata franceze dënon ashpër Balotellin Mario Balotelli e nisi shumë mirë sezonin në Ligue 1 me Marseille duke shënuar tetë gola në 13 paraqitje. Por si gjit
Balotelli: Nuk është vetëm faji im që nuk jam grumbulluar në kombëtare Mario Balotelli ka folur për ‘Canal +’ në Francë dhe ka komentuar lënien jashtë kombëtares italiane nga Roberto Mancini,
Mourinho: Do të shihni më shumë gola nga Balotelli Jose Mourinho është i bundur të aftësitë e Mario Balotellit. Portugezi ka folur me lavdata për ish-lojtarin e tij të cil
Raffaella Fico rrëfen lidhjet dashurore që ka pasur me Balotellin dhe Ronaldon (FOTO LAJM) E ftuar në programin “Histori Italiane”, Raffaella Fico, ish-partnerja e futbollistit të Olympique Marseille, Mario Balo
Balotelli ndryshon mendim: Ronaldo lojtari më i fortë në planet (FOTO LAJM) "Leo Messi fenomen. Për të mirën e futbollit mos e krahasoni me 7-ën e Juventusit", shkroi Maroi Balotelli pas fitores 3
Brescia e tepron, ëndërron për sulmiin Mario Balotellin Skuadra e Brescias ka sigruar ngjitjen në Serina A për sezonin e ardhshëm pas 8 vitesh mungesë, shkruan Albeu.com. Ta
Balotelli rindez debatin: Mos e krahasoni Messin me numrin 7 të Juventusit (FOTO LAJM) Lionel Mesi mahnit botën edhe një herë, duke shënuar 2 gola ndaj Liverpulit dhe duke siguruar praktikisht finalen e Cham
Balotelli magjik, bën kosh me këmbë (VIDEO) Mario Balotelli po kalon nje formë mjaf të mirë te Marseja që pas transferimit në muajin janar, shkruan Albeu.com. It
Goditi me bërryl kundërshtarin, Balotelli rrezikon të mbyllë sezonin (VIDEO) Balotelli rrezikon të mbyllë sezonin para kohe. Italiani e teproi në ndeshjen ndaj Bordeaux, teksa goditi me bërryl k
I theu hundën kundërshtarit, Balotelli rrezikon të humb sezonin Sezoni sportiv për sulmuesin italian Mario Balotelli mund të mbyllet para kohe. Pas një starti të jashtëzakonshëm me fan