999 rezultate për

ballsh

U rrah me shokët për politikë, vdes në spital 57 vjeçari nga Ballshi 57 vjeçari nga Ballshi, Pelivan Sinorrapaj ka ndërruar jetë pas 9 ditësh në spital. Viktima ishte shtruar në Spitalin
Shokët e rrahën për vdekje pas sherrit për partitë, vdes në spital pas ditësh 57 vjeçari Pelivan Sinorrapaj, 57 vjeç, mësohet se ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në spitalin e Traumës, pas disa ditësh në koma
Ishin tapë dhe u zunë për politikë, ky është 57-vjeçari që u bë për spital në Ballsh Policia arrestoi tre persona me akuzën e dhunimit të 57-vjeçarit Pelivan Sinanrrapaj mbrëmë në Ballsh. I plagosuri nd
"Tre kundër një", policia arreston autorët që dhunuan 57 vjeçarin në Ballsh Pas ngjarjes së rëndë në Ballsh, ku tre persona dhunuan një 57 vjeçar policia është vënë në lëvizje dhe ka arrestuar aut
E rëndë në Ballsh: Tre persona rrahin dhe bëjnë për spital 57 vjeçarin Policia e Mallakastrës ka vënë në pranga tre persona, si autorë të dyshuar të plagosjes së një 57-vjeçari. Gjatë mbrë
Miratohet dhënia e ndihmës prej 400 mijë lekësh të vjetra për punëtorët e rafinerisë së Ballshit Këshilli i Ministrave ka miratuar dhënien e ndihmës prej 400 mijë lekësh të vjetra në muaj për punonjësit dhe ish-punonj
Sakrifikuan 26 ditë: Pak para takimit me Ramën, naftëtaret e Ballshit japin mesazhin e fortë Pak orë para takimit me kryeministrin Edi Rama, gratë naftëtare të Ballshit i dhanë fund grevës së urisë pas 26 ditësh q
Rama naftëtarëve të Ballshit: Caktoni përfaqësinë dhe nesër do të jem vetë aty! Në ditën e 25 të grevës së urisë, gratë naftëtare u shprehën se janë të gatshme që të dialogojnë me kryeministrin Edi Ra
Naftëtaret e Ballshit në ditën e 19-të të grevës së urisë: Duam pagat tona, jo lëmosha Ka nisur kështu dita e 19-të e grevës së urisë, dhe gratë naftëtare të Ballëshit, janë të vendosura se do i shkojnë deri
Kryemadhi jep zgjidhjen për pagat e naftëtarëve të Ballshit: Taksën e naftës t'ua japë grevistëve Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi gjatë një takimi me banorët e qytetit të Fierit ka prekur temën e taksës së naftëve pë
Të vendosura deri në vdekje, naftëtaret e Ballshit hyjnë në ditën e 13 të grevës Ka nisur kështu dita e 13 e grevës së urisë së grave naftëtare të Ballshit, ndërsa gjendja e tyre shëndetësore po përkeq
"Nuk ka negociata me ultimatume", Rama refuzon grevistet e Ballshit Në ditën e 9 të grevës së urisë gratë naftëtare në Ballsh vazhdojnë qëndresën e tyre. Ditën e djeshme ata i propozuan
Rama-naftëtarëve të Ballshit: Ndërprisni grevën Kryeministri Edi Rama përmes postimeve në rrjetet sociale, u ka kërkuar naftëtarëve të Ballshit që të ndërpresin grevën
Naftëtaret e Ballshit shpërthejnë në lot: Ku është Braçe që hapte gojën "yyy" Përfaqësueset e PD, Oriola Pampuri dhe Dhurata Çupi kanë udhëtuar drejt Ballshit për të folur nga afër me naftëtaret që
17 ditë në grevë urie, askush nuk kujtohet për naftëtarët e Ballshit Naftëtarët e Ballshit kanë hapur me forcë portën e Uzinës duke kaluar kordonin e sigurisë të krijuar nga policia private
Basha sulmon qeverinë: Ajo që po ndodh në Ballsh ndodh kudo, familjet kanë arritur falimentimin Kreu i opozitës Lulzim Basha në një dale për mediat ka folur lidhur me situatën aktuale të naftëtarëve të Ballshit por e
Lufta e naftëtarëve të Ballshit nuk mbaron, tentojnë të futen me forcë në Uzinë Vazhdojnë akoma protestat e naftëtarëve të Ballshit, të cilët kanë dalë në mbështetje të kolegëve të tyre që vijojnë gre
Dita e 14 e grevës së naftëtarëve, tre prej tyre nisen me urgjencë në spital Në ditën e 14 të grevës të naftëtarëve të Ballshit, gjendja shëndetësore e 3 naftëtarëve është rënduar. Ata janë dërguar
Dita e tretë e grevës, 10 naftëtarë shfaqin problemet e para shëndetësore Dita e sotme shënon ditën e tretë të grevës për naftëtarët e Ballshit. Këta të fundit mësohet se kanë shfaqur shenjat
Naftëtarët e Ballshit në grevë urie: Fëmijët duan të hanë! Naftëtarët e Ballshit janë ngritur sërish në protestë para Uzinës, pasi ende nuk dihet se çfarë do të bëhet me pagat e t