999 rezultate për

ballkon

Mbolli hashash në ballkon, policia kërkon paraburgim për Kaçanikasin Prokuroria Themelore në Ferizaj, ka paraqitur kërkesë në gjykatën e këtij qyteti për caktimin e masës së paraburgimit ku
E dashura e futbollistit serb shfaqet seksi në ballkon (FOTO LAJM) E dashura e futbollistit Filip Djordovic, Lady Gjorgjeviq, vijon të shfaqet mjaft seksi me fotot provokuese. Partnerj
Lojtarëve të Manchester City-t iu rrëzohet trofeu nga Ballkoni (VIDEO) Manchester City ka mbyllur një sezon perfekt duke fituar 3 tituj në Angli, Premier League, FA Cup dhe Carabao Cup. Nj
Dëshmoi kundër 2 futbollistëve të njohur, modelja bie nga ballkoni (FOTO LAJM) Modelja e njohur ruse, Ekaterina "Katja" Bobkova, e cila ishte dëshmitare shumë e rëndësishme në gjyqin e 2 futbollistëv
PËRGJIMET/ "Do t'i hedh kalamajtë nga ballkoni!" Sherri mes trafikantëve pas kapjes së drogës (VIDEO) Për 8 muaj me radhë, Prokuroria për Krime të Rënda hetoi një grup kriminal, që ushtronte aktivitetin e tij në fushën e t
Emily në ballkon e zhveshur dhe me paruke (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin atë për fotografitë që publikon duke treguar format e saj të mrekullueshme dhe bukurinë e përsosur.
Modelja tërësisht e zhveshur në ballkon (FOTO LAJM) Lottie Moss, ka treguar format e saj fenomenale në bikine të kuqe derisa ka dal tërësisht e zhveshur në ballkonin e një
Modelja del në ballkon por ka harruar të vishet (FOTO LAJM) Lottie Moss, ka treguar format e saj fenomenale në bikine të kuqe derisa ka dal tërësisht e zhveshur në ballkonin e një
U zu me burrin, nëna hedh vajzën nga ballkoni dhe më pas vetëvritet Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Athinë. Sipas mediave vendase, një grua ka hedhur vajzën e saj
E pazakontë në Kroaci: Babai hedh nga ballkoni 4 fëmijët e tij Rastin e komentoi edhe kryeministri Andrej Plenkoviç, duke thënë se ky ishte një akt monstruoz i paparë ndonjëherë, shkr
Drama e familjes shqiptare: Një djalë m’u hodh nga ballkoni,tjetri… Historia tronditëse e një 60-vjeçari, baba i 3 fëmijëve është trajtuar këtë herë në emisionin “Fol me psikologen”. Djali
Pse nuk duhen pallatet afër bregdetit, vala tmerron banorët (VIDEO) Një stuhi e dhunshme goditi ishullin spanjoll, më i madhi nga ishujt Kanarie, duke dëmtuar kilometrat e bregdetit nga Ga
Një kriminel serb rrëzohet për vdekje nga ballkoni Krimineli i dënuar Crni Gruja ka vdekur pasi ka rënë nga balkoni i banesës, në të cilën jetonte Në qendër të Beogradit
Tmerrohen qytetarët, çfarë po bën kjo vajzë (VIDEO) Ky është momenti i frikshëm kur një vajzë e vogël u pa duke luajtur me kukullën e saj në skajin e ballkonit të katit të
Shmanget tragjedia, lezhjani hedh bombolën e gazit nga ballkoni (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Lezhë, ku një bombol gazi ka marrë flakë në një banesë. E gjithë skena
Këngëtari i njohur bën veprimin që i përloti të gjithë, performon nga ballkoni Këngëtari i njohur i muzikës botërore, Jason Derulo ka marrë një surpizë të pakëndshme pasi i është anuluar koncerti i t
E frikshme, burri hedh gruan nga ballkoni: Kështu i fshehu gjurmët (VIDEO) Këto janë momentet tronditëse ku shihet një gruaje që vritet nga bashkëshorti i saj në Brazil. Pamjet e tmerrshme tr
Fisheku në pajë e çarçafi i nderit në ballkon, si bëheshin dasmat në diktaturë Dasmat shqiptare vazhdojnë edhe sot të ruajnë traditat e veçanta, por të zbehura shumë me kalimin e viteve. Fotograf
Këngëtarja shqiptare huton kalimtarët, tund të pasmet në ballkon (VIDEO) Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që ka rreshtuar tashmë disa hite botërore. humë e guximshme dhe provoku
Bie nga kati i pestë, shpëton mrekullisht adoleshentja Një adoleshente e cila ka rënë aksidentalisht nga kat i pestë i një ndërtesë, ka shpëtuar mrekullisht. Ngjarja ka ndo