999 rezultate për

balliu

KPK e shkarkoi, prokuroria merr vendimin për ish-gjyqtarin Balliu Prokuroria e Tiranës ka vendosur mosfillimin e procedimit penal për ish-gjyqtarin e Apelit Durrës Arjan Balliu, i cili u
Prokuroria kërkon burg për Klevis Balliun Prokuroria e Tiranë ka mbyllur hetimet për anëtarin e Partisë Demokratike Klevis Balliu dhe për 9 persona të tjerë për o
Marc Bartra tregon fanellat e yjeve që ka në shtëpi, mes tyre edhe një shqiptar (VIDEO) Marc Bartra ka publikuar një video në Tëitter ku tregon koleksionin e fanellave që ka në shtëpinë e tij. Pa dyshim nu
Vrau Altin Balliun pse i gërvishti makinën, çfarë u vendos për Olger Mustafën Në Shqipëri nuk është e pamundur të humbësh jetën për shkaqe banale dhe kjo mbetet akoma një plagë e shoqërisë sonë.
Balliu nxjerr videon: Si u devijua Lana për mikun trafikant të Taulant Ballës (VIDEO) Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, ka reaguar ndaj komenteve të socialistit Taulant Balla për shembjet e
Klevis Balliu thirrje publike Kosovës: Shpalleni “non grata” Ramën Klevis Balliu ka reaguar lidhur me vizitën e Presidentit të Serbisë sot në Tiranë. Balliu e cilëson atë si një “akt t
Shkarkohet nga detyra gjyqtari i Apelit Durrës Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra Arjan Balliun. Ky i fundit është gjyqtar në gjykatën e Apelit
Plas sherri live, Eni Vasili i përvishet Klevis Balliut: Kërko falje ose jashtë! "Klevis mos ndërhy, kërko falje për dhunën ndaj gazetarëve, ose do të nxjerr jashtë" Debate të forta në emisionin “Op
Balliu bën paralajmërimin e fortë: Në darkë do të shihni me prova hajdutët Ish deputeti Klevis Balliu është thirrur si i pandehur ditën e sotme në Prokurori. Ai ishte thirrur nga Prokuroria e
Përplasjet në Astir, merret i pandehur ish-deputeti i PD-së Ish-deputeti i Partisë demokratike, Klevis Balliu është marrë i pandehur lidhur me akuzat që ishin ngritur pak ditë më p
E çoi burri në kampin e ferrit në Siri, flet nëna e Ruzhdie Balliut Pas rastit të vogëlushit Alvin Berisha, i cili ndodhej prej pesë vitesh në kampin në Siri, bëri që të rikthehej vëmendj
Balliu: Nuk kursyen pleq dhe as fëmijë, banorët e Astirit janë dhunuar Ish-deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu, gjatë një deklarate për mediat lidhur me situatën e tensionuar në Asti
Klevis Balliu sulmon Bregun: Se njoh por mbështet Ramën... Ish-deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu ka thumbuar ish-ministren Majlinda Bregu. Gjatë një interviste për
Klevis Balliu thumbon keq Elisa Spiropalin: Përsa ka Skënderbeun, është në rregull ajo "Kjo është në qejf të vet pastaj, për sa kohë ka Skënderbeun është në punë të vet s’është se kam ndonjë koment për të".
Klevis Balliu nuk heq dorë, sa del nga burgu shkon sërish në protestë U lirua pak orë më parë, ish-deputeti Klevis Balliu i është ribashkuar protestës së banorëve te “Unaza e Re” këtë mbrëmj
E FUNDIT/ Basha pas arrestimit të Balliut: Kjo javë është vendimtare! Mbrëmjen e sotme Policia e Shtetit ka vënë në pranga 8 shtetas të cilët ishin pjesmarrës në protestën në Astir. Reag
Dalin emrat/ Kush janë 8 shtetasit e arrestuar në Astir, në pranga edhe Balliu Policia e Shtetit ka vënë në pranga 8 shtetas, pjesmarrës në protestën e zhvilluar natën e sotme tek zona e Astirit.
E FUNDIT/ Arrestohet ish-deputeti Klevis Balliu Policia e Shtetit ka nisur arrestimet edhe natën e sotme pas protestës së sotme në Astir. Mbrëmjen e sotme në mbësht
Dy javë pas përplasjes, humb jetën i riu shqiptar Ka ndërruar jetë në spital, i riu shqiptar që dy javë më parë u përfshi në një aksidenti të rende. Armand Balliu 31 v
ZYRTARE/ Mbrojtësi i Kombëtares nënshkruan me skuadrën spanjolle Ivan Balliu është zyrtarisht pjesë e Almerias në ligën e dytë spanjolle. Ka qenë vetë mbrojtësi i Kombëtares, që nëpërmj