999 rezultate për

ballin

Robert Berisha bën botox ballin, fansat e "masakrojnë” (FOTO LAJM) Kohët e fundit shumë vajza të njohura të showbizit shqiptar janë vënë në qendër të kritikave për shkak të ndërhyrjeve ki
Mësuesi në Maqedoni i çan ballin nxënësit 7 vjeçar (FOTO) Një mësues me iniciale D.K. në shkollën fillore “Vasil Gllavinov” në Veles raportohet t’i ketë ka çarë ballin nxënësit 7
Çinari, foshnja e lindur me zemër në ballë (FOTO LAJM) Një çift i ri, Murat Engin 30 vjeç dhe bashkëshortja e tij Ceyda 28 vjeçe para pak kohësh u bënë me djalë të cilin e qu
Shikoni çfarë detaji përdor revista “TIME” për të “sulmuar” Trump (FOTO LAJM) A është ky dreqi, i maskuar? Revista prestigjioze amerikane "TIME", siç edhe pritej, e emëroi të mërkurën presidentin
"Serbët dërgohen në ferr", ja ballina e "Time" 24 mars 1999 (FOTO) Ishte marsi i vitit 1999 dhe e gjithë bota i kishte sytë nga Kosova dhe kjo vinte jo vetëm për shkak të masakrave që for
Estetistja pështyn në fytyrë klientit (VIDEO) Përmes kësaj video do të shikoni një moment të përshtirë, që do ju bëjë të mendoheni dy herë para se të shkoni në sallon
Fiton 650 £ në minutën e fundit, ja ç'bën tifozi (VIDEO) Po të gjykohet nga kjo video mund të thuhet pa dyshim se ky tifoz u lumturua shumë kur skuadra e tij arriti të fitonte n
E çuditshme, fëmija lind me numrin 12 në ballë (FOTO LAJM) Ky është një fëmijë ndryshme nga të tjerët në ballin e tij është i shënuar numri 12. Haru van Niekerk, nga Afrika e Jugu
Pranë fansave, Capital T vjen me "Ballin"(VIDEO) Capital T, ka publikuar projektin më të ri të titulluar “Ballin”, në bashkëpunim me Mc Kreshën. Muzika e kësaj kënge ësh
Nënkryetarja e PDK-së thotë se fitoren e ka sjellë ajo Nënkryetarja e PDK-së, Margarita Kadriu, edhe pse pak para zgjedhjeve u zgjodh në këtë post, konsideron se fitorja e PDK
Telefoni i ri i Amazon Rrjedhin pamjet e para të telefonit të Amazon. Faqja BGR njofton se fotografitë janë marrë nga dizajnet e brendshme të k
Burri kinez me hundë në ballë (FOTO-LAJM) Një 22 vjeçar nga Kina ka në ballin e tij një hundë. Po po e lexuat mire një hundë prej vërteti, e cila kryen funksionin
Gaga: Jam bukuroshja e Vogue Lady GaGa ka festuar daljen e saj në ballinën e revistës "Vogue". Krijuesja e hitit "Poker Face" – e cila ka edhe shije
Lady Gaga në faqen e parë të "Vogue" Këngëtarja kontroverse amerikane, Lady Gaga, e njohur me stilin e pazakontë të saj të modës, ka arritur në ballinën e re
GaGa më së miri shet revistat Revistat të cilat gjatë vitit të kaluar në ballinat e tyre kanë pasur fotot e këngëtares kontroverse Lady GaGa, kanë shë
Ballina me domethenese e numrave festiv vjen nga Express Albeu.com zgjedh ballinen me domethenese te numrave festiv te gazetave. Ballina me domethenese vjen nga gazeta kosovare