999 rezultate për

ballen

Topi paralajmëron opozitën: Mos luani me zgjedhjet, do përballeni me një rrezik të madh Ish-presidenti Bamir Topi ka reaguar pas vendimit të opozitës për të mos marrë pjesë në zgjedhje. Ai ka deklaruar se
Kjo është surpriza që u përballën mijëra gra dhe vajza sot në Tiranë (FOTO LAJM) Të gjitha zonjat dhe vajzat e Tiranës me rastin e 8 marsit sot kanë përdorur transportin publik falas. Kjo u bë në ku
Dyshja Balla-Berisha përplasen sërish për "betimin": Të ka mësuar babi keq ty, dil jashtë! Edhe seanca e tretë e cila u zhvillua sot për dëshminë e Shkëlzen Berishës në Komisionin Hetimor të CEZ ka dështuar.
Ledri Vula dhe i dashuri i Luanës përballen në gjykatë, shkak xhelozia për Dafina Zeqiri Ledri Vula dhe Krenar Çoçaj janë përballur në gjykatë për shkak të një zënke fizike që ka ndodhur vite më parë. Çoça
Kur bën si i fortë në Facebook (VIDEO) Ju ka ndodhur shpesh të jeni dëshmitar të debateve të forta mes përdoruesve të rrjeteve sociale? Janë të njëjtët nje
Deputeti i PS-së shpërthen sërish ndaj PD-së: Akuza komuniste, mos hidhni baltë se do përballeni me prokurorinë Si çdo të enjte edhe sot ka nisur séanca parlamentare ku fjalën e parë e ka marrë deputeti socialist Xhemal Qefalia i ci
Debati me Taulant Ballën për CEZ, ja si hyri në sallë Shkëlzen Berisha ( FOTO LAJM) Momentalisht në Kuvend është duke u zhvilluar mbledhja e Komisionit Hetimor për CEZ ku i pranishëm për të dëshmuar është
Gjuriç kërcënon Prishtinën dhe serbët e Kosovës, "do përballeni me pasojat" Drejtori i Zyrës për Kosovën, Marko Gjuriç, ka thënë se serbët në Kosovë kanë qenë dhe mbeten unik dhe se ata që përpiqe
Prokurorja: Tahiri, Roshi dhe Selami do të përballen me ligjin, deputeti: Ti ia fut kot (VIDEO) Drejtuesja e lartë e Prokurorisë së Përgjithshme, Rovena Gashi ka sqaruar situatën me deputetin e LSI Shkëlqim Selami dh
Dëmtimi i rëndë i Gundogan, ja si e mbështesin shokët e ekipit Jurgen Klopp “nxeh” derbin e Liverpoolit. Në prag të këtij dueli, gjermani shqetësohet për soliditetin që tregojnë në mb
Zv/ministrja italiane: Call centerat që nuk shpërngulen do të përballen me sanksione Teresa Bellanova, zëvendësministrja italiane e Ekonomisë paralajmëroi se ligji i shumëpërfolur i Call Centerave do të ke
Shorti i Championsit, ja me kë do të përballen ekipet spanjolle Mbrëmë janë mësuar 16 skuadrat e kualifikuara për më tej, të cilat presin të mësojnë kundërshtarin e radhës në fazën e a
Kërcënon Trump: Nëse largoheni nga SHBA-të, do përballeni me pasojat Presidenti i zgjedhur i SHBA-ve, Donald Trump, ka paralajmëruar kompanitë amerikane që do të oërballen me pasoja në qoft
Laçi-Skënderbeu, kampionët përballen me 3 mungesa të rëndësishme Skuadra e Skënderbeut ditën e nesërme pritet të luajë kundër Laçit në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të të Superlig
Dogjani sherr me Ballën: Do të q* robt, legen (VIDEO) Pas tensioneve të krijuara në seancë opozita ka braktisur punimet e Kuvendit për sot. Lajmin e ka dhënë nënkryetari i Ku
DEBATE/Berisha: Ju socialistët rracë e neveritshme. Dogjani tenton të qëllojë Ballën (VIDEO) Një situatë e tensionuar është krijuar sot në Kuvend, në momentin kur po fliste ish kryeministri Sali Berisha, i cili në
Berisha “sulmon” sërish Ballën, ja çfarë i bën në FB (FOTO LAJM) Ish-Kryeministri Sali Berisha ka postuar llogarinë e tij në Facebook një vendim të Gjykatës së Apelit Tiranë, ku rezulto
Berisha flet për sherrin me Ballën pas largimit nga Komisioni (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar në lidhje me largimin nga Komisioni Hetimor për çështjen CEZ ku ishte thirrur
Fillojnë debatet elektorale televizive në Maqedoni, ja cilët do të përballen sonte Duke filluar nga sot nisin debatet elektorale televizive në televizionet e Maqedonisë. Për sonte janë planifikuar tre
Llalla i shmanget mediave: Shumë prokurore femra dinë të përballen me kërcënime Kryeprokurori Llalla i është shmangur sërish me mjaft mjeshtëri çështjes së kërcënimit, teksa ka qënë i pranishëm në një