999 rezultate për

ballen

Kumbulla objektivi kryesor i Interit, por "zikaltërit" duhet të përballen me një konkurrencë të fortë Interi tentojë të nënshkruaj me Kumbullën në afatin kalimtar të janarit, por nuk ia arriti. Për Interin, Kumbulla ësh
7 muaj pas ndarjes, Irina dhe Bradley Cooper përballen për herë të parë publikisht (FOTO LAJM) Pas katër vitesh së bashku, marrëdhënia e modeles Irina Shayk dhe aktorit Bradley Cooper nuk arriti të funksiononte më g
Përdhunuan dhe eliminuan studenten greke, prindërit përballen me vrasësit e vajzës (FOTO LAJM) Prindërit e studentes greke që u vra miziorisht nga dy të rinjë do të përballen sot më autorët në gjykatë. Për vrasje
Durrsakët nuk gjejnë rehat, pas tërmetit tani përballen me një tjetër kërcënim Banorët e shtëpive të dëmtuara në Durrës tani duhet të përballen me një tjetër kërcënim krahas frikes dhe dëmeve të pësu
Kim dhe Beyonce nuk i kanë punët mirë, por çfarë ndodhi kur u përballën në të njëjtën festë (FOTO LAJM) Beyonce dhe Kim Kardashian ishin të dyja të ftuara në festën e Krishtlindjes të Lorraine Schwartz’s në Blind Dragon, Wes
Gazetarët do të përballen me sfida shumë serioze, çfarë thonë ekspertët për paketën anti-shpifje Kundërshtimet e fuqishme të gazetarëve shqiptarë dhe organizatave të shumta ndërkombëtare që mbrojnë lirinë e fjalës, nu
Si të ishin të internuar, kështu jetojnë banorët në Torovicë të Lezhës Në kohën e komunizmit, njerëzit silleshin me forcë në kampin e internimit ne Torovicë të Lezhës, ndërsa vitet e fundit n
Gjatë nëntorit, këto 4 shenja zodiakale do të përballen me situata të vështira Gjatë jetës, të gjithëve na ndodh të kalojmë periudha jo të lehta, gjatë të cilave na duket sikur s’do të gjejmë kurrë z
Vranë babain përdhunues me thika dhe çekiç, tre motrat përballen me gjykatën Tre motra adoleshente kanë vrarë babain e tyre përdhunues. Vajzat përballen me akuzën për vrasjen e babait Mikhail Khach
Problemet me të cilat përballen çiftet në ditët e sotme Gjetja e një personi special nuk është kurrë diçka e lehtë. Në ditët që po jetojmë është më stresuese për të dashurua
Horoskopi 6 tetor 2019 Dashi Gjatë kësaj dite do të viheni në provë të fortë, duke qenë gjithë kohës nën tension. Nuk përjashtohen konflikte
"Hallet qesharake" me të cilat përballen çdo ditë njerëzit e gjatë (FOTO LAJM) Lart e poshtë flitet për problemet dhe sa qesharak duken ndonjëherë njerëzit e shkurtër, por nuk kanë parë akoma "hallet
Prindi saudit: Ndaleni Iranin ose do përballeni me çmime të larta të naftës Princi i Arabisë Saudite, Mohammed bin Salman, ka paralajmëruar se çmimi i naftës mund të arrijë një shkallë të paimagji
MESAZHET/ Pritësi i kokainës në Durrës, djali i avokatit të njohur: Sherri i bujshëm me Sokol Ballën Një sasi prej 137 kilogramë kokainë është zbuluar në portin e Durrësit, ndërsa biznesmeni Gentian Malindi është shpallur
Conte: Barcelona nuk është e lumtur që do përballet me Interin Antonio Conte thotë se Barcelona "nuk janë të lumtur që do të përballen me Interin" në fazën e grupeve të Champions Leag
Horoskopi i të mërkurës, shenjat që do të hasin vështirësi të mëdha Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata
Horoskopi 11 shtator 2019 Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata
Shpresat përballen me Francën, zbulohet formacioni Sot në orën 21:00 Shpresat e drejtuar nga Alban Bushi do të përballen miqësore kundër Francës. Nuk ka shumë ndryshime
Hyjnë me armë në shtëpi, grabitësit në Durrës përballen me të papriturën Tre persona kanë tentuar të grabisin me armë një banesë në Durrës, por asgjë nuk u ka shkuar sipas planit. Sipas Pol
Joshua dhe Ruiz do të përballen sërish në 7 dhjetor Anthony Joshua do të përballet me kampionin e unifikuar botëror, Andy Ruiz Jr, në Arabinë Saudite më 7 dhjetor të këtij