balle

Humbja e turpshme përballë PSG, reagon Zidane Zinedine Zidane e ka pranuar se skuadra e tij Real Madrid nuk luajti mirë pasi i mungoi intensiteti në humbjen turpërues
Bayern Munich shënon dhe golin e dytë përballë Crvena zvezdas (VIDEO) Bavarezët kanë shënuar golin e dytë dhe të sigurisë përballë Crvena zvezda në "Alliaz Arena". Është rradha e goleado
Bayern Munich zhbllokon rezultatin përballë Crvena zvezdas (VIDEO) Bayern Munich ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Crvena zvezdas në minutën e 34’ me sulmuesin anësor Coman pa
PSG zhbllokon rezultatin përballë Realit (VIDEO) Vetëm 14 minuta lojë i kanë mjaftuar PSG që të zhbllokojë ndeshjen përballë Realit të Madridit. Është ishi i madrilen
Dortmund fiton penallti, e pabesueshme çfarë bën Reus përballë Ter Stegen (VIDEO) Dortmundi humbi rastin e artë për të kaluar në avantazh përballë Barcelonës. Në minutën e 57’ ishte Marco Reus i cili
Interi barazon në frymën e fundit përballë kundërshtarit më të dobët në grup (VIDEO) Slavia Praga ka bërë befasinë në ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Skuadra çeke ka ndalur I
Messi titullar, a do ia dalë Barcelona përballë Dortmundit ? Sot në mbrëmje do të startojë supersfida e Championsit mes Borussia Dortumndit dhe Barcelonës, ndeshje e cila do të star
Conte: Barcelona nuk është e lumtur që do përballet me Interin Antonio Conte thotë se Barcelona "nuk janë të lumtur që do të përballen me Interin" në fazën e grupeve të Champions Leag
Tre pikë me shumë vuajtje për Milanin përballë Veronës (VIDEO) Milani ka shënuar fitoren e dytë në sezonin e ri të Serie A. Rosonerët kanë mposhtur Veronën me rezultat minimal 1-0
Milani zhbllokon rezultatin përballë Veronës (VIDEO) Milani ka kaluar në epërsi kundër Veronës në ndeshjen që po zhvillohet në “Marc’Antonio Bentegodi”, Ishte sulmuesi, K
Roma merr 3 pikët e para sezonale përballë Sassuolos (VIDEO) Roma ka fituar me rezultat 4-2 ndaj Sassuolos në ndeshjen e xhiros së tretë të Serie A. Skuadra nga kryeqyteti italia
Nuk ndalet Aubameyang, shënon dy herë përballë Watford (VIDEO) Golin e parë për Arsenalin e shënoi Aubameyang në minutën e 21-të. Gabonezi realizoi pas një asisti nga Kolasinac.
Bayerni ndalet në barazim përballë Leipzigut (VIDEO) Bayern Munich ishte në epërsi të hershme, por ishin të pafuqishëm ta ruanin atë deri në fund. Lewandowski kaloi Bajer
Interi zhbllokon rezultatin përballë Udineses (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Udineses në fundin e pjesës me mesfushorin Sensi. Vetëm pak minut
Barcelona shënon dy herë në 10 minuta përballë Valencias (VIDEO) Barcelona e ka nisur vrullshëm ndeshjen përballë Valencies në “Camp Nou”, ku ka shënuar 2 gola në 10 minutat e para.
Norwich shënon golin e tretë përballë 'citizens' (VIDEO) Norwich City ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 3:1 në ndeshjen kundër Manchester Cityt, e cila po zhvillohet pë
Norwich kalon në avantazh përballë Manchester City (VIDEO) Norwich City ka befasuar ‘qytetarët’ në minutën e 18’ me McLean pas ekzekutimit të një goditje nga këndi. Miqtë kanë
Bayern zhbllokon rezultatin përballë Leipzigut (VIDEO) Bayerni Munichu ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër RB Leipzigut, në kuadër të Bundesligës
Ballë për ballë me një anakonda 7 metër, sporti i frikshëm i një italiani (VIDEO) Një sfidë sa e rrezikshme, aq edhe e guximshme. Zhytësi italian Bartolomeo Bove i ka surprizuar të gjithë, teksa ka notu
Donte t'i vidhte dyqanin, 82 vjeçarja bën për spital hajdutin (VIDEO) Ky është momenti kur një shitëse 82 vjeçe përballet me një hajdut i cili hyri për të vjedhur në dyqanin e saj. Në pam