999 rezultate për

balle

Milani zhbllokon rezultatin përballë Lille (VIDEO) Milani ka kaluar në epërsi ndaj Lille. Është Samuel Castillejo ai që dërgoi topin në rrjetë në minutën e 46. /albeu.
Ky është futbollisti shqiptar që pati fatin të përballej dy herë me Maradonën (VIDEO) Pak njerëz e dinë se një futbollist shqiptar në dy ndeshje ka pasur punë jo të leht të ruajë, legjendën e futbollit, tan
Superiorja minutë pas minute, rezultatet në tre ndeshjet e para Superiorja vijon garimin, teksa prej orës 13:45 kanë nisur tre përballjet e para të javës së katërt. Në “Selman Stërmasi
Qeveria i shtyn afatin OFL-së Lleshaj: Do të amendojmë ligjin, puna do të vijojë Qeveria do të shtyjë afatin e punës për Operacionin Forca e Ligjit. Në prag të përfundimit të vlefshmërisë së aktit norm
Formacionet zyrtare, Uzuni starton ndaj Juventusit (FOTO LAJM) Emocionet e Champions League janë rikthyer sërish për të gjithë tifozët, teksa mbrëmja e sotme kthen në fushë më të mirë
Ka bërë gjoksin? Si përballet Nevina Shtylla me "akuzat" (FOTO LAJM) Në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”, u diskutua në lidhje me operacionet plastike. Disa nga të ftuarit, treguan eksperien
Reali me 3 mungesa të mëdha përballë Villarreal Real Madridi ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjen kundër Villarreal. Ekipi kampion duhet
Kosova kalon në avantazh përballë Moldavisë (VIDEO) Kosova kalon në avantazh përballë Moldavisë (VIDEO) Kosova ka kaluar në epërsi ndaj Moldavisë. Është Kastrati ai i ci
Goditi me thikë 37-vjeçarin në Pukë, arrestohet autori Një 35-vjeçar banues në Iballë, është arrestuar nga Policia e Pukës pasi tentoi të vriste me thikë një 37-vjeçar. Mës
Vogëlushi përballet me tragjedinë, COVID-19 i merr të dy prindërit Brenda 100 ditësh një 4-vjeçar nga Teksas, ka mbetur pa prindër. Në Qershor, babai i Raiden Gonzalez u infektua me koron
Përfundojnë hetimet, akuza me të cilën do të përballet Fjolla Morina në gjyq Prokuroria e Kukësit përfundoi hetimet për këngëtaren Fjolla Morinën, e cila akuzohej për armëmbajtje pa leje dhe për dy
Formacionet zyrtare, Kosova "e copëtuar" përballë Sllovenisë (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën Slloveni-Kosovë, që starton në 20:45. Dardanët vijnë në këtë sfidë me m
Shqipëria kalon në avantazh përballë Kazakistanit (VIDEO) Zhbllokohet sfida. Sokol Cikalleshi kalon në avantazh kuqezinjtë. Pas harkimi nga e djathta nga ana e Memushajt, bom
Zvicra zhbllokon rezultatin përballë Spanjës (VIDEO) Zvicra ka arritur të kalojë në avantazh përballë Spanjës. Për vendasit topin në rrjetë e ka dërguar, Freuler në minut
Trump nuk dorëzohet, përgaditet për betejën ligjore përballë Biden për zgjedhjet Presidenti Trump nuk ka ndërmend të pranojë rezultatin e zgjedhjeve ku u shpall fitues Biden. Mediat amerikane shkru
Basha vë qytetaren "përballë" Ramës: Nuk ka marrë asnjë qindarkë! Kreu i PD-së, Lulzim Basha e ka nisur ditën me një video nga premtimet e kreut të qeverisë Edi Rama për rimbursimin e il
Ministrja e Arsimit në Përballë: Universitetet dhe konviktet vatra infeksioni! Ministrja e arsimit Evis Kushi thotë se vendimi i beftë për nisjen e vitit akademik online ishte i nevojshëm pasi komite
Dikush është infektuar me COVID-19? Si ta ndihmoni me 4 hapa Për të dhënë ndihmën tuaj, ndiqni katër këshilla bazë: 1. Kontrolloni: Nëse dikush nuk është në gjendje t’ju takojë b
Humbi zgjedhjet përballë Biden, Trump bën shkarkimin e bujshëm (FOTO LAJM) Presidenti amerikan Donald Trump njoftoi të hënën se ka shkarkuar Sekretarin e Mbrojtjes, Mark Esper. Siç ka bërë të
Milanin e shpëton Ibra në fund (VIDEO) Milani barazon 2-2 në fund një ndeshje që pa gjithçka… Tranversë, dy gola të anuluar, penallti e humbur nga Ibrahimovic