214 rezultate për

balla

Balla: Basha ka favorizur pabarazi nė tendera e ankande (FOTO LAJM) Taulant Balla, pėrmes njė postimi nė Facebook bėn me dije se Basha ka favorizuar pabarazi nė tendera e ankande, e ndėrsa
Balla nė Kongresin e BDI-sė: Njė gur nė ndėrgjegjėsimin e shqiptarėve tė Maqedonisė Deputeti i Partisė Socialiste tė Shqipėrisė mori pjesė nė punimet e Kongresit tematik tė BDI-sė ku foli edhe nė emėr tė
Grida Duma merr hak ndaj palės kundėrshtare, ja batutat nė "Opinion" Nuk kishte si tė ndodhte ndryshe kur mes tė majtėve dhe tė djathtėve tė mos mungojnė debatet dhe njė rast i tillė ėshtė
PD: Zvarritja e dekriminalizimit, ngre dyshime pėr vullnetin e mazhorancės Shtyrjen e planifikuar pėr sot tė mbledhjes sė Komisionit pėr Dekriminalizimin, deputeti i Partisė Demokratike, Oerd Byl
Sokol Balla fshikullon Ramėn dhe flet pėr njė rrokadė me Metėn nė kryeministri Sokol Balla i ka dhėnė njė fshikullime tė mirė Kryeministrit Edi Rama pėr mėnyrėn se si ai po sillėt me menaxhimin e kri
Balla: Basha tė dėshmojė pėr vrasjen e 4 qytetarėve Deputeti i Partisė Socialiste, Taulant Balla, nė njė dalje pėr mediat i ėshtė referuar kreut tė Partisė Demokratike, Lul
Balla: Tė hetohet Berisha pėr nxitje tė dhunės, t'i kontrollohet gjėndja mendore Deputeti socialist Taulant Balla, paraditen e sotme i ka bėrė thirrje Prokurorisė, tė nisė hetimet pėr ish kryeministrin
Tom Doshi: S'kam armik tjetėr nė Shqipėri, pėrveē Ilir Metės Deputeti Tom Doshi, i cili disa ditė mė parė ėshtė pėrjashtuar nga Partia Socialiste dhe i akuzuar se ka ngritur njė ske
Dhuna e SHIK-ut ndaj Ramės: Balla-Berishės: E urdhėrove ti! Deputeti socialist Taulant Balla, ka akuzuar sot Berishėn pėr dhunimin e Ramės nė '97. "Je shkaktar i padėnuar pėr mijėr
Balla-Berishės: Shiko djalin se nuk e ke nė rregull. Berisha: Je monstėr Seanca e Kuvendit e mbajtur sot ka patur debate tė ashpra mes deputetėve tė pozitės dhe tė opozitės pėr ngjarjet e fundi
Ambasadori hungarez nė Kosovė: Emigrantėt do kthehen Ambasadori hungarez nė Kosovė Loran Balla ka thėnė se shteti hungarez nuk mund ti mbajė tė gjithė emigrantėt dhe pėr pas
Balla: Ja makinat e deputetėve dhe ish drejtorėve nė protestėn pėr naftėn Deputeti socialist Taulant Balla, me anė tė njė postimi nė Facebook ka reaguar pėr protestėn e PD nė lidhje me ēmimin e
Balla: Luli e Saliu nuk dinė ē’tė bėjnė, ekonomia ka nisur tė rimėkėmbet Pas sulmit tė ardhur nga PD pėr naftėn, deputeti Taulant Balla i ėshtė kundėrpėrgjigjur me tė njėjtėn monedhė nė rrjetin
Balla letėr banorėve tė Librazhdit pėr energjinė Taulant Balla, pėrmes njė letre tė postuar nė rrjetin social Facebook, tė cilėn i'a ka dėrguar elektoratit tė tij, shpre
Balla i jep shuplakėn e radhės Berishės, e thumbon pėr mandatin Taulant Balla i ka dhėnė shuplakėn e radhės ish kryeministrit Berisha, nė lidhje me kthimin nė Kuvend. Ironia e tij ther
Bojkoti i opozitės merr fund, ja qėndrimi i PS Pas qėndrimit tė shprehur haptazi nga PD, njė reagim ka pasur edhe nga PS, sa i takon bojkotit. Taulant Balla ka nėnvizu
Balla urges the opposition to end boycott Socialist MP Taulant Balla spoke about decriminalization of politics and asked the opposition to submit proposals within
Dekriminalizimi, Balla apel opozitės pėr propozimet Deputeti socialist Taulant Balla, nė lidhje me dekriminalizimin e politikės ka kėrkuar qė opozita tė paraqesė propozimet
Weber pėrmes Portalit Albeu pėrgėnjeshtron deklaratėn e Ballės UPDATE - Kryetari i Grupit tė Partive Popullore Europiane, Manfred Weber, ka reaguar ekskluzivisht pėr Portalin Albeu.co
EPP chairman Webber refutes Balla's statement Chairman of the Group of European People's Party Manfred Weber, reacts after the statement given a few days ago by the S
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.