999 rezultate për

ballĂ

Shpikja e re që lejon burrat të ushqejnë foshnjat me "gji" Më në fund ka një zgjidhje edhe për burrat se si mund të ushqejnë fëmijët me gji. Sigurisht kjo ndodh falë ndihmës së
Kërcënuan njerëzit për vota? Kallëzohet në SPAK Taulant Balla Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, u shpreh sonte se ka depozituar në SPAK ditët e fundit një kallëzim penal
Balla nuk "zhgënjen", flet si Rama e krahason Elbasanin me Athinën Pas kryeministrit Rama që e krahasoi Shqipërinë me SHBA, dhe Balluku që na krahasoi me Madridit, Taulant Balla e ka krah
"A ka ndikim Tom Doshi në PS?" Balla i shmanget pyetjes Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Taulant Balla në një komunikim me gazetarët është pyetur lidhur me ndikimin që deputet
Balla mesazh të koduar Bashës e Kryemadhit pas arrestimit të gjyqtares: Boll u takuat skutave! "Dua t’i them Lulit dhe Monikës mjaft takoheni skutave me ish-gjyqtarë e ish-prokurorë. Nuk ka asnje&#
Baballarët me trendi të momentit, Ledri dhe Rashica dalin shëtitje me fëmijët (FOTO LAJM) Reperi Ledri Vula dhe futbollisti Milot Rashica duket se tani janë bërë dy miq shumë të mirë. Ata tani jetojnë në të një
Balla flet pĂ«r 21 Janarin: Vrasja e 4 protestuesve, Berisha donte tĂ« arrestonte RamĂ«n Kreu i Grupit Parlamentar tĂ« PS-sĂ« Taulant Balla, i ftuar nĂ« emisionin “Real Story” nĂ« “News 24”, duke folur pĂ«r 21 jana
Përgjimet e Ndragheta, PS: Eurodeputeti i përfshirë mik i Lulzim Bashës Pas mbledhjes me drejtuesit politik të qarqeve, kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka dh
"NjĂ« nga djemtĂ« mĂ« tĂ« pashĂ«m tĂ« parlamentit", bashkĂ«shortja tregon çfarĂ« e tĂ«rhoqi te Balla Deputeti i PS Taulant Balla dhe bashkĂ«shortja e tij Iris Pekmezi janĂ« ftuar sot nĂ« rubrikĂ«n “Gjysma Ime” tek E Diela Shq
Ish-banore e "Big Brother", zbulohet partnerja misterioze e Sokol Ballës (FOTO LAJM) Ditën e djeshme gazetari Sokol Balla njoftoi se ishte bërë për herë të tretë baba, ndërkohë që lidhjen ka tentuar që ta
Sokol Balla i zë punën në çdo televizion? Përgjigjet hapur Rudina Xhunga Një ndër të ftuarat në "Shiko Kush LUAN" në Top Channel, ishte gazetarja Rudina Xhunga. Në sfidën përballë Anita Haradin
Balla vë bast në studio: PS merr të paktën 74 mandate në zgjedhjet e 25 prillit! Në mandatin e dytë PS qeverisi e vetme dhe mori 74 mandate, por iu bashkuan edhe disa deputetë të PDIU që u larguan nga
"Pata një ballafaqim", aktorja tregon se çfarë ndodhi pasi imitoi Monika Kryemadhin (FOTO LAJM) Lisa Kujofsa është një nga aktoret më të dashura të humorit shqiptar. Prej disa kohësh, ajo jeton në Itali dhe ka zgjedh
Ana e panjohur e Sherif Merdanit: Kur dola pas 16 vitesh burg, u përballa me atë që urdhëroi arrestimin tim Ish-i burgosuri politik, Sherif Merdani, ka treguar për më shumë se 90 minuta, të gjithë historinë e panjohur të jetës s
Balla bën zap Shkumbinin: Ka rënë shumë shi, por e kemi nën kontroll (FOTO LAJM) Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla e ka situatën nën kontroll me lumin Shkumbin. Balla shkruan përmes
Rama viziton bebet e 2021: BaballarĂ«t ku i kanĂ« kĂ«ta apo flenĂ« gjumĂ«! Kryeministri Edi Rama ditĂ«n e sotme e ka nisur duke vizituar bebet e para qĂ« kanĂ« ardhur nĂ« jetĂ« nĂ« maternitetin “Koç Gl
Bushati nuk pĂ«rmbahet ndaj RamĂ«s: I ndau lekĂ«t me 10 dashnoret e tij Analisti Andi Bushati, i ftuar nĂ« emisionin ‘Open’ e ka komentuar menxhimin e pandemisĂ« nga qeveria Rama me anĂ«n e njĂ« a
Lleshaj dha dorëheqjen, Taulant Balla ministër i Brendshëm? Pas dorëheqjes së Lleshaj si ministër i Brendshme pas vrasjes së Klodian Rashës, në selinë e PS po flitet për emrin e ri
Shkatërrimi i selisë së PS, Balla: Ishte sulm i porositur nga Tirana Taulant Balla, numri dy i Partisë Socialiste ka akuzuar drejtpërdrejt nga Shkodra për sulmin e sotëm mbi selinë e PS-së,
A ka marrë propozim për t'u bërë Ministër i Brendshëm? Përgjigjet Balla Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla u lakua si një nga emrat që me shumë mundësi do të zinte pozicionin e Min