E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

balili

Bie në grackën e korrupsionit avokati i Klement Balilit Fiks Fare denoncoi sonte rastin e përfshirjes në korrupsion të dy avokatëve të njohur, që bënin rolin e “sekserit” të pr
Dështon plani i Bashës, një tjetër kryebashkiak socialist merr detyrën Ndryshe nga bashkitë e Devollit dhe Kavajës ku drejtuesit opozitarë kanë kundërshtuar largimin nga zyra pas zgjedhjeve t
Klement Balili apelon vendimin e Gjykatës: Nuk keni prova Klement Balili, i njohur ndryshe si Eskobari i Ballkanit, ka apeluar vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë për Krimet
E quajtën "Eskobari i Ballkanit", Klement Balili dënohet me 10 vite burg Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar me 15 vite burg Klement Balilin, por ai do të vuajë vetëm 10, për shkak se më herët
Përfundon seanca gjyqësore, sa burg rrezikon Klement Balili Ka përfunduar seanca e sotme gjyqësore në ngarkim të Klement Balilit, i etiketuar si “Eskobari i Ballkanit”. Avokati
Shtyhet seanca për Balilin, mbrojtja kërkon më shumë kohë Seanca për Klement Balilin është shtyrë. Shkak është bërë kërkesa e avokatit të tij Theodhori Sollaku i cila ka thënë se
Jepet pretenca për Balilin, sa vite burg kërkon Prokuroria? Pas dështimit në tre seancave gjyqësore, prokurori Ened Nakuci dha sot pretencën për Klement Balilin dhe kërkoi 18 vjet
Flet skafisti i Balilit: Si i çova 700 kilogramë drogë në Greqi Petro Dalanaj 62-vjeç, i njohur si skafisti i grupit të Kelmend Balili, që u arrestua në Greqi në vitin 2016 së bashku m
Shtyhet seanca për Balilin pasi Sollaku është i sëmurë Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë seancën gjyqësore ndaj Klemend Balilit apo të njohur ndryshe si "Eskobari i Ballkan
E BUJSHME/ Balili mund t'ja hedhë me pak vite burg Gjykata për Krime të Rënda ka pranuar kërkesën e Klement Balilit për gjykim të shkurtuar. Ky vendim i jep të drejtën
Nis seanca për “Eskobarin e Ballkanit”, tre akuzat që do të fundosin Balilin Rreth orës 10:00 në Gjykatën për Krime të Rënda, ka nisur seanca e parë e gjykimit ndaj Klement Balilit, i njohur ndrysh
Caktohet data e gjyqit për "Eskobarin e Ballkanit" Klemnet Balili apo i cilësuar ndryshe si "Eskobari i Ballkanit" bëri bujë të madhe me dorëzimin e tij. Së fundmi ësh
Nis seanca ndaj Balilit, akuza nga Krimet e Rënda Ka nisur në Gjykatën e Krimeve të Rënda, seanca gjyqësore në ndaj Klement Balilit, të akuzuarit për trafik ndërkombëtar
Lëvizje suprizë nga Kelment Balili, kërkesa e tij për gjykatën Theodhori Sollaku, avokati mbrojtës i Klement Balilit, ka dorëzuar sot kërkesën për gjykim të shkurtuar. Gjykata e Krime
"Si po e ndihmon Edi Rama Klement Balilin" Ish-kryeministri Sali Berisha edhe sot i është rikthyer çështjes Balili ku akuzon kryeministrin aktual Edi Rama për ndih
Berisha publikon videon: Rama shoqëron Balilin drejt burgut (VIDEO) Arrestimi i Klement Balilit është shoqëruar me sulme dhe kundërsulme nga politika shqiptare, përfshirë të majtën dhe e d
"Ç'është kjo marrëdhënia jote erotike me njerëz të këtij soji?", Nano provokon Artan Hoxhën ‘’ǒështë kjo marrëdhënia jote erotike me njerëz të këtij soji?”, kjo ishte pyetja provokative e Mustafa Nanos për gazet
I ulet një e treta e dënimit, avokati i "Eskobarit të Ballkanit" merr vendimin e rëndësishëm Avokati i Klement Balilit, Baftjar Rusi deklaron se e gjithë ajo që thuhet për të është e pavartetë. I ftuar në emis
Balili në gjykim të shkurtuar? Si përgjigjet avokati Avokati i Klement Balilit në studion e emisionit “Opinion” ka deklaruar se ata ende nuk kanë vendosur nëse do të kërkojn
Avokati i Balilit tregon çfarë përmban dosja 1 mijë faqëshe "Eskobari i Ballkanit" Avokati i Kelmend Balilit, Theodhori Sollaku, të enjten, deklaroi se nuk ekziston asnjë provë ligjore që mund të impliko