999 rezultate për

balerinit

Një kukull barbie, njihuni me të fejuarën bukuroshe të Ladian Agalliaj (FOTO LAJM) Një urim ditëlindje shkruar përbri një foto të balerinit të Top Channel, Ladian Agalliaj me një bionde bukuroshe na tërh
Një kukull barbie, njihuni me të fejuarën bukuroshe të Ladian Agalliaj (FOTO LAJM) Një urim ditëlindje shkruar përbri një foto të balerinit të Top Channel, Ladian Agalliaj me një bionde bukuroshe na tërh
Klaudia në krahët e balerinit italian, Albi Nako bën veprimin e papritur (FOTO LAJM) Ndarja e Klaudia Pepas dhe Albi Nakos bëri bujë të madhe në media. Kjo pasi shumë pak ishte folur për lidhjen e tyre
Balerinit nuk i del inati me Albi Nakon: Është njeriu më mosmirnjohës që njoh Graciano Tagani i ftuar në emisionin “Thumb” bëri bujë në media me deklaraten e tij për Albi Nakon se si e kishte pushua
Nard Ndoka i “zhgënjen” të gjithë me linjat e balerinit (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e kujtoni deputetin Nard Ndoka vjet teksa pranoi të ishte konkurrent në spektaklin “Dance with me” d
Mariah Carey në krahët e balerinit. Çfarë mendon ish bashkëshorti? Ditën e mërkurë, "Daily Mail" publikoi fotot e 46-vjeçares Mariah Carey me balerinin 33-vjecar, Brian Tanaka, teksa po s
Kledi Kadiu i marrosur pas Leas Balerini Kledi Kadiu ka ndarë me miqtë e tij në Facebook, një tjetër foto ku ndodhet pranë së bijës së vogël Lea. Që nga
Lopez sërish në krahët e balerinit (FOTO LAJM) Kohë më parë J.Lo tha se marrëdhënia me Casper Smart kishte përfunduar, por faktet tregojnë të kundërtën. Ata jo vetëm q
J.Lo rilidhet me ish të dashurin (FOTO LAJM) Për shkak të fëmijëve të cilët ndjejnë mungesën e balerinit, Jennifer Lopez ka vendosur që ti japë edhe një shanc të fu