999 rezultate për

balerini

"Më plas shpirti", Albi Nako flet si rrallëherë për sëmundjen që e largoi nga skena (FOTO LAJM) Balerini shumë i njohur për publikun shqiptar, Albi Nako, ishte i ftuar ditën në emisionin “Wake Up” në “Top Channel”, k
Lidhja me balerinin 15 vite më të ri, Rovena Dilo tregon a pendohet Rovena Dilo ishte e ftuar sot në rubrikën “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare, ku gjatë intervistës me Ardit Gj
Rudina Magjistari vë në siklet balerinin: Prit, nuk më kë ftuar për të folur për këtë! Balerini i njohur Graciano Tagani ishte i ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina”. Mirëpo, biseda e tij me moder
E quajnë gay, reagon balerini i njohur shqiptar: "Kush më njeh, i di bëmat" (VIDEO) Balerini i njohur shqiptar Graciano Tagani është shprehur se nuk e bezdisin aspak fjalët për prirjet e tij seksuale, për
Një kukull barbie, njihuni me të fejuarën bukuroshe të Ledian Agalliaj (FOTO LAJM) Nëse kaloni një "xhiro" nga llogaria e Instagramit të balerinit të Top Channel, Ledian Agalliu, të bie në sy një bjonde
Balerini i njohur bën deklaratën e fortë: Femrat shqiptare nuk dinë të kërkojnë s*ks! Balerini i njohur Graciano Tagani ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me femrat shqiptare. Përgjatë intervistës
"Palaço që shet veten", Valeri i kthehet Gracianos në mes të emisionit: Copë balerini (VIDEO) Të ftuar së fundmi në emisionin "Shqipëria live", ishin disa nga ish-banorët e "Big Brother Albania, mes tyre edhe Graci
Surpriza e Gracianos e bëri mamanë e tij të përlotej në mes të emisionit! (VIDEO) Ditën e djeshme, në puntatën speciale të emisionit “E diell” ishin të ftuar balerini Graciano Tagani dhe mamaja e tij.
Një kukull barbie, njihuni me të fejuarën bukuroshe të Ladian Agalliaj (FOTO LAJM) Një urim ditëlindje shkruar përbri një foto të balerinit të Top Channel, Ladian Agalliaj me një bionde bukuroshe na tërh
Iku nga Shqipëria si i paaftë, balerini i njohur fiton postin e rëndësishëm në Kroaci (FOTO LAJM) Balerini i njohur shqiptar Ilir Kerni është emëruar drejtor i baletit në teatrin Kombëtar në Split të Kroacisë. Lajm
Pas 4 vitesh lidhje, Rovena Dilo ndahet nga balerini (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për jetën private, Rovena Dilo preferon gjithmonë që të mos flase. Këtë pjesë mundohet ta mbajë sa më
Një kukull barbie, njihuni me të fejuarën bukuroshe të Ladian Agalliaj (FOTO LAJM) Një urim ditëlindje shkruar përbri një foto të balerinit të Top Channel, Ladian Agalliaj me një bionde bukuroshe na tërh
Klaudia në krahët e balerinit italian, Albi Nako bën veprimin e papritur (FOTO LAJM) Ndarja e Klaudia Pepas dhe Albi Nakos bëri bujë të madhe në media. Kjo pasi shumë pak ishte folur për lidhjen e tyre
“Princi im”, Klaudia rrëfen kush është balerini që e mbante në ajër "Princi im", shkroi Klaudia krahas një casti ku balerini e mbante në ajër. Kjo bëri që të ngriheshin shumë pikëpyetje
Herë me njëri herë me tjerin, balerini i njohur tregon për ndarjen e Klaudias dhe Albit Prej 7 vitesh balerini i njohur Graciano Tagani ishte pjesë e trupës së baletit të Albi Nakos në Tv Klan. Por ai tre
Balerinit nuk i del inati me Albi Nakon: Është njeriu më mosmirnjohës që njoh Graciano Tagani i ftuar në emisionin “Thumb” bëri bujë në media me deklaraten e tij për Albi Nakon se si e kishte pushua
Balerini i njohur zbulon sesi e hoqi nga puna Albi Nako Graciano Tagani nuk është më pjesë e trupës së balerinëve profesionist të Albi Nakos. Në një intervistë për emisioni
Alketa Vejsiu zbulon suprizat e reja, tregon detajet e DWM Këtë të hënë do të nisë konkursi më i ndjekur i kërcimit në TV Klan, 'Dance with me', i moderuar nga prezantuesja e njoh
Balerini i njohur tregon si e tallnin në lagje pse vishte streçe Balerini i njohur Igli Mezini, i cili së fundmi ndodhet në Shqipëri për tu marrë me projektin e ri, ka qenë i ftuar në W
La Klanin për Vizionin por nuk fitoi, çfarë thotë balerini i njohur? Kanë kaluar pak muaj që kur balerini i trupës së Albi Nakos, Graciano Tagani la Klanin për Vizion Plus. Ai u bë pjesë