999 rezultate për

balerina

Alba Hoxha tenton të bëjë lëvizjen seksi por fansat e "flliqin" keq (VIDEO) Balerina e njohur Alba Hoxha, u bë e famshme për talentin e saj në kërcim në një emision televiziv. Tashmë Alba, ësh
Pozoi nudo, balerina shqiptare tregon çfarë i tha mami Vitet e fundit pozat e nxehta të njohura si nudo apo topless janë më të kërkuarat dhe më të klikuarat. Mjafton një po
“Nuk do dal me perçe”, Greta Koçi tregon arsyet pse doli me bikini Ditën e djeshme Greta Koçi publikoi këngën e saj më të re me titull “Mos m’thirr”, një këngë ritmike që u pëlqye shumë n
Alba poston video nga shtëpia e Albi Nakos, por më pas pendohet (VIDEO) I mohuan kategorikisht të gjithë zërat se mes tyre kishte një lidhje dashurie dhe aq më tepër të ishin fejuar. Por A
Mohoi lidhjen me Albi Nakon, por balerina kapet "mat" duke blerë unazën Koreografi i njohur Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha kanë qenë një nga dyshet më të komentuara muajt e fundit dhe kjo p
Balerina e njohur gëzon pamasë të atin në studio për ditëlindje Në programin “Dua të të bëj të lumtur” u trajtua një histori suksesi me bazë mirënjohjen e një vajze ndaj të atit - hist
Tërboi Europën me performancën e zjarrtë, sa i kushtoi gjithçka Elenit Eleni Foureira përfaqësoi Qipron këtë vit në Eurovision dhe doli në vend të dytë duke shkëlqyer pafund. Së fundmi,
Kapen 14 balerina nate në Maqedoni Nga SPB-ja në Tetovë njoftojnë se më 4 maj prej ora 23.00-02.00 pas mesnate kanë kryer kontroll -aksion në objektin hote
Klaudia Pepa kundër rrymës, shtyn makinën me të brendshme (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare prej kohësh ka nisur karrierën e saj në Itali. Klaudia është komentuar mjaft për veshjet
Revoltohet Almeda Abazi: Ju balerinat ma hiqni trurin (FOTO LAJM) Almeda Abazi është një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo tashmë është emër i njohur edhe në Turqi, jo vetëm për shk
Beyonce pushon nga puna 20 balerina, por ajo që bëri Cardi B është fantastike Pak para festivalit Coachella, Beyonce ka pushuar nga puna rreth 20 nga kërcimtarët e saj. TMZ shkruan sot se ende mb
Klaudia Pepa provokon sërish me fotot, shihni si duket balerina (FOTO LAJM) Tashmë balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa është kthyer jo vetëm në një ikonë sa i përket profesionit të saj, por g
Marrëdhënia me Albi Nakon, balerina rrëfen të pathënat Balerina e talentuar e Tv Klan, Alba Hoxha ka rrëfyer si rrallëherë peripecitë që i është dashur të kalojë për të qenë s
Balerina e njohur përlot me dedikimin për Adelën: "Ti ishe një nga yjet shpirti im" (FOTO LAJM) Dhembja e ndarjes nga jeta të gazetares Adelajda Xhamani në moshën 31-vjeçare duket se ende nuk është kapërdirë nga miqt
Balerina tha se Albi Nako e shante në fillimet e saj, koreografi ia kthen keq Koreografi Albi Nako ka publikuar në rrjete sociale një video ku një prezantuese moti pëson një incident dhe rrëzohet.
Balerina tregon si e demoralizoi në fillim Albi nako: Me tha ti je një dru i pagdhendur! Balerina e talentuar e Tv Klan, Alba Hoxha ka rrëfyer si rrallëherë peripecitë që i është dashur të kalojë për të qenë
Balerina e famshme shqiptare, emocionohet nga i biri! Balerina e famshme Enada Hoxha e ftuan në emisionin ''Kush vjen për drekë'', ka treguar dissa pjesë nga jeta e saj perso
Dua Lipa performon tek Ellen Degeneres (VIDEO) Ashtu siç kishte anonçuar disa ditë më parë, Dua Lipa ka realizuar debutimin televiziv në emisionin ''Ellen'', duke perf
Balerina shqiptare: Pse vendosa të kthehem tani në Shqipëri Në fund të viteve '90, Anbeta Toromani ka qenë një nga balerinat më të njohura në Shqipëri, por më pas ka ndërtuar karri
Dha shfaqje "imorale" në skenë, arrestohet balerina e njohur (FOTO LAJM) Kjo balerin e bellydance u arrestua nga policia në Egjipt pasi bëri një kërcim shumë provokues ndërsa ajo vallëzonte në