999 rezultate për

balerina

Balerina shqiptare: Meshkujt e mëdhenj i trajtojnë femrat më mirë sesa të rinjtë E ftuar pasditen e sotme në emisionin "Rudina" në Tv Klan, ishte balerina e njohur Adela Lami. Tema e sotme se çfarë
Ka disa gra dhe harem me balerina, jeta e mbretit më të urryer në botë (FOTO LAJM) Populli i Tajlandës është mjaft i zemëruar me mbretin e tij, Maga Vajiralongkorn. Prestigjiozja britanike “Daily Mail
Alesia Bami rrëzohet në dhomën e hotelit, video që bëri "namin" (VIDEO) Balerina Alesia Bami është bërë pjesë e një episodi tepër qesharak Teksa ndodhej në një dhomë hoteli, duke xhiruar për p
"Pasi pinin kokainë thërrisnin balerinat për s*ks", çfarë ndodhte brenda lokalit të tallavasë “Kam parë klientë që ngriheshin nga tavolina dhe futeshin në dhomën pranë banakut . Ata thithnin përmes hundës pluhur të
Në momente private, balerina shqiptare nxjerr zbuluar Jonidën dhe Romeon (FOTO LAJM) Tashmë lidhja e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshaj nuk është më një sekret. Çifti poo del gjithnjë e më shumë sëbashku në p
Jo vetëm profesioni, balerinat Alba Hoxha dhe Isida Mollaymeri i lidh diçka tjetër (FOTO LAJM) Përveç profesionit, mendonim se asgjë tjetër nuk i bashkonte dy balerinat, Isida Mollaymerin dhe Alba Hoxhën. Por në fak
Kam larë shkallët e pallatit dhe makinën, balerina tregon jetën e saj në karantinë (VIDEO) Balerina e njohur Isida Mollaymeri ka qenë në një lidhje direkte më emisionin “Ditë e Re” në TV Ora. Gjatë bisedës m
Ftohtë thatë? Balerina shqiptare sfidon temperaturat, nis plazhin me rroba banjo (FOTO LAJM) Isida Mollaymeri është padyshim një ndër balerinat më profesioniste dhe të njohura shqiptare. E nëse të gjithë po a
Kush më shumë se Klaudia Pepa do të rrezatonte në dëborë me rroba banjo (FOTO LAJM) Ndër balerinat më të dashura të ekranit shqiptar, Klauda Pepa po na bën çdo ditë e më shumë krenarë me arritjet e saj në
"Mall" në klubin e natës, shoqërohet pronari, menaxheri dhe 3 balerina në Shkodër Kontrollet e policisë Shkodër në bashkëpunim me RENEAN dhe FNSH kanë vijuar edhe gjatë natës, ku pas shoqërimeve të 3 pe
Ndaloi së kërcyeri, balerina qëllohet në fytyrë (VIDEO) Një balerinë indiane është qëlluar në fytyrë, sepse pushoi së performuari për disa sekonda. Sipas mediave të huaja,
Për pak sa nuk i nxorri të gjitha, provokon Alba Hoxha (FOTO LAJM) Alba Hoxhën fillimisht e kemi njohur si një nga balerinat e “Albi Nako Dance”, gjë që i ka dhënë asaj mundësinë të bëhet
Dalin fotot, kjo është balerina që u gjet pa jetë nën gërmadhat e hotelit në Durrës (FOTO LAJM) 22 shtetas janë nxjerrë pa jetë nga gërmadhat e banesave e hotelevë në Durrës, ndërkohë pritet që bilanci të rëndohet.
Nxirret e pajetë nga hoteli balerina e tallavasë Raportohet se nga hotel "Miramare" në Durrës është nxjerrë e vdekur një vajzë, e cila punonte si balerinë në një lokal t
Balerina e famshme shqiptare feston ditëlindjen, surprizohet me trëndafila dhe tollumbace (FOTO LAJM) Isida Mollaymeri është padyshim një ndër balerinat më profesioniste shqiptare. E mirënjohur nga të gjithë si balerin
Balerina shqiptare habit me deklaratën: Do marr burrin më të mirë në botë (FOTO LAJM) Adel Lami është balerina e njohur shqipatre e cila ka zgjedhur të vazhdojë karrierën e saj në SHBA, ku ka rezultuar mjaf
Pjesë e show-t të njohur në SHBA, balerina e famshme nuk i ndahet zakonit shqiptar (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Adela Lami, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të folur rreth proj
Me balerina dhe kokainë, arrestohet pronari i lokalit në Tiranë Policia ka arrestuar pronarin e një lokali në Tiranë, në ambientet e të cilit u kapën doza kokaine si edhe një balerinë,
U rrëzua, Alba Hoxha tregon si e përjetoi momentin e sikletshëm (VIDEO) Balerina Alba Hoxha, në spektaklin “Dance With Me’ shoqëron personazhet VIP. Ajo ka ndarë me ndjekësit një moment të net
Feston ditëlindjen, balerina e njohur shqiptare i bën urimin më të bukur vetes (FOTO LAJM) Balerina e njohur Adel Lami po e vazhdon karrierën e saj prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Bukroshja shqip