Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

balerin

"Prandaj jam beqare..." balerina e njohur tregon pse ia mbath nga burrat Isida Mollaymeri tregoi në një intervistë televizive se të gjithë partnerët që ka pasur kanë qenë xhelozë. E ftuar në
Balerina shqiptare i habit të gjithë: Vë hudhër në kokë kur dal në skenë Më poshtë mund të lexoni 10 gjërat që nuk i dinit për Isidën. 1.Unë shkruaj poezi të cilat kam dëshirë t’i botoj. Jan
Saimir Kodra mohon gjithë akuzat e Alesia Bamit Alesia Bami iku gjithë bujë nga Klani dhe madje deklaroi se deri në atë ditë kishte punuar pa kontratë. Mbrëmjen e so
Zëvendësoi Alesian, zbulohet lidhja e balerinës me këngëtarin e njohur Largimi i balerinës, Alesia Bami nga emisioni "Stop" bëri bujë të madhe në media pasi ajo u ankua se e kishin larguar në
Në Tetovë kapen gjashtë balerina nate nga Shqipëria Policia mbrëmë ka arrestuar shtetase të huaja të cilat gjatë natës janë kapur në një objekt hotelierik në fshatin Sedlla
Krejtësisht e zhveshur? Balerina ruse shkakton debat me performancën e saj (FOTO & VIDEO) Shikuesit janë ndarë më dysh në lidhje me faktin nëse balerina ruse Aleksandra Spepanova ishte e veshur apo krejtësisht
Klaudia në krahët e balerinit italian, Albi Nako bën veprimin e papritur (FOTO LAJM) Ndarja e Klaudia Pepas dhe Albi Nakos bëri bujë të madhe në media. Kjo pasi shumë pak ishte folur për lidhjen e tyre
“Princi im”, Klaudia rrëfen kush është balerini që e mbante në ajër "Princi im", shkroi Klaudia krahas një casti ku balerini e mbante në ajër. Kjo bëri që të ngriheshin shumë pikëpyetje
Kapen dy balerina nate në Tetovë, njëra nga Shqipëria Dy banore të Kroacisë dhe Shqipërisë janë kapur në një objekt hoteliere në Tetovë dhe janë dorëzuar për procedurën e mët
Poza e çuditshme me këmbët lart, kështu e nisi vitin Klaudia Pepa Gjatë vitit 2018 balerina Klaudia Pepa, e cila aktualisht e vijon karrierën në Itali ka publikuar shumë foto apo video p
Herë me njëri herë me tjerin, balerini i njohur tregon për ndarjen e Klaudias dhe Albit Prej 7 vitesh balerini i njohur Graciano Tagani ishte pjesë e trupës së baletit të Albi Nakos në Tv Klan. Por ai tre
Balerinit nuk i del inati me Albi Nakon: Është njeriu më mosmirnjohës që njoh Graciano Tagani i ftuar në emisionin “Thumb” bëri bujë në media me deklaraten e tij për Albi Nakon se si e kishte pushua
Tmerr në skenë, balerina pëson krizë gjatë performancës (VIDEO) Koncerti i fundit i këngëtares me famë botërore Iggy Azalea nuk ka shkuar ashtu siç pritej, pasi njëra nga balerinat e s
Balerini i njohur zbulon sesi e hoqi nga puna Albi Nako Graciano Tagani nuk është më pjesë e trupës së balerinëve profesionist të Albi Nakos. Në një intervistë për emisioni
Balerina shqiptare tregon herën e parë: E bëra dhuratë Isida Mollaymeri është një nga balerinat shqiptare më të komentuara. E njohur për tipin moskokacarës dhe karakterin p
Këngëtari gjuan publikisht Albën: Je nusja e endrrave të mia Balerina e njohur e "Dance with me", Alba Hoxha është bërë nuse për herë të parë. Alba është shfaqur në sfilatën e "Ami
Si reagoi Klaudia kur u përball me Albin dhe Albën në prapaskenë? Tregon balerina Ndarja e koreografit të njohur Albi Nako me balerinën Klaudia Pepa bëri bujë të madhe. Për emisionin “Thumb”, Klaudi
U tha se janë fejuar bashkë, si reagon Albi Nako kur sheh Albën nuse Ata janë një nga çiftet e komentuar së fundmi për një lidhje dashurie, por asnjëri nuk e ka pranuar. Bëhet fjalë pë
Balerina e njohur Alba Hoxha bëhet nuse, shikoni si duket (FOTO LAJM) Balerina e njohur e "Dance with me", Alba Hoxha është bërë sot nuse për herë të parë. Alba është shfaqur mbrëmjen e sotm
Balerina shqiptare "shkrin" dëborën me b*kini (FOTO LAJM) Balerina e njohur Isida Mollaymeri duket se nuk ka fare ftohtë. Isida ka postuar në Instagram disa imazhe ku shfaqet