999 rezultate për

bale

Osassuna - Real Madrid, rikthehet Bale, mungojn Hazard e James Rodriguez Sot Raeali i Madridit luan në transfertë ndaj Osassuna për javën e 23 të La Liga-s. Në skuadrën madrilene për këtë ndesh
Bale nuk e ndjek deri në fund ndeshjen Real Madrid-Sociedad Gareth Bale nuk është grumbulluar në ndeshjen e kupës ndaj Real Sociedadit, por sipas kontratës me klubin duhet të jetë
"BABALE"/ Del nga burgu Fredi Alizoti Gjykata e Tiranës ka vendosur lirimin nga burgu të Fredi Alizotit i cili imitoi zërin e Geron Xhafaj, vëllait të ish-min
Zidane publikon listën e Realit për ndeshjen e kupës, mungojn Hazard e Bale Zinedin Zidane ka publikua listën e lojtarëve të Real Madridit për ndshjen e kupës ndaj Real Soicedat. Francezi ka lë
"Rikthimi i vështirë", agjenti i Gareth Bale dëshpëron Tottenhamin Agjenti i Gareth Bale ka dhënë disa detaje mbi të ardhmen e wellsianit. Sulmuesi i Realit u përfol shumë për një larg
"Nëse dikush mund të nxjerrë më të mirën nga Bale, ai është Mourinho" Jose Mourinho është trajneri ideal për të nxjerrë më të mirën nga Gareth Bale, thotë Paul Robinson. Ish portieri i T
Ish-ministri i Shëndetësisë ngre alarmin pas shpalljes së emergjences globale Vetëm pak minuta më parë është raportuar nga mediat e huaja se Organizata Botërore e Shëndetësisë ka shpallur "Emergjenc
OBSH shpall emergjencën globale nga Koronavirusi Bota ndodhet në një emergjencë globale! Coronavirus është shpallur një emergjencë globale nga Organizata Botërore e Shë
Manchester United kërkon të transferojë Gareth Bale Manchester United rikthehet sërish të pista "Bale". E ardhmja e afërt e wellsianit është larg Madridit pasi nuk zë vend
Kupa e Mbretit, Zidane lë jasht skuadrës dy yje (FOTO LAJM) Reali i Madridit luan sot ndeshjen e Kupës së Mbretit përballë Real Zaragozës. Takim ky që do të luhet sot në orën 21
Me kambale dhe fund, 5 kombinimet më fantastike (FOTO LAJM) Fundet dhe kambalet do të jenë një nga tendencat më të përhapura të pranverës dhe janë dekretuar si një nga kombinimet
Ish-portieri i Tottenham: Mourinho është vetmi që mund ti marrë më të mirën Gareth Bale Bale nuk po e gjen më veten te Reali i Madridit. Prej kohësh wellsiani po ngroh stolin, për mos llogaritur dëmtimet e s
E fiksuar pas modës, si të visheni në një mbrëmjë festive sipas balerinës shqiptare (FOTO LAJM) Adel Lami është balerina e njohur shiptare e cila pasi shkëlqeu me talentin në vendin e saj, shkëlqeu edhe njëherë në SH
Bale nuk po ze "karar", Zidane: Uroj mos mungojë më Në një konferencë për shtyp trajneri i Real Madridit ka folur për përballjes së dielës ndaj Valladolid në La Liga. Mes s
Kush më shumë se Klaudia Pepa do të rrezatonte në dëborë me rroba banjo (FOTO LAJM) Ndër balerinat më të dashura të ekranit shqiptar, Klauda Pepa po na bën çdo ditë e më shumë krenarë me arritjet e saj në
Zidane konfirmon lëndimin e Bale në ndeshjen e kupës Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka bërë të ditur se Gareth Bale do të jetë nën mbikëqyrjen e stafit mjekësor,
I doli videoja duke thithur kokainë, reagon kryebashkiaku i Bulqizës e zbulon fajtorin Ditën e sotme gazetari Artan Hoxha publikoi një video në ABC news, ku sipas tij dallohet kryebashkiaku i Bulqizës duke p
Mourinho "ngul" këmbë për yllin e Realit, nga sezoni i ardhshëm e do te "spurs" Gareth Bale është objektiv i madh i Tottenhamit për sezonin e ri. Gareth Bale mund të rikthehet në Tottenham. "El
Top-10 vendet më të fuqishme, SHBA është "baba" SHBA, Rusia dhe Kina mbeten vendet më të fuqishme të planetit, ashtu si vendet e tjera kanë parë që pozicionet e tyre bi
Zidane zbulon arsyen e mungesës së Bale ndaj Sevillas Ajo që ra në sy në këtë sfidën mes Realit dhe Sevillas ishte mungesa e Gareth Bale. Uellsiani nuk ishte në listë e trajn