999 rezultate për

bale

Marrëdhenie të "ftohtë" ne Zidane,agjenti flet për të ardhmen e Bale Gareth Bale do të vazhdojë të qëndrojë në Madrid. Lajmi është konfirmuar nga agjenti i "yllit" të Realit, i cili në n
Futboll me letër higjenike, Elseid Hysaj driblon me bashkëshorten (VIDEO) Mbrojtësi shqiptar i Napolit, Elseid Hysaj, ka postuar një video në rrjetet sociale me partneren e tij. Shkodrani ku
3 javë në izolim, balerinë shqiptar në Itali: Bëjmë dashuri gjithë ditën Balerini shqiptar që jeton në Romë, Ilir Shaqiri ka qenë i ftuar në emisionin "Vizioni i Pasdites" me Evi Reçin. Në
Koronavirusi dhe spiunazhi, si veprojnë shërbimet sekrete teksa përballemi me një sëmundje globale Në vështrim të parë shërbimet sekrete dhe pandemia Corona nuk kanë të bëjnë asgjë. Por megjithatë shërbimet sekrete në k
Aktori amerikan i fiksuar pas vajzave shqiptare, i propozon për martesë balerinës së njohur (VIDEO) Aktori amerikan Chris Noth është mahnitur nga balerina shqiptare, Adel Lami dhe i ka propozuar për martesë. Këtë e ka zb
COVID-19 pandemi globale, por çfarë është një pandemi? Shpallja e një pandemie nuk ka asnjë lidhje me ndryshimet që ndodhin në karakteristikat e një sëmundjeje, por përkundraz
"Palaço që shet veten", Valeri i kthehet Gracianos në mes të emisionit: Copë balerini (VIDEO) Të ftuar së fundmi në emisionin "Shqipëria live", ishin disa nga ish-banorët e "Big Brother Albania, mes tyre edhe Graci
Pamje të rënda: Arinjtë polarë po hanë njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Një fenomen i tmerrshëm po bëhet i zakonshëm në Arktik, shfaqja e kanibalizmit mes arinjve polarë. Së bashku me ngroh
Ftohtë thatë? Balerina shqiptare sfidon temperaturat, nis plazhin me rroba banjo (FOTO LAJM) Isida Mollaymeri është padyshim një ndër balerinat më profesioniste dhe të njohura shqiptare. E nëse të gjithë po a
Koronavirusi tremb bursat globale: Italia në rrezik izolimi, nuk këshillohen udhëtimet Çfarë po ndodh me koronavirusin në Itali dhe në botë, në një përmbledhje të il Sole24ore: Frika nga infektimi bën që bur
Paulo Dybala merr një super dedikim romantik nga e dashura (FOTO LAJM) Paulo Dybala vijon të jetë në një formë të shkëlqyer në fushën e lojës dhe si rrjedhojë ka marrë si shpërblim një vend t
E fiksuar pas modës, si të visheni në një mbrëmjë festive sipas balerinës shqiptare (FOTO LAJM) Adel Lami është balerina e njohur shiptare e cila pasi shkëlqeu me talentin në vendin e saj, shkëlqeu edhe njëherë në SH
Me kambale dhe fund, 5 kombinimet më fantastike (FOTO LAJM) Fundet dhe kambalet do të jenë një nga tendencat më të përhapura të pranverës dhe janë dekretuar si një nga kombinimet
Dhimbje koke për Zidane, Bale dhe Jovic kthehen në shtëpi Dy yjet e Realit janë kthyer në shtëpi nga Zinedin Zidane ditën djeshme pasi kanë pasur dhimbje stomaku. Ylli uellsia
Skeleti i kafshës misterioze gjendet në bregdet Skeleti i një kafshe të panjohur u gjet pranë Aberdeen në brigjet e Skocisë të dielën, dhe befasoi madje edhe biologët d
Pas Balenës Blu, sfida e re e TikTok po kthehet në problem serioz për prindërit dhe fëmijët (VIDEO) Aplikacioni TikTok duket se po shfaq një sfidë të re dhe të rrezikshme për të gjithë fëmijët dhe adoleshentët. E quaj
Osasuna - Real Madrid, formacionet zyrtare: Rikthehet Bale (FOTO LAJM) Real Madridi do të përballet sot në udhëtim me Osasunën në kuadër të La Ligas. "Los Blancos" do të kërkojë të mbajë l
Osassuna - Real Madrid, rikthehet Bale, mungojn Hazard e James Rodriguez Sot Raeali i Madridit luan në transfertë ndaj Osassuna për javën e 23 të La Liga-s. Në skuadrën madrilene për këtë ndesh
Bale nuk e ndjek deri në fund ndeshjen Real Madrid-Sociedad Gareth Bale nuk është grumbulluar në ndeshjen e kupës ndaj Real Sociedadit, por sipas kontratës me klubin duhet të jetë
"BABALE"/ Del nga burgu Fredi Alizoti Gjykata e Tiranës ka vendosur lirimin nga burgu të Fredi Alizotit i cili imitoi zërin e Geron Xhafaj, vëllait të ish-min