999 rezultate për

bale

Nuk pranoi të luaj në Champions, Bale argëtohet duke luajtur golf Gareth Bale u la jashtë skuadrës së Real Madrid për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve kundër Man Cityt. Sonte me fi
Njëra më e bukur se tjetra, përzgjidhen velinat e reja të "Fiks Fare" (FOTO LAJM) Jora dhe Regisa janë dy velinat e reja të “Fiks Fare”. Duke filluar nga java e parë e muajit shtator, dy bukuroshet
"Pasi pinin kokainë thërrisnin balerinat për s*ks", çfarë ndodhte brenda lokalit të tallavasë “Kam parë klientë që ngriheshin nga tavolina dhe futeshin në dhomën pranë banakut . Ata thithnin përmes hundës pluhur të
Gareth Bale, lojtari më i dobët i këtij edicioni Gareth Bale është votuar si lojtari me paraqitjet më të dobëta në këtë edicion nga tifozët e Real Madridit. Uellsiani
Aspak i përfshirë, qëndrimi i Bale në festën e titullit të Real Madrid do të nervozojë tifozët (VIDEO) Marrëdhëniet e tendosura të Gareth Bale me Real Madridin dhe tifozët e klubit kanë arritur një nivel të ri ditën e enjte
Gjesti epik i Gareth Bale, ironizion trajnerin dhe fle gjumë gjatë ndeshjes (FOTO LAJM) Gareth Bale ka zemëruar tifozët e Real Madridit dhe shtypin spanjoll me sjelljen e tij jo të hijshme gjatë ndeshjes me A
MARCA: Reali nuk blen asnjë futbollist, por largohen katër emra Real Madrid nuk ka ndërmend të bëjë asnjë transferim këtë verë shkaku i krizës së shkaktuar nga COVID-19, por synon të s
Ndahet nga jeta ikona e valles popullore (FOTO LAJM) Mjeshtri i valles popullore mbarëshqiptare dhe “Nderi i Kombit” , Besim Zekthi është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare
E njihni vetëm si balerinë e "Telebingos", por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Bukuroshen që shihni në fotogalerinë e mësipërme me shumë mundësi e keni parë vetën në programin "E diela Shqiptare".
Real Madrid-Mallorca, formacionet zyrtare Real Madrid do të kërkojë rikthimin në krye të La Liga ndaj Mallorcas. Zidane do të startojë sonte me emra si Eden Ha
Për herë të parë, Ema Andrea pranon se ka rënë pre e dhunës fizike nga burrat Një nga aktoret më të njohura shqiptare, Ema Andrea, ka ardhur sot me një rrëfim ndryshe ne "Top Talk". Ema nuk është
Real Madrid - Eibar, formacionet e mundshme: Bale nuk bën pjesë (FOTO LAJM) Los Blanos’ rinisin La Ligan me ndeshjen kundër Eibar, të cilën do ta luajnë në udhëtim. Fitorja është synimi i vetëm
Befason ish-mjeku i Realit: Ronaldo nuk është më i mirë, Bale është i jashtëzakonshëm Ronaldo vlerësohet si një nga sportistët më të mirë në botën e futbollit, i fiksuar me stërvitjen rigoroze të përditshme
A do të rikthehet Bale në Premier League? E zbulon agjenti i lojtarit Spekulimet në lidhje me një largim nga ‘Santiago Bernabeu’ vazhdojnë të "nervozojnë" 30 vjeçarin. Këto spekulime janë
Rusia u përjashtua me 4 vite, CAS me njoftim të ri Në një listë dëgjimesh të publikuara në faqen e saj të internetit, CAS tha që Agjensia Ruse kundër Dopingut (RUSADA) do
Si lindi dhe mori fund dashuria mes balerinëve, Alba Hoxha largohet nga shtëpia e Albi Nakos Një nga çiftet më të komentuara të showbizz-it, Albi Nako dhe Alba Hoxha, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas plot kat
Në momente private, balerina shqiptare nxjerr zbuluar Jonidën dhe Romeon (FOTO LAJM) Tashmë lidhja e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshaj nuk është më një sekret. Çifti poo del gjithnjë e më shumë sëbashku në p
Rudina Magjistari vë në siklet balerinin: Prit, nuk më kë ftuar për të folur për këtë! Balerini i njohur Graciano Tagani ishte i ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina”. Mirëpo, biseda e tij me moder
Jo vetëm profesioni, balerinat Alba Hoxha dhe Isida Mollaymeri i lidh diçka tjetër (FOTO LAJM) Përveç profesionit, mendonim se asgjë tjetër nuk i bashkonte dy balerinat, Isida Mollaymerin dhe Alba Hoxhën. Por në fak
Zidane identifikon treshen e "ëndrrave" që do të pasonte Ronaldon, Benzeman dhe Balen Zinedine Zidane thuhet se ka identifikuar treshen e ëndrrave që do të pasonte Cristiano Ronaldon, Karim Benzeman dhe Gar