999 rezultate për

balde

Shkoi pa reçipeta në protestë, kush është e famshmja që po bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, në SHBA kanë nisur protesta të fuqishme pas vrásjes së një afro-amerikani nga vetë punonjësit e p.lici
Perisic e Keita Balde festuan dje në "San Siro" fitoren me Leccen Ivan Perisic u largua nga Interi këtë merkato, teksa kaloi te Bajern Mynihu si huazim me të drejtën e blerjes një sezon
Interi zhbllokon sfidën përballë Empolit dhe ngjitet në vendin e 3 (VIDEO) Interi ka cdo gjë në dorën e tij në ndeshjen përballë Empolit. Pjesa e parë përfundoi në barazim pa gola ndërsa e dy
Komplikohet blerja e Keita Balde, Interi kërkon ulje çmimi Komplikohet blerja e Keita Balde nga Inter. Klubi zikaltër, sikurse raportohet nga "Fcinternews.it", nuk duket të ketë q
Probleme te Interi, dëmtohet Keita Balde Keila Balde ka pasur një shqetësim të muskujve duke braktisur stërvitjen. Lajmin e njoftoi vetë klubi i Interit. Anës
Interi e mbyll fundvitin me triumf, i mjafton goli Baldes (VIDEO) Interit duket se i ka lënë pas rezultatet negative, teksa sot kanë siguruar fitoren e dytë radhazi pas asaj ndaj Napolit
Keita Balde kalon në avantazh Interin (VIDEO) Keita Balte ka kaluar në epërsi Interin në ndeshjen që zikaltrit po luajnë në transfertë kundër Empolit. Skuadra e S
Formacioni më i dobët në Champions League Ditën e sotme do të luhen disa prej takimeve të Uefa Champions League. Plot 32 skuadra ndodhen në 8 grupe të ndryshme ku
Keita Balde flet si protagonist: Sakrifikoj edhe në mbrojtje “Kur të vjen një ofertë nga një klub i madh si Interi është e lehtë të marrësh një vendim.” Këto ishin fjalët e parë
Prezantohet Keita Balde: Jam këtu për një projekt të madh Keita Baldé është zyrtarisht lojtar i Interit në Serinë A. Pasi kaloi me sukses vizitat mjekësore, 23-vjeçari, i cili mb
Kukësi "goditjen" e madhe e bën në minutat shtesë Kukësi zyrtarizon goditjen e madhe në sulm. Amido Balde firmosi me kampionët në fuqi, ku do të luajë për pjesën e mbetur
Kukësit i duhen dy sulmues, futet në lojë edhe Skënderbeu Idelino Kolubali ishte objektivi i drejtuesve të Kukësit për repartin e avancuar, madje ishin këta të fundit që kanë dek
Formacionet zyrtare: Monaco - PSG Kampionët e francës presin sonte në "Stade Louis II" kryesuesit e Ligue 1, PSG Monaco sonte do të ketë një ndeshje të
Nani zyrtarish është zëvendësuesi i Keita Baldes Keita Balde la Lazion për tu bashkuar me Monacon. Lazio urgjent u hodh në merkato për të gjetur zëvendësuesin e tij
Lazio e zëvendëson Balden me një emër të madh Keita Balde la Italinë për të udhëtuar në Francë tek Monaco. Sipas GianlucaDiMarzio.com, Lazio mendon se Nani do të m
Në momentin e fundit dhe Monaco e mund Interin, zyrtarizon marrveshjen me Balden Monako ka njoftuar se ka rënë dakord për një marrëveshje për të nënshkruar me Keita Balde nga Lazio. Inter, Tottenham
Inter afër marrveshjes me Lazion për Balden Inter mund të mos e ketë mbyllur merkaton ashtu sic u përfol. Sipas Il Messaggero, Interi i ka ofruar Lazios njërin m
Keita Balde dëshiron Juventusin, por Lazio është e vendosur për jo Tottenham po i kushton më shumë vëmendje yllit të Lazios Keita Balde. Ata kanë hyrë në kontakte me lojtsrin pasi ai u la
Turan i ofrohet Interit Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio po kërkon të zëvendësojë Ivan Perisicin, i cili pritet të nënshkruajë për Manc
Manchester United kërkon dy yjet e Lazios Klubi anglez i Mançester United është i interesuar të marrë shërbimet e dy lojtarëve të Lacio-s, Keita Balde dhe Stefan