balaj

Bekim Balaj "bëhet" këngëtar, merr mikrofonin në dasmën e Elseid Hysajt (VIDEO) Janë shokë në skuadrën e kombëtares së Shqipërisë, e padyshim se gëzimin për dasmën e organizuar Elseid Hysaj do ta ndan
Rina Balaj tallet keq me Loredanën dhe Mozzik Ashtu sikundër Ledri Vula u përgjigj lidhur me skandalin e Loredanës, një tjetër reagim vjen nga reperja kosovare Rina.
Kritikohet se nuk shënon, Balaj: Loja e sulmuesit nuk duhet parë si individuale Bekim Balaj është deklaruar pas humbjes së Shqipërisë nga Islanda. Kuqezinjtë, në ndeshjen e tretë kualifikuese për "
Balaj: Skema me dy sulmues perfekte, me Rejën jemi OK Bekim Balaj është gati për ndeshjet me Islandën dhe Moldavinë. Sulmuesi shkodran ka dalë në konferencë për shtyp, du
Bekim Balaj, emri i madh për sulmin e Partizanit Partizani projekton goditjen e madhe për sulmin. Sëfundmi në skenë ka dalë një emër i bujshëm. Të kuqtë po mendojnë
Sulmuesi i Kombëtares mbetet pa ekip Bekim Balaj ka mbetur pa klub, pasi Akhmat Grozny ka vendosur të mos ia vazhdojë kontratën sulmuesit të Kombëtares shqip
Balaj nuk di të ndalet shënon përsëri për Akhmat Groznyi (VIDEO) Bekim Balaj vijon të shënojë gola rregullisht. Që me fillimin e vitit 2019, sulmuesi shkodran ka lënë pas dëmtimin dhe ë
Balaj: Nuk festova sepse nuk e ndjeva Bekim Balaj arriti të gjente rrugën e rrjetës mbrëmjen e sotme, teksa shënoi golin e dytë në ndeshjen ndaj Andorrës. Pas
Të pandalshëm “shqipet” shënojnë 3 gola për 3 pikët e para në grup (VIDEO) Më fund erdhi rezultati pozitiv për kombëtaren tonë. Pas 4 humbjeve rradhazi skuadrës tonë I kishte humbur busulla që so
Bekim Balaj na “bekon” në Andorra shënon golin e 2-të dhe të sigurisë (VIDEO) Pas një pjese të parë shumë të mirë ku shënuam edhe një fol pjesa e dytë fillii më e qetë. Andorra mori pak më shumë
Hasmëria me Taynën bashkon Rina Balajn dhe Fifin (FOTO LAJM) Jo më larg se dje këngëtaarja Rina Balaj ka lançuar këngën “Ilegal” e cila u mirëprit nga publiku po ashtu u cilësua si
E lidhur me Bekim Balajn? Kejvina tregon të vërtetën (FOTO LAJM) Kejvina Kthella mori të gjithë vëmendjen e mediave rozë dy javë më parë pasi në një foto krah futbollistit Bekim Balaj.
Kejvina kapet mat me futbollistin e kombëtares (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella, vajza seksi që e nxjerr Ermal Mamaqi tek emisioni i tij, duket se ka një marrëdhënie intime me sulmues
Balaj: Skocezët ishin të papërmbajtshëm Sulmuesi i Kombëtares, Bekim Balaj, pas ndeshjes deklaroi se kundërshtari ishte në formë shumë të mirë. • Skocezët…
Balaj: Meritonim barazimin Sulmuesi shkodran, Bekim Balaj në fund të ndeshjes është shprehur i pakënaqur me rezultatin e takimit dhe se meritonin b
Hysaj jep krosim fantastik, Balaj shumë afër golit Shqipëra është duke humbur kundër Izraelit me rezultatin 1-0 në Beer Sheva. Në minutën e 60’ Hysaj jep një krosim fa
Super goditje me kokë, portieri i Izraelit i mohon golin Balajt Shqipëra është duke humbur kundër Izraelit në Beer Sheva. Në minutën e 23' Bekim Balaj ishte shumë afër golit pas nj
Momente dramatike, Bekim Balaj i jep kualifikimin Akhmat Grozny Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Bekim Balaj ka gjetur rrugën e golit në Rusi pranë skuadrës ,Akhmat Grozny. Balaj s
Balaj: Shpresoj të jem pjesë e formacionit dhe të jap më të mirën për skuadrën Me dëmtimin e Armando Sadikut dhe mungesën e Sokol Cikalleshit, Bekim Balaj është i vetmi lojtar me përvojë në krye të s
Deri në 1 milion euro dënim për kompaninë ajrore që mori mësuesit Kompania me të cilën kanë udhëtuar gjashtë shtetasit turq të deportuar nga Kosova ka gënjyer për qëllimin e fluturimit,