999 rezultate për

balaj

Rina Balaj jep lajmin e "zjarrtë" për vitin 2021 (FOTO LAJM) Para tre vitesh, publiku u njoh për herë të parë me reperen Rina Balaj, emri i së cilës u komentua që në fillimet e saj.
Shpërthen Arbër Cepani: Dua të kaloj një natë me Era Istrefin dhe Rina Balaj (VIDEO) Arbër Cepani, një nga djemtë më të njohur të ekraneve shqiptare dhe njëkohësisht një sipërmarres tejet i suksesshëm ka q
E BUJSHME/ Vllaznia synon rikthimin e Bekim Balaj në janar Komentatori dhe gazetari Kosta Grillo zbuloi në një intervistë për "Sport Magazinë" se Vllaznia kërkon shërbimet e lojta
Rikthehet Rina Balaj, vjen "zjarr" në projektin e ri (VIDEO) Rina Balaj pas shumë muajsh është rikthyer me një projekt të ri muzikor të cilin ka kohë që e ka paralajmëruar. Kënga
Balaj dhe Ramadani: Të gjithë për një qëllim, fitore Dy lojtarët e Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj dhe Ylber Ramadani kanë dalë sot në një konferencë për mediat, para ndes
Bekim Balaj: Kosova ishte test serioz, gati për dy ndeshjet e radhës Bekim Balaj ka qenë ditën e sotme në konferencë për shtyp teksa ka folur për ndeshjen e radhës ndaj Kazakistanit. Shkodr
Shënoi ndaj Kosovës, flet Balaj: Në dy ndeshjet e radhës të detyruar për fitore Bekim Balaj u rikthye të goli me fanellën e Kombëtares, teksa shënoi ditën e sotme në përballjen miqësore ndaj Kosovës.
Zhbllokohet vëllazërorja (VIDEO) Shqipëria ka kaluar në avantazh 1-0 ndaj Kosovës. Pas një aksioni fantastik, Uzuni shërben në mënyrë fantastike për B
Pas Bjellorusisë, Shqipëria kërkon 3 pikë edhe kundër Lituanisë, Flasin Balaj dhe Roshi (VIDEO) Dy futbollistët e Shqipërisë, Bekim Balaj dhe Odise Roshi, janë shprehur të lumtur për pikët e fituara ndaj Bjellorusisë
Me look-un e ri, Rina Balaj pozon topless si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Nwse duhej tw veçonim njw emwr ndwr vajzat e showbizit shqiptar qw eksperimenton mw shumw mw look-un, padyshim ndwr tw p
Për mos të bërë zhurmë, Rina Balaj vendosi të flasë vetë e para për shtatzëninë e saj (FOTO LAJM) Një foto e publikuar nga reperja, Rina Balaj, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur mund të ishte bërë shkak që ajo të p
Rina Balaj: Bella Hadid më "kopjoi" fustanin dhe Instagrami më fshiu fotot (FOTO LAJM) Është shumë e thjeshtë: Bella Hadid i ka kopjuar fustanin Rina Balajt dhe Instagrami i ka fshirë fotot kësaj të fundit.
Flasin Roshi dhe Balaj: Nëse kthehemi në Shqipëri duam të luajmë te ky ekip Odise Roshi dhe Bekim Balaj janë dy miq shumë të mirë, teksa kanë kaluar shumë kohë bashkë. Pikërisht edhe tani, ndonëse
Rina Balaj dhe Sin Boy po presin një fëmijë? Reagon reperja (FOTO LAJM) Dy reperët shumë të komentuar të momentit, Rina Balaj dhe Sin Boy, po shijojnë prej më shumë se një viti lidhjen e tyre
Rina Balaj bën ndryshimin drastik në look-un e saj dhe duket super cool (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë se reperes Rina Balaj i pëlqen shumë të luajë me look-un e saj. Herë pas here ajo na surprizon me ng
Nuk do e njihni, Rina Balaj ndryshon totalisht look (FOTO LAJM) Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ky është Shën Valentini
"S'jam tradhtare e kombit", Rina Balaj sqaron njëherë e mirë origjinën e të dashurit (FOTO LAJM) Reperja e njohur Rina Balaj dhe reperi Sin Boy që nga momenti kur bënë publike lidhjen e tyre, shihen kudo së bashku dhe
Dalin pamjet, Rina Balaj dhe Sin Boy bëhen me shtëpi të re (VIDEO) Dy reperët, Rina Balaj dhe Sin Boy po shijojnë prej më shumë se një viti marrëdhënien e tyre të dashurisë, mirëpo vetëm
Nga takimi i parë te dasma, Rina dhe Sin Boy tregojnë gjithçka nga divani i shtëpisë (VIDEO) Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sin Boy flasin për lidhjen e tyre për emisionin ‘Mirage Festiv’. Reperja Rina Balaj
Rina Balaj dhe SinBoy u ndanë vetëm disa javë pas lidhjes? (FOTO LAJM) Pas rikthimit në Instagram, reperja Rina Balaj bëri publike lidhjen e saj me reperin SinBoy. Ajo publikoi një foto ku