999 rezultate për

balaidos

Bale i jep avantazhin Realit ndaj Celtas (VIDEO) Real Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Celta Vigos në "Estadio de Balaidos". Autori i golit është përsëri uellsiani q
Shtyhet zyrtarisht ndeshja Celta Vigo-Real Madrid Sfida e javës së 21-të të La Ligas mes Celta Vigos dhe Realit të Madridit është shtyrë zyrtarisht. Takimi që ishte progr
Celta-Real, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Kualifikimi mes katër skuadrave më të mira të Champions League riktheu vetvetiu qetësinë në kampin e Realit, që tashmë d
S'ka titull për Realin (VIDEO) Real Madridi ka pësuar humbje prej 2-0 si mysafir i Celta Vigos duke humbur edhe matematikisht gjasat për titull. Në