999 rezultate për

bakiu

Shqiptarët e kanë në dorë rrethin e dytë, Talat Xhaferi president i ardhshëm? Fati i zgjedhjeve presidenciale dhe arritja e cenzusit është në duar të shqiptarëve. Analistet Todor Pendarov dhe Qashif
Arsovski: Beteja për votat "pro" nuk është humbur ende Analisti politik Petar Arsovski është optimist se mazhoranca do të arrijë të sigurojë votat e nevojshme të deputetëve
Biznesmeni Zulfi Bakiu nuk pranon politizimin e rrugës që ka bërë Bamirësi Bakiu përpos mirënjohjes që mori Nga Banorët, Nuk E Pranon Reagimin E Militantëve Partiak Biznesmeni Zulfi B
E pabesueshme, BDI-ja nuk merr dot Sarajin në raundin e parë vetëm për pak vota Komuna e Sarajit përfundimisht do të shkojë në raundin e dytë ku do të përballen Blerim Bexheti i BDI-së dhe Bashkim Bak
Modelja reagon ashpër pasi moderatori e pyet sesa para do merrte për një natë Ajo kohët e fudnit konsiderohet si një nga modelet më të mira dhe diskutohet shumë edhe në rrjetet sociale dhe media.
Policia jep detaje për kërcënimin ndaj Bashkim Bakiut Policia ka dhënë detaje për kërcënimin që i është bërë kandidatit për kryetar të Komunës së Sarajit, Bashkim Bakiu.
Kercënohet me jetë Bashkim Bakiu, kandidat i Lëvizjes Besa Kandidati i Lëvizjes Besa për kryekomunar të Sarajit, Bashkim Bakiu, është kërcënuar me jetë nga një person i panjohur.
Lëvizja BESA garon në Saraj me Bashkim Bakiun Është zyrtarizuar edhe kandidati i Lëvizjes BESA në Saraj, ku do të garojë eksperti i njohur Bashkim Bakiu. “E dashur
Bakiu: BDI nuk është e interesuar për të formuar qeverinë Analisti Bashkim Bakiu, i ftuar në edicionin e lajmeve në televizionin Shenja foli për ndryshimet e qëndrimeve të BDI-së
Nëse shqiptarët nuk lëshojnë pe, "luani" Gruevski do të bëhet "qengj" Edhe pak ditë kanë mbetur nga afati për formimin e qeverisë së re në maqedoni, edhe pse ende nuk ka asnjë koalicion që t
Qashif Bakiu ndërpret aktivitetin zgjedhor me PDSH-në Pas paralajmërimeve se Zija Jonuzi do të jetë bartës i listës në njësinë zgjedhore 5. Profesori universitar Qashif Bakiu
Shkrumbohet hoteli në Tetovë, 1 i vdekur Personi që humbi jetën si pasojë e djegies së një hoteli në Kodrën e Diellit, është identifikuar si Ruhi Bakiu. Policia
Incidentet ndëretnike vijnë nga politika, politikanët i zgjedh populli Sipas analizave të fundit nga organizata të ndryshme joqeveritare, mendimet e ekspertëve politikë, qytetarëve, madje edh
Policia arreston Ruhi Bakiun?! Sot në hyrje të Shkupit policia ka ndaluar Ruhi Bakiun, ish anëtar i Komisionit Rregullativ për Energjetikë ndërsa aoma
KRRE, Ruhi Bakiu zëvëndësohet nga Kushtrim Ramadani Anëtari i deritashëm i Komisionit Rregullator të Energjetikës (KRRE), Ruhi Bakiu është zëvendësuar nga Kushtrim Ramadani