999 rezultate për

bajri

Si po "shuhen" akuzat ndaj bandës kriminale të Bajrave Mbrëmjen e 21 shtatorit 2018, një grup policësh me maska të Forcës Operacionale të Policisë së Shtetit zbarkuan në ambie
Ra në "rrjetën" e OFL, kush është "truri" i grupit kriminal në Shkodër që mori sot letrën Ditën e sotme, OFL i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë Enver Bajrit, "të fortit" të Shkodrës. Në tetor t
Safet Bajri dhe Asmer Bilali lënë qelinë Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër, e përberë me trupe gjyqësore Besmir Stroka, ditën e sotme ka pranuar kërkesën e mbro
Berisha pasi SPAK u tërhoq nga dosja "Bajri": Mbështetja më e madhe ndaj një bande kriminale Ish kryeministri Sali Berisha ka komentuar tashmë disa herë vendimin e SPAK për të kaluar dosjen "Bajri" në Prokurorinë
"Shfryhet" SPAK-u: Bien akuzat për grupin "Bajri", do gjykohen për ndërtim pa leje Gjykata e Posaçme Antikorrupsion ka kthyer dosjen Bajri në Prokurorinë e Shkodrës pasi ka konstatuar se nuk është kompet
E vranë dhe i shkruan letrën e lamtumires, detaje nga dosja e Behar Bajrit Dy fletë fletoreje të shkruara me poezi, të cilat janë gjendur në dhomën, ku u konstatua e pajetë Fabjola Hyseni, ish-e
Grupi "Bajri" kallëzon penalisht gjyqtaren Olldashi (FOTO LAJM) Katër nga anëtarët e “Grupit Bajri”, Safet Bajri, Ilir Bajri, Ismet Idrizi dhe Asmer Bilali kanë depozituar ditën sotme
BISEDAT/ Si Behar Bajri vendoste gjoba në spital dhe OSHEE përmes 2 të dashurave të tij Gjykata e Krimeve të Rënda dha sot vendimin për anëtarët e grupit “Bajri”. Gjykata la në burg: Safet Bajri (Rustemi), Il
Punësim në OSHEE e spitale, Gjykata shpall vendimin për grupin "Bajri" Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masat e sigurisë për anëtarët e grupit “Bajri”. Gjykata ka dhënë masën “Arrest me
Behar dhe Safet Bajri dëshmojnë në seancë: Mos na mbani në burg pa të drejtë Vijon seanca te Krimet e Rënda për përcaktimin e masës së re të sigurisë për grupin “Bajri”, ndaj të cilëve u lëshuan në
"Hallet t'i di dhe hallet m'i din": Del biseda ku Ilir Rustemi i kërkonte biznesmenit para për "Bajrajt" Duket se grupi "Bajri" nuk është mjaftuar vetëm me punësimet në OSHEE dhe spital përmes presionit, por ka vënë edhe gjob
Behar Bajri kishte dy të dashura, zbulohet roli i tyre në grupin që kapi OSHEE-në Ka filluar senca në gjykatën e Krimeve të Rënda për përcaktimin e masës së re të sigurisë për grupin “Bajri”, ndaj të ci
E dashura e Behar Bajrit sillte urdhrat nga Holanda: Si kontrollohej grupi i frikshëm nga burgu Gjykata e Krimeve të Rënda jep sot masën e sigurisë për grupin “Bajri”, për të cilët është dhënë urdhër i ri arresti pak
E dashur dhe korriere: Si u kuptua nga prokuroria roli i Jorida Muratit në grupin "Bajri" Vetëm dty ditë më parë shtetësja Jorida Murati, 32- vjeç u arrestua nga Policia, e dyshuar si pjesë e grupit “Bajri”.
5 anëtarë të grupit “Bajri” dalin sot para Gjykatës Pesë anëtarë të grupit “Bajri të cilët kanë një vit që janë të arrestuar do të dalin sot para gjykatës për heqjen e masë
Kishin kapur OSHEE-në, kush janë të arrestuarit për grupin Bajri Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal "Bajri", ku 9 prej tyre janë ekzek
Iu kapën 9 mijë euro, kush është infermierja pjesë e grupit "Bajri" Në vijim të operacionit "Oaz", Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal. Pë
Mes tyre e dashura e Beharit, 10 masa të tjera sigurie për grupin "Bajri" 10 masa të reja sigurie janë vendosur sot nga Gjykata në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal “Bajri”, ku 9 prej ty
Akuzë e re për Bajrat, presion institucionit të mbanin në punë një shtetase Pozicioni i grupit të Bajrave, i goditur një vit me parë, pritet të rëndohet sërish. Sikundër thotë një burim i besueshë
Grupi "Bajri", gjykata shpall të pafajshëm ish-trajnerin e Kombëtares, ish-boksierin dhe ish-portierin Merr pafajsine Armir Grima, ish trajneri i kombetares se femrave, Nelson Hysa ish boksieri i Vllaznise dhe Fabjol Rexhep