999 rezultate për

bajramin

Remi fjalë të mëdha për Bedri Bajramin Ish-komandanti i Zonës Operative të Llapit, Rrustem Mustafa, në 19 vjetorin e rënies së dëshmorit Bedri Bajrami, ka thën
Aktori juaj i preferuar turk gëzon fansat, uron bajramin në gjuhën shqipe Ai është padyshim një prej aktorëve më të njohur jo vetëm në Turqi, por edhe në vendin tonë. Me rolet e tij ka rrëmbyer
Si e festuan myslimanët Kurban Bajramin në mbarë botën (FOTO LAJM) Ditwn e sotme, myslimanwt nw tw gjithw botwn festojnw Kurban Bajramin. Kjo festë shënon gatishmërin e Ibrahimit, të
PDK me Arsim Bajramin përpiqet të nxjerre " Dekadën e Re" Në tryezën e katërt të debatit, të organizuar nga Instituti për Studime Politike i Partisë Demokratike të Kosovës, në Pr
Trejsi Sejdini bën gafën e madhe dhe fshin menjëherë postimin Trejsi Sejdini ose gangsterja e Elbasanit është kthyer në një nder femrat më të komentuara në media. Ajo njihet tash
Shqiptarët e Amerikës festojnë Bajramin, mos i humbisni këto mesazhe që na përcjellin Ramazani mbetet muaji i vëllazërisë, i ribashkimit të zemrave, i faljes së njëri-tjetrit, i lënies mënjanë të mërive.
Këngëtarja shqiptare mbulohet dhe uron Bajramin Adelina Emini është një nga këngëtaret më të rezervuara nga shoëbizi shqiptar. ”Me fat Bajrami” ka shkruar ajo pranë
Ambasada uron për Fitër Bajramin: Shqipëria po përballet me sfida të reja Ambasada amerikane gjithashtu ka uruar sot për festën e Fitër të gjithë besimtarët myslimanë. Përvec urimit për beg
Çiljeta uron festën me një video të veçantë (VIDEO) Çiljeta Xhilaga ka uruar ditën e sotme Fitër Bajramin për të gjithë besimtarët myslimanë. Me anë të një video të post
Myslimanët në Maqedoni festojnë Fiter Bajramin Një kremte e madhe për myslimanët e Maqedonisë dhe vendeve islame kudo në botë është festa e Fitër Bajramit, një festë q
Zbulohet urdhri i rrallë i Enver Hoxhës: Shqiptarët s'do festojnë Bajramin dhe Pashkët! "Kjo e çoi luftën kundër fesë brenda në çdo familjeje dhe kjo është lufta më e mprehtë, më e gjerë dhe më e thellë sesa
Amdi Bajramin e zë gjumi në Kuvend (VIDEO) Kryeministri Zoran Zaev sot në seancën parlamentare iu përgjigj pyetjeve të deputetëve së bashku me ministrat e e tjerë
Alimi: Në BDI nuk ka vend për Amdi Bajramin Deputeti dhe lideri i Lidhjes së Romëve të Maqedonisë, Amdi Bajram i cili deri tani ishte në koalicion me VMRO DPMNE-në
Bleona mbulohet dhe uron Kurban Bajramin nga xhamia Në mesin e shumë të famshmëve që kanë uruar me rastin e festës së Kurban Bajramit, bën pjesë edhe Bleona Qereti. Këng
EKSKLUZIVE/ Zoran Zaev feston Bajramin me shqiptarët (VIDEO) Sot besimtarët myslimanë në Maqedoni dhe botë festojnë festën e Kurban Bajramit, e cila është festa e dytë më e madhe my
Ky është mesazhi i Selimit për Bajram Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi u ka uruar të gjithë besimtarëve muslimanë festën e Kurban Bajramit.
Monika Kryemadhi uron Kurban Bajramin nga Elbasani Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka zgjedhur Elbasanin, zonën ku u zgjodh parlamentare për të kaluar festën e Kurban Baj
Rama uron Kurban Bajramin, qytetari: O i gjatë, s’kemi ujë për t’u larë Ditën e sotme të gjithë myslimanët në botë festojnë Kurban Bajramit. Dhe si gjithmonë në këtë ditë të shënuar nuk mu
Kandidati i VV-së për kryetar të Mitrovicës, u uron Bajramin kundërshtarëve Kurban Bajramin, i cili festohet nesër, e ka uruar edhe kandidati i Vetëvendosjes, për kryetar të Mitrovicës, Fehmi Fera
Delawie uron Bajramin por ka një mesazh edhe për PAN-nin Ambasadori amerikan në Prishtinë Greg Delawie ka uruar besimtarët e fesë Islame për festën e Kurban Bajramit, duke u kuj