999 rezultate për

bahtirit

AKR i kthen shpinën Bahtirit. a do të fundoset kjo parti? Nënkryetari i AKR-së, Fatmir Matoshi ka thënë se Agim Bahtiri nuk e ka përfaqësuar partinë në tubimin e VV-së kundër Qev
Dëshira e Bahtirit për bashkimin e Mitrovicës po kthehet në ëndërr Dy javë pasi Kuvendi Komunal votoi unanimisht për bashkimin e Mitrovicës iniciativa e kryetarit Agim Bahtiri ka mbetur v
Kërkon t'i "vjedhë" komunën, reagon Rakiq ndaj Bahtirit Kam marrë informacion se në Mitrovicën e jugut planifikohet bashkimi me veriun e Mitrovicës, ka thënë kryetari në dorëhe
Paralajmërimi i frikshëm i Bahtirit: Të kemi kujdes në Veri Kryetari i Mitrovicës së jugut, Agim Bahtiri ka reaguar lidhur me situatën në veri të vendit pas dorëheqjeve të katër kr
Policia flet për kërcënimin me vdekje ndaj Agim Bahtirit Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri sot ka treguar se është kërcënuar me vdekje përmes një e-maili në gjuhën serbe që i
Haradinaj: Bëni kujdes kur flisni për Shakirën Kryeministri Ramush Haradinaj mund t’ia ndalë kryetarit të Mitrovicës, Agim Bahtirit, gëzimin në gjysmë. Ky i fundit ësh
A do të durojë PDK me Veselin edhe fjalët e Bahtirit? Koment nga Ervin Shkulaku Kadri Veseli po vazhdon çdo ditë e më shumë të tregohet i dobët dhe të mos e meritoj
Djali i Bahtirit hakmerret ndaj gazetarit, vajton për babain e tij Gazetari Shkumbin Kajtazi ka denoncuar publikisht largimin nga puna të motrës së tij, nga fabrika e kërpudhave në Mitrov
Edhe Bahtirit nuk i mungojnë milionat Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka deklaruar se posedon pasuri të paluajtshme vlera e së cilës kalon shi
Kurti i shkon si mysafir Agim Bahtirit Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, së bashku me nënkryetarin Mujka kanë pritur në takim deputetin dhe kryet
PDK: Kemi fituar kundër Agim Bahtirit në Mitrovicë Edhe pse Exit Poll’i nxori fitues në Mitrovicë Agim Bahtirin e AKR’së, Partia Demokratike po vazhdon të thonë se në këtë
AKR gjobitet me 1100 euro për billbordin e Agim Bahtirit Subjektit politik Aleanca për Kosovën e Re (AKR) i ka kushtuar 1100 euro një billbord i vendosur afër shkollës fillore “
KOMENT/ Behgjet Pacolli duhet të zgjedhë midis Veselit e Agim Bahtirit? Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Siç u duk qartë edhe në rezultatin paraprak të zgjedhjeve lokale arsyeja që fushata
Pacolli flet për propozimin e Agim Bahtirit për koalicion me VV-në Nënkryetari i AKR-së, njëherësh kreu i komunës së Mitrovicës veriore, Agim Bahtiri sot gjatë ditës i ka propozuar partis
Ndryshon mendje Agim Bahtiri, ja çfarë thotë për largimin nga AKR-ja Nënkryetarit të AKR-së, Agim Bahtirit, mesa duket ka ndryshuar mendje për kalim në një parti tjetër, pasi në vizitë pati
Zeka: Po me gëzon humbja e Agim Bahtirit Pas publikimit të rezultatit të zgjedhjeve të 11 qershorit, ka reaguar edhe kandidati për deputet nga Nisma për Kosovën,
Hoxhaj: Agim Bahtirit iu ndërtua muri para syve Nënkryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj, i ftuar në emisionin Interaktiv mes tjerash ka folur edhe për zgjedhjet në Drenas të
Kërkohet dorëheqja e Agim Bahtirit Iniciativa Qytetare për Veprim organizon aksion simbolik përpara komunës së Mitrovicës, ku do të kërkohet përgjegjësi pu
PDK: Bahtirit i duhen situata të tilla për ta tërhequr vëmendjen nga dështimet Dega e Partisë Demokratike të Kosovës në Mitrovicës ka dënuar incidentin që ndodhi në orët e para të së enjtes, ku është
Rakiç: Stop politikës agresive të Thaçit dhe Bahtirit Kryetari i komunës së Mitrovicës veriore, Goran Rakiç ka sulmuar Thaçin dhe Bahtirin, duke thënë se ata po provokojnë me