999 rezultate për

bahtiri

Agim Bahtiri flet pas incidentit, dhe thotë se kush e pengoi të priste shiritin Në shkollën fillore “Ismail Qemaili” në lagjen Bair të Mitrovicës, Bahtiri është penguar nga banorët ta presë shiritin e
Bahtiri: Plani i Serbisë për inskenimin e krizës ka dështuar Kryetari i komunës së Mitrovicës ka folur pas lajmërimit të mbrëmshëm se dyqanet në veri do të hapen. “Falënderoj Qev
Pamje nga shembja e hotelit Ish-Adriatiku, frikë për viktima (VIDEO) Objekti i ish-hotelit Adriatiku në Mitrovicë është shembur, ndërsa së paku një person ka mbetur nën rrënoja. Kryetari
AKR i kthen shpinën Bahtirit. a do të fundoset kjo parti? Nënkryetari i AKR-së, Fatmir Matoshi ka thënë se Agim Bahtiri nuk e ka përfaqësuar partinë në tubimin e VV-së kundër Qev
Bahtiri mban sekret bisedën me Thaçin kur i dorëzoi peticionin për Mitrovicën Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri pasi nuk e mori mbështetjen nga Ministria e Administrimit të Pushtetit Lo
Një peticion i nxehtë i shkon në zyrë Hashim Thaçit Kreu i Mitrovicës, Agim Bahtiri i ka dorëzuar sot presidentit të shtetit, Hashim Thaçit peticionin për bashkimin e Mitro
Bekim Jashari përkrah bashkimin e Mitrovicës Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka vizituar kryetarin e Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri, për të ofrua
Dërgohet në presidencë peticioni për bashkimin e Mitrovicës Kryetari i komunës, Agim Bahtiri sot në ora 09:30 do të dorëzojë peticionin për bashkimin e qytetit të Mitrovicës me 16,
Bahtiri ende në "botën e tij", beson se Mitrovica do të bashkohet Kryetari i Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri, ka siguruar qytetarët e këtij qyteti dhe të gjithë Kosovës se Mitrovica do
Bahtiri nuk del nga bota e tij, thotë se edhe serbët duan bashkimin e Mitrovicës Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka konfirmuar se ka përfunduar nënshkrimi i peticionit për bashkimin e Mitrovicës d
Bahtiri: Dështuam, edhe këngëtarët e famshëm nuk e hapën urën në Mitrovicë Kryetari i Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri, ka thënë se situata e sigurisë në komunën që ai drejton gjatë këtij viti k
Pasi u kënaqën me mish e verë, Thaçi thotë se Agim Bahtiri është njeri i respektuar I pari i vendit, Hashim Thaçi ka komentuar darkën në Mitrovicë ku ishin të ftuar fytyra të njohura të politikës, përfshi
Shpërndahet peticioni për bashkimin e Mitrovicës Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, i cili ishte i pari që ka nënshkruar peticionin për ndryshimin e Ligjit për Kufijtë
Bahtiri nuk ndalet, ky është hapi i radhës për bashkimin e Mitrovicës (DOKUMENT) Ideja e Agim Bahtirit për ta bashkuar Mitrovicën nuk po del të bëhet realitet. Kjo pasi që Ministria e Administratës së
Dëshira e Bahtirit për bashkimin e Mitrovicës po kthehet në ëndërr Dy javë pasi Kuvendi Komunal votoi unanimisht për bashkimin e Mitrovicës iniciativa e kryetarit Agim Bahtiri ka mbetur v
Bahtiri gjen kohë të tregojë veten, kërkon që ura në Mitrovicë të quhet Shakira Kryetari i Mitrovicës Jugore, Agim Bahtiri, në një intervistë për T7 thotë se propozoi që urës së Ibrit t’i vihet emri “
Kërkon t'i "vjedhë" komunën, reagon Rakiq ndaj Bahtirit Kam marrë informacion se në Mitrovicën e jugut planifikohet bashkimi me veriun e Mitrovicës, ka thënë kryetari në dorëhe
Miratohet propozimi për bashkimin e Mitrovicës Është miratuar me shumicë votash kërkesa e kryetarit të Komunës Jugore të Mitrovicës, Agim Bahtiri, për ndryshimin e Lig
Sot, Bahtiri tenton të bashkojë Mitrovicën Pas kërkesë së parashtruar nga kryetari i Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri, për bashkimin e Mitrovicës, kryesuesi i kuv
Bahtiri kërkon të bëhet kryetar i serbëve në Veri të Mitrovicës Sot, katër kryetarë të komunave veriore të Kosovës, kanë dhënë dorëheqje. Mitrovica e Veriut, Leposaviqi, Zubin Potok