E FUNDIT/ Tërmeti trondit Greqinë, lëkundjet e fortë ndihen në Shqipëri
999 rezultate për

bahamas

Stuhia e re godet Bahamas dy javë pas Uraganit Dorian Një stuhi e re po kërcënon bahamasit vetëm dy javë pasi Uragani Dorian kaloi me shpejtësi të madhe nëpër një pjesë të is
Ulet në 1.300 numri i të zhdukurve nga Uragani Dorian Shërbimet e urgjencës në Bahamas raportuan se numri i të zhdukurve pas uraganit Dorian ka shkuar në 1.300 njerëz. Në
Uragani "Dorian" troket në Kanada, shkakton dëme materiale Pas shkaktimit të dhjetëra viktimave dhe dëmeve të mëdha materiale në Ishujt Bahamas dhe Shtetet e Bashkuara, stuhia “Do
30 viktima nga uragani "Dorian", pamje të frikshme nga hapësira (VIDEO) Bilanci i fundit i uraganit Dorian në Bahamas është rritur me të paktën 30 viktima. Lajmin e bëjnë me dije autoritetet l
"Kryqëzohen" yjet e Instagramit, kështu vendosën të luten për viktimat e uraganit "Dorian" (FOTO LAJM) Uragani Dorian solli shkatërrim me vete në Bahamas, ishujt e të cilit i goditi si një stuhi e kategorisë së pestë. Në
Pamje tronditëse: Uragani "Dorian" shkakton viktimën e parë, 1 fëmijë 7-vjeç (FOTO LAJM) Stuhia më e fuqishme ka goditur ishujt Karaibe të Bahamas dhe ka shkatërruar ndërtesat e ka shkaktuar përmbytje të mëdha
Rrëzohet helikopteri, vdes miliarderi dhe 6 të tjerë Shtatë persona kanë humbur jetën si pasojë e rrëzimit të një helikopteri në Bahamas. Mes viktimave janë gra dhe mesh
Tre peshkaqenë shqyejnë trupin e studentes duke notuar (FOTO LAJM) Një studente 21 vjeçare u kafshua për vdekje nga tre peshkaqenë duke notuar në ishullin Rose në Bahamas. Jordan Lind
Bikini dhe syze, Marina Vjollca paguan shifrën e çmendur për to (FOTO LAJM) Moderatorja Marina Vjollca ka një shije të hollë për zgjedhjen e veshjeve apo aksesorëve. Ajo kujdeset që gjithçka t
Bashkëshortja e Luis Figos si Jennifer Lopez, vitet kalojnë por ajo rinohet (FOTO LAJM) Edhe vajzat 20 vjeçare do t’i kishin zili bashkëshorten e ish futbollistit të madh Luis Figo. Të dy ata shfaqen në su
Fotot e Marinës nga Bahamasi pushtojnë sërish rrjetin, ajo shfaqet pa make up Marina dhe Getoari po i shijojnë në maksimum pushimet e tyre në destinacionin e tretë, Bahamas, pas pushimeve në Kubë dh
Pushimet përrallore të Marinës: Shihni kërcimin provokues në plazhet e Bahamasit Marina dhe Getoari po i shijojnë në maksimum pushimet e tyre në destinacionin e tretë, Bahamas, pas pushimeve në Kubë dh
Cila ishte videoja e Marinës nga Bahamasi që pushtoi me shpejtësi rrjetin? (VIDEO) Marina dhe Getoari kanë shkuar këtë herë në Bahamas duke ia bërë zili të gjithëve. Por ishte një video që shkaktoi sh
Alketa Vejsiu del nga vetja në ishujt ‘'Bahamas'’ (VIDEO) Moderatorja shumë e dashur e publikut shqiptar Alketa Vejsiu, pushimet e dimrit ka vendosur t’i kalojë në një vend ekzot
"Monstra" Irma drejt Bahamasit, lë pas 10 të vdekur në Karaibe Uragani Irma në Karaibe ka lënë pas pasoja të tmerrshme dhe ndërkohë pritet që të kalojë në Miami këtë fundjavë. Stuh
Harry Kane tregon klasin e tij në brigjet e detit Sulmuesi i Tottenhamit, Harry Kane, ka arsye për të festuar pasi e ka marrë një po nga e dashura Katie Goodland. Çift
Pique dhe Shakira shijojnë pushimet në Bahamas (VIDEO) Mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique dhe bashkëshortja e tij Shakira duket se po kalojnë pushimet së bashku. Çifti ka ven
Uragani “Matthew” i drejtohet Floridas (VIDEO) Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barak Obama ka paralajmëruar qytetarët në Florida që të evakuohen pasi uragani Methj
Crusoe, "kapiteni" që lundron për në Bahamas (FOTO-LAJM) Crusoe është një qen që i pëlqen shumë të lundrojë në det të hapur. Së bashku me pronarin e tij, 26-vjeçarin Ryan Beauch
Irina harron CR7-ën, relaks në Bahamas (FOTO LAJM) Irina Shayk ka publikuar disa foto në Facebook që tregojnë super-modelen ruse, e dashura e Cristiano Ronaldo, teksa kalo