999 rezultate për

baha

Vetëvrasje? Gjendet pa jetë gruaja në shtëpinë e saj Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Cërrik ku një grua është gjetur e vdekur në banesën e saj. Trupi i saj është gjetu
REKORD/ 75-vjeçari bëhet transferimi më i vjetër në futboll Një egjiptian pritet të bëhet futbollisti më i shtrenjtë në histori të futbollit. Klubi egjiptian i Kategorisë së tretë,
Stuhia e re godet Bahamas dy javë pas Uraganit Dorian Një stuhi e re po kërcënon bahamasit vetëm dy javë pasi Uragani Dorian kaloi me shpejtësi të madhe nëpër një pjesë të is
Ulet në 1.300 numri i të zhdukurve nga Uragani Dorian Shërbimet e urgjencës në Bahamas raportuan se numri i të zhdukurve pas uraganit Dorian ka shkuar në 1.300 njerëz. Në
2.500 persona të zhdukur pas uraganit Dorian në Bahamet Shërbimet e emergjencës në Bahame kanë regjistruar 2,500 persona të zhdukur, pas uraganit Dorian që ka përfshirë këta is
Uragani "Dorian" troket në Kanada, shkakton dëme materiale Pas shkaktimit të dhjetëra viktimave dhe dëmeve të mëdha materiale në Ishujt Bahamas dhe Shtetet e Bashkuara, stuhia “Do
Çdo gjë është shkatërruar, nga Bahamet largohen qindra banorë Me qindra banorë të Bahameve, të cilët i mbijetuan uraganit “Dorian”, janë larguar për t’i shpëtuar kaosit dhe shkatërri
30 viktima nga uragani "Dorian", pamje të frikshme nga hapësira (VIDEO) Bilanci i fundit i uraganit Dorian në Bahamas është rritur me të paktën 30 viktima. Lajmin e bëjnë me dije autoritetet l
Parkon makinën në kuzhinë për ta mbrojtur nga uragani Pasi shkatërroi ishujt Bahama, uragani “Dorian” niset për në brigjet e Floridas, në SHBA. Në Bahama, të paktën shtatë
Fut makinën në kuzhinë për ta mbrojtur nga uragani Pasi shkatërroi ishujt Bahama, uragani "Dorian" niset për në brigjet e Floridas në SHBA. Në Bahama të paktën shtatë n
"Kryqëzohen" yjet e Instagramit, kështu vendosën të luten për viktimat e uraganit "Dorian" (FOTO LAJM) Uragani Dorian solli shkatërrim me vete në Bahamas, ishujt e të cilit i goditi si një stuhi e kategorisë së pestë. Në
Pamje tronditëse: Uragani "Dorian" shkakton viktimën e parë, 1 fëmijë 7-vjeç (FOTO LAJM) Stuhia më e fuqishme ka goditur ishujt Karaibe të Bahamas dhe ka shkatërruar ndërtesat e ka shkaktuar përmbytje të mëdha
Rrëzohet helikopteri, vdes miliarderi dhe 6 të tjerë Shtatë persona kanë humbur jetën si pasojë e rrëzimit të një helikopteri në Bahamas. Mes viktimave janë gra dhe mesh
Tre peshkaqenë shqyejnë trupin e studentes duke notuar (FOTO LAJM) Një studente 21 vjeçare u kafshua për vdekje nga tre peshkaqenë duke notuar në ishullin Rose në Bahamas. Jordan Lind
Bikini dhe syze, Marina Vjollca paguan shifrën e çmendur për to (FOTO LAJM) Moderatorja Marina Vjollca ka një shije të hollë për zgjedhjen e veshjeve apo aksesorëve. Ajo kujdeset që gjithçka t
Ky ushtar i UÇK-së është i dyshuar për krime nga Gjykata Speciale Mahmut Halimi, avokati i ish-ushtarit të UÇK-së në Zonën Operative të Pashtrikut, Sabahajdin Cenës, ka folur rreth inter
Bashkëshortja e Luis Figos si Jennifer Lopez, vitet kalojnë por ajo rinohet (FOTO LAJM) Edhe vajzat 20 vjeçare do t’i kishin zili bashkëshorten e ish futbollistit të madh Luis Figo. Të dy ata shfaqen në su
Majori flet për vrasjen e Tahir Zemajt Më 4 janar të vitin të ardhshëm bëhen 15 vjet nga vrasja ish-zyrtarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe ish-komandan
Fotot e Marinës nga Bahamasi pushtojnë sërish rrjetin, ajo shfaqet pa make up Marina dhe Getoari po i shijojnë në maksimum pushimet e tyre në destinacionin e tretë, Bahamas, pas pushimeve në Kubë dh
Pushimet përrallore të Marinës: Shihni kërcimin provokues në plazhet e Bahamasit Marina dhe Getoari po i shijojnë në maksimum pushimet e tyre në destinacionin e tretë, Bahamas, pas pushimeve në Kubë dh